AD

سیستم مورد نیاز بازی دوتا 2 (Dota 2)

0 4,678

اگر بازی دوتا 2 را بازی نکرده اید اما به آن علاقه مند هستید، احتمالاً در مورد سیستم های مورد نیاز دوتا 2 تعجب خواهد کرد. سخت افزار تعیین خواهد کرد که آیا کامپیوتر شما می تواند این بازی را اجرا کند یا آن را به نحوه احسنت اجرا می کند. با ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در مورد این بازی به دست آورید.

الزامات سیستم بازی دوتا 2

آیا می خواهید وارد بازی بسیار محبوب سبک MOBA به نام دوتا 2 شوید؟ برای شروع بازی به چه سیستمی نیاز دارید؟

نگران نباشید، ما شما را در مورد آن جه برای بازی نیاز دارید و حداکثر فریم و گرافیک بازی را راهنمایی خواهیم کرد.

همچنین بخوانید: آموزش گام به گام نصب بازی دوتا ۲

شروع به بازی دوتا 2

اگر بازی دوتا 2 را بازی نکرده اید اما علاقه مند هستید، احتمالاً در مورد سیستم های مورد نیاز دوتا 2 تعجب خواهد کرد. سخت افزار تعیین خواهد کرد که آیا کامپیوتر شما می تواند این بازی را اجرا کند یا آن را به نحوه احسنت اجرا می کند. لازم است به اجزایی مانند GPU، CPU و RAM توجه داشته باشید زیرا آن‌ها بیشترین نقش را در عملکرد رایانه شما دارند.

در این بخش، حداقل سیستم مورد نیاز دوتا 2 را برای بررسی و مقایسه شما اضافه کرده ایم. اگر کامپیوتر شما حداقل شرایط را دارد، باید دوتا  2 Dota 2)) را اجرا کند اما در یک MOBA رقابتی مانند این بازی، توصیه می کنیم که بتوانید کامپیوتر شخصی را برای سیستم مورد نیاز بازی دوتا برآورده کنید. با این کار از بروز هرگونه مشکل آزار دهنده که هنگام اجرا شدن ممکن است پدیدار شود جلوگیری می کند.

بازی دوتا 2 چیست؟

Release Date: July 9th, 2013 (PC, Mac, Linux)

Genre: Multiplayer online battle arena (MOBA)

Developer: Valve Corporation

Publisher: Valve Corporation

دوتا 2 یک بازی MOBA (عرصه نبرد آنلاین چند نفره) است که ریشه در مد Warcraft III به نام Defense of the Ancients (Dota) دارد. این عنوان ژانر MOBA را تثبیت می کند. موفقیت دوتا 2 منجر به توسعه بازی های مشابه شد، بعد از آن League of Legends محبوب‌ترین بازی است.

روش بازی Dota 2

در این بازی، بازیکنان دو تیم پنج نفره تقسیم می شوند که باید سعی کنند Ancient تیم دیگر را که ساختار هر تیم است و توسط برجک های دفاعی محافظت می‌شود را از بین ببرند. هریک از اعضای تیم، یک شخصیت قهرمان را از فهرست کارکترهای گسترده انتخاب می کنند که هرکدام جوانب مثبت و منقی خاص را دارند. به غیر از قهرمان کنترل شده توسط بازیکن، واحدهای هوش مصنوعی نیز وجود دارد به نام creeps بازیکنان باید با آمدن آن‌ها از هر طرف میدان مبارزه را شروع کنند.

هدف کلی بازی Dota 2

درواقع، درک هدف بازی بسیار آسان است، اما توسط بر آن نیاز به زیرکی و استراتژیک زیادی دارد. بازی دوتا 2(Dota 2)یک از برجسته ترین بازی های مبارزه ای است که بازکنان با استعداد های زیادی را به خودش جذب می کند. آن‌ها باد در استراتژی، دانش بازی، کارگروهی و مهارت های فردی به یکدیگر تکیه کنند. تا بتوانند در بالاترین سطح در بازی قرار بگیرند.

الزامات سیستم بازی دوتا 2

الزامات سیستم بازی دوتا 2

CPU: Intel Dual Core / AMD at 2.8 GHz

 RAM: 4 GB

 HDD: 15 GB of storage space

 GPU: NVIDIA GeForce 8600/9600GT / AMD Radeon HD 2600/3600

 OS: Windows 7 or better

 DirectX: Version 9.0c

 Screen Resolution: 720p

 Network: Broadband Internet Connection

سیستم مورد نیاز توصیه شده برای دوتا 2

 CPU: Intel Core 2 Duo E7400 2.80GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+

 RAM: 4 GB

 HDD: 15 GB of storage space

 GPU: NVIDIA GeForce 8600 GTS 512MB / AMD Radeon HD 2600 Pro

 OS: 64-bit Windows 7

 DirectX: Version 9.0c

 Screen Resolution: 1080p

 Network: Broadband Internet Connection

راهنمای سیستم موردنیاز کامپیوتر شخصی بازی دوتا 2

این بازی تقریباً 7 سال است که ساخته شده است و درحالی که از زمان انتشار آن و به به‌روزرسانی های و محتواهای جدید زیادی به آن اضافه شده است، اما نیاز های سیستم مورد نیاز دوتا 2 هنوز چندان زیاد نیست. برای دست یابی به 30 فریم بر ثانیه 720p در تنظیمات کم و متوسط باید حداقل شرایط آن را برآورد کنید.

یک کامپیوتر جدید با یک کارت یکپارچه می تواند یک تقلب انجام دهد، اما GPU اختصاصی همان چیزی است که شما برای تضمین کیفیت و کیفیت پایدار به آن نیاز دارید.

راهنمای سیستم موردنیاز کامپیوتر شخصی بازی دوتا 2

اگر سیستم مورد نیاز دوتا 2 را داشته باشید می توانید از FPS 60 در 1080p در تنظیمات بالا یا فوق‌العاده نیز لذت ببرید. تنظیمات بازی گزینه های زیادی را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد، بنابراین می توانید در مورد قاب ها با کیفیت گرافیکی بیشتر تصمیم بگیرید. بازی فقط 15 گیگابایت است که این روز ها بسیار از بازی ها حداقل 50 گیگابایت تا بیش از 100 گیگابایت هستند. نیاز به RAM برای حداقل و همچنین سیستم توصیه شده بسیار قابل قبول هستند.

نحوه رندر شدن بازی Dota 2

داشتن Radeon RX 570 یا AMD Ryzen 5 و حدود 8 گیگابایت رم برای گذر از یک دور ابریشمی Dota 2 در تنظیمات حداکثر و وضوح 1080p کافی است. اگر چه قصد بازی های دیگر با اندازه بیش از دوتا 2 انجام دهید، یک GTX 1660 ایده آل تر خواهد بود. هر قدرت پردازش می تواند به معنای یک دنیای متفاوت تر باشد وقتی که صحبت از عملکرد در بازی هایی با نیاز های بیسار زیاد می شود بهتر است آن‌ها را برطرف کنید.

به حداکثر رساندن نرخ فریم

FPS بالا و گیم پلی روان یک بازی MOBA رقابتی مانند بازی Dota 2 کاملاً ضروری است. حتی با وجود تجهیزات پیشرفته ای که تمام نیاز های سیستم دوتا 2 را برآورده می کند، شما همچنان می تواند تأخیر گاه به گاه و افت FPS را نیز تجربه کنید. دوتا 2 پیشخوان مخصوصی برای FPS خودش را دارد که می توایند با دست رسی ساده و سریع به داشبورد> چرخ دنده> گزینه ها> گزینه های پیشرفته آن را باز کرده و گزینه “Display Network Information” را فعال کنید.

بهترین روش برای بهبود بازی Dota 2

سریع‌ترین و ساده ترین راه برای بهبود FPS استفاده از حالت Fullscreen over Borderless است. با این کار کامپیوتر شما می تواند قدرت پردازش خود را فقط روی دوتا 2 متمرکز کند. در استیم، می توانید ویژگی های منوی خودتان را برای افزایش اولویت پردازنده برای بازی دوتا 2 پیدا کنید. وقتی در آنجا هستید، روی تنظیم گزینه های راه اندازی کلیک کنید و -high” را اضافه کنید تا اولویت CPU برای Dota 2 افزایش یابد.

بهترین روش برای بهبود بازی Dota 2

اگر کاملاً به FPS اضافی و تا حد امکان تأخیر دارید، وضوح بازی خودتان را پایین بیاورید. اگر در حال حاضر 1080p هستید، در ازای عملکرد بهتر، پایین آوردن آن به 720p پیکسل است که باعث کاهش گرافیکی بازی شما می‌شود.

Graphics vs. FPS بازی دوتا 2

در یک بازی MOBA مانند Dota 2، نرخ فریم گاهی اوقات می تواند پیروزی یا شکست شما را نیز تعیین کند. عدم اطمینان از FPS 60 یا بالاتر در حالی که درگیر یک جنگ تنش زا هستید و تأثیرات پرواز در همه جا را نشان می دهد، واکنش سریع و خواندن تاکتیک های حریف را بسیار دشوار می کند؛ اما پایین بودن جزئیات گرافیک نیز دیگر ایده آل نیست. بدون دیدن جلوه های تصویری واضح،  جزئیات مهم محیطی و جنگی را که در بازی ضروری هستند را ازدست بدهید. علاوه بر این، اگر سخت افزار شما بیش از سیستم دوتا 2 باشد، استفاده از مزیت ها کاملاً شرم آور است.

توجه کنید

بنابراین، مهم است که بدون تغییر در جزئیات گرافیکی، تنظیمات را تغییر دهید. تنظیمات محیط روشنایی جهان و مه جوی تنظیماتی ایمن برای خاموش کردن هستند که می تواند FPS را افزایش دهید.

اگر می توانید با گرافیک خشن مقابله کنید، کیفیت آب، ضد الگوریتم و نورهای ویژه را نیز خاموش کنید. اگر کاملاً ضروری است، سعی کنید سایه ها را کم کنید و رندر بگیرید، اما این می تواند آسیب بزرگی به گرافیک بزنید. گزینه های بیشتر برای تغییر این اعمال عبارت‌اند از خاموش کردن پوشش استیم و وی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی و آموزش آن می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.