AD

دانلود رایگان بازی گلمراد ؛ بازی معمایی و جذاب

0 465

امروزه می توان تقریبا برای هر سلیقه و سن و سالی چندین بازی ویدیویی مناسب پیدا کرد که می تواند بازیکن را جذب خود کند و چالش های مختلفی را پیش روی وی بگذارد. صنعت گیم در مدت زمانی چند دهه ای رشدی وصف ناپذیر داشته است و امروزه میلیون ها بازی مختلف در ده ها سبک و ژانر گوناگون در دسترس گیمرها قرار دارند. هرچند که تعدادی از کشورها در ساخت بازی های ویدیویی پرچم دار هستند اما کشورهایی مانند ایران نیز در سال های اخیر فعالیت های مناسبی داشته اند و بازی های خوبی روانه بازار کرده اند. در ادامه این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو به معرفی بازی گلمراد و بررسی ویژگی ها، قابلیت ها، مزایا و معایب آن پرداخته خواهد شد.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی های پونی کوچولو برترین بازی فانتزی

معرفی بازی گلمراد

بازی گلمراد یکی از بازی های ایرانی ساخته شده در سبک معمایی و تفننی است که برای گوشی های موبایل ساخته و عرضه شده است. هرچند که این بازی از نسخه های خارجی الگوبرداری کرده است اما به سبب وجود دیالوگ های ایرانی و زبان فارسی جذابیت بسیار زیادی برای بازیکنان ایرانی دارد. این بازی داستان زوجی به نام گلمراد و الهام را روایت می کند که توان پرداخت اجاره مسکن ندارند و قصد دارند خانه قدیمی و پدری خود را بازسازی نمایند. در این مسیر بازیکن باید معماها و پازل های مختلفی را حل کند و امتیازات را دریافت کند. برای آموزش انواع بازی های موبایلی می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی Golmorad

بازی گلمراد به عنوان یک بازی معمایی می تواند جذابیت های مختلفی برای گیمرها داشته باشد. این بازی مانند تمام بازی های هم سبک خودش ویژگی ها و قابلیت های خاص و منحصر به فردی دارد. از مهم ترین قابلیت های این بازی می توان موارد زیر را عنوان نمود:

  • بازی دارای یک داستان جذاب و زیبا است و می تواند بازیکنان را با خود همراه کند.
  • گیم پلی بازی از جذابیت بسیار زیادی برخوردار است و تنوع و تعدد مراحل آن می تواند باعث شگفت زده شدن بازیکنان شود.
  • بازی از یک گرافیک بسیار خوب برخوردار است و تمام بخش های بازی با جزئیات کامل به تصویر کشیده شده اند.
  • انیمیشن های بازی از کیفیت خوبی برخوردار هستند به تمام جزئیات آنها توجه شده است.

ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی گلمراد

معایب و ایرادات بازی گلمراد

گلمراد به عنوان یک بازی معمایی و تفننی اگرچه ویژگی ها و مزایای خاص و قابل توجهی دارد اما نمی تواند یک بازی کامل و بی نقص تلقی شود. از مهم ترین ایراداتی که به این بازی وارد شده است می توان موارد زیر را عنوان نمود:

  • سازندگان بازی می توانستند از موسیقی های متن و صداگذاری های بهتر و باکیفیت تری استفاده کنند.
  • اگر از کاراکترها و شخصیت های بیشتری در بازی استفاده می شد می توانست جذابیت بیشتری برای بازی متصور بود.
  • اگر بازیکن می توانست آیتم ها و کاراکترهای مورد نظر خودش را شخصی سازی کند هیجان بیشتری بر بازی حاکم می شد.

لینک دانلود رایگان بازی گلمراد

همانطور که گفته شد بازی گلمراد یک بازی معمایی و پازلی بسیار جذاب است که می تواند گزینه مناسبی برای پر کردن اوقات فراغت گیمرها باشد. اگرچه بازی از ایرادات و نواقصی برخوردار است اما در مجموع نمرات قابل قبولی از منتقدان دریافت کرده است و رقابت خوبی با نسخه های خارجی دارد.

دانلود بازی گلمراد از کافه بازار

دانلود رایگان بازی گلمراد از گوگل پلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.