AD

آموزش گام به گام نصب بازی دوتا 2

0 4,252

شما اگر یک بازیکن معمولی باشید یا یک گیمر حرفه ‌ای مطمئنا اسم بازی دوتا 2 به گوش شما خورده است. برای نصب بازی دوتا دو شما اول باید برنامه جانبی استیم را نصب کنید تا بتوانید این بازی را اجرا کنید. ما این کار را به شما آموزش می دهیم. با ما در این مقاله از آموزش بازی سایت ایموجو آموزش گام به گام نصب بازی دوتا 2 را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: معرفی و راهنمای کامل آیتم های بازی دوتا ۲

بازی دوتا 2

شما اگر یک بازیکن معمولی و حتی یک گیمر باشید مطمئناً اسم بازی دوتا 2 یا dota 2 به گوش شما خورده است. این بازی که یک بازی استراتژیک با قسمت چند نفره و جذاب و بخش  مبارزه ای است توانسته بسیاری از کاربران را به سمت خود بکشاند. سازنده این بازی شرکت والو کروپریشن است که تخصص خاصی در ساخت این گونه بازی‌ها همچون دوتا دو را دارد. درسال 2013 اولین نسخه از این بازی را در بازار در دسترس گیمر ها قرار دارد. در این مقاله به کلیاتی در مورد کلیات این بازی و نصب بازی دوتا 2 می پردازیم.

بازی دوتا 2  شکل بازی خاصی را ندارد و این بازی استراتژیک به شکلی است که شما و دوستانتان باید در شکل گروه‌های پنج‌ نفره به مقابل یک دیگر بروید. شما با مبارزه با قهرمانان خودتان در دوتا دو می توانید پبروز میدان باشید یا شکست بخورید. همه ساختمان ها اعم از تاور ها و کستل اصلی هر بیس در این بازی می توانند پیروز این بازی باشند. این وجه تمایزی است که شاید این بازی را متمایز کرده است.

نکته قابل ‌توجه این است که…

یک نکته ی قابل توجه در این بازی این است که به شکلی طراحی شده است که شما تمام نقش‌ های خود را برای پیروز شدن در این بازی به کار می‌برید که این‌ها در کیفیت بازی شما نیز تأثیرگذار است. هیرو ها یا قهرمانان این بازی 105 عدد است.  در بازی دوتا به سه دسته کلی دسته‌بندی‌شده است. که با ترکیب آیتم های دیگر قدرت خودشان را در این بازی افزایش دهند. این سبک در بازی دوتا به‌گونه ‌ای است که شما حتماً باهم کاری با هم گروهی‌های خود بتوانید در این بازی پیروز شوید.

نحوه نصب بازی دوتا 2

برای نصب باز دوتا دو شما باید نرم‌افزار جانبی استیم را اول نصب کنید که برای این کار نرم‌افزار های اریجین یا بتل نت و پی اس ان وجود دارند، که این گونه مجوعه بازی ها مثل دوتا را شامل می شود. البته باید گفت که شما نمی توانید به روش دیگر و بدون این نرم افزار بازی دوتا دو را اجرا کنید. پس شما باید ابتدا استیم را روی سیستم خود نصب کنید تا بتوانید یک اکانت برای این بازی برای خودتان بسازید.

بعد از اجرای فایل استیم روی آن کلیک کنید و بعد روی نکست بزنید تا به مرحله بعدی آن بروید. سپس زبان خود را برای استیم معین کنید. بعد نصب برنامه شما آغاز می‌ شود و بعد از اتمام آن خود برنامه مقداری آپدیپ می‌کند تا استیم شما به‌ روز باشد. بعد از این مرحله وارد استیم می‌شود تا بتوایند مراحل ساخت اکانت بازی را شروع کنید.

نحوه نصب بازی دوتا 2

قبول کردن شرایط کمپانی و قوانین برای نصب دوتا 2

در قسمت کریت نیو اکانت کلیک کنید. پنجره‌ ای برای توافق با شما می آید، که با سیاست های این بازی و قوانین این برنامه موافق هستید. در این قسمت یک نام کاربری برای خودتان مشخص کنید و سپس کلمه عبوری برای اکانت  Dota 2 خودتان بسازید. در مرحله بعد یک ایمیل برای فعال ‌سازی حساب شما می‌آید و بعد از ثبت آن کلید اوکی را زده تا حساب کاربری شمارا تایید واکانت شما برای بازی ساخته شود.

بعد از ساخت اکانت دوتا، شما وارد استیم می‌شوید. بعد از مدتی در قسمت دانلود بازی دوتا شوید تا به ‌صورت خودکار برای شما آن را دانلود کند. اگر شما از قبل بازی دو تا را برای خودتان دانلود کرده و روی سیستم آن را داشتید، از طریق استیم مسیرآن را به برنامه نشان دهید؛ تا بتوانید وارد بازی شوید.

نکته مهم که ممکن است خیلی ها ندانند

 در این‌گونه از موارد خود سیستم به‌صورت خودکار مقداری آپدیت می‌کند تا بازی با سیستم شما سازگار شود. این آپدیت ها جزعی است. خیلی از افراد تازه کار ممکن است از این آپدیت ها به دلیل هزینه ی اینترنت بترسند. ما به آن دسته از دوستان می گوییم که جای نگرانی نیست.

اجرای بازی دوتا 2

هم‌اکنون از روی قسمت پلی گیم می‌ توانید وارد بازی دوتا دو شوید و از بازی کردن لذت ببرید.

با ورود به بازی دوتا دو شما با چند کلیک می‌توانید سطح برای بازی خود انتخاب کنید و اگر این‌گونه نبود در قسمت تورتیال بازی که بروید آموزش جز به ‌جز این بازی به شکل گیم به شما توضیح داده می شود.

حداقل سیستم موردنیاز برای نصب بازی دوتا 2

OS: Windows 7 or newer
Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 15 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible

با یکی دیگر از مقالات آموزشی سایت رسانه بازی موبایل ایموجو در خدمت شما بودیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر به تازه ترین اخبار بازی های موبایلی و کامپیوتری علاقه دارید کافی است به دسته اخبار بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و از آن ها اطلاع پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.