AD

معرفی و راهنمای کامل آیتم های بازی دوتا 2

0 504

شما اگر طرفدار بازی استرتژیک هستید حتما اسم بازی دوتا 2 به گوش شما خرده است .این باز که زیر نظر شرکت واولی است در سال های اخیر با آپدیت های جدیدش آیتم های زیادی را به گونه ها مختلف و کاری های مختلف قرار داده است که مورد استقبال قرار گرفته. در این مقاله از مجموعه مقالات آموزش بازی سایت ایموحو به معرفی و آموزش آیتم های بازی دوتا 2 خواهیم پرداخت. پس در ادامه با ما همراه باشید.

این آموزش هم می تواند برای شما مفید باشد: حل مشکلات رایج بازی dota 2 تنها با چند کلیک!

معرفی بازی دوتا 2

اگر شما طرفدار یک بازی استراتژیک باشید مطمئنا اسم بازی دوتا 2 به گوش شما خرده است و حتی یک بار این بازی را انجام داده اید. گذشته این بازی که به شرکت بلیزارد و همان وارکرفت 3 می رسد که در سال 2003 نسل جدیدی از بازی های استراتژیک با موضوع داستان های افسانه ای داشت را روانه بازار کرد. مدتی نگذشت که مورد استقبال بسیاری از گیمر ها قرار گرفت و همیشه حرف هایی در مورد آن بوده است.

 با توسعه اینترنت و همچنین بازی های کنسولی در سال های اخیر شرکت والوه تصمیم به ارتقاء این بازی گرفت وبه نوعی انحصار این بازی از شرکت بلیزارد خرید که بتواند در قسمت بازی های آنلاینش سرمایه گذاری کند. بعد از مدتی نسخه اولیه این بازی که تحت نرم افزار استیم بود بود روانه بازار شد و چیزی نگذشت که سراسر جهان را گرفت و مورد استقبال قرار گرفت. اوایل شروع این بازی به صورت آنلاین تورنمت ها و مسابقات جهانی آن که به شکل امروزی که برگزار می شوند رایج نبوده است و شما می توانید حتی از طریق تویچ هم این مسابقات را تماشا کنید و بازی های تیم های مورد علاقه خود لذت ببرید.

آیتم های بازی دوتا 2

بازی دوتا 2 برای هریک از قهرمان های خود آیتم یا حتی نقشه زمین خود آیتمی ارائه نمی دهند و بعد از اینکه آپدیت های نقشه های جدید این بازی و پیچ های جدید آن با تغییرات حتی شکل اسپل ها یا جای غول های در نقشه آغاز شد در این پچ های بازی کابران بعد از هر بازی آیتمی به صورت خودکار نسبت به تعداد برد و باخت های آنان آیتمی از بازی که به شکل یک صندوق بود برایشان می آمد و با راست کلیک روی هر کدام از آن ها می توانستند آن را فعال کنند. هفته با آمدن بوک ها و بتل پس ها این آیتم ها اشکال ویژه ای به خود گرفتند و حتی هم قابل مواضه و نیز فروش هم شدند که شما از طریق استیم گارد خود می توانستید این کار را انجام دهید.

در سال های اخیر حجم این آیتم ها آن قدر زیاد شده است که شما می توانید در اکثر سایت های ورزش بازی های آنلاین بروید و هرگونه آیتمی اعم از بتل پس ها ، بونس های کتاب های سال بازی تیکت ها و آیتم های هیرو های مختلف با هر مدلی شکلی بگیرید. این آیتم ها به چند دسته تقسیم می شوند. شما همچنین با خرید گیفت کارت ها و والت با هر مقدار شارژ می توانید خودتان مستقیم بسیاری از این آیتم ها را بدست آورید.

آیتم های بازی دوتا 2

برخی از آیتم های بازی دوتا 2

آیتم وارد کوریر ها – نشانگر موس – مجسمه ها – هودها – آیتم های اینمورتال هیرو ها – ارکانا ها – ست های ترکیبی – نقشه های بازی و اب و هوا – موزیک متن بازی – جعبه های گنج بازی – استایل قهرمانان صدا های بازی – ایموجی ها و همچنین اسکرین های برای لودیگ می باشد.

شما با رفتن به هریک از این فروشگاه ها می توایند که آیتم های خودتان را به قیمت روز معامله کرده و هم ریالی و هم دلاری آن آیتم را بدست بیاورید.

با یکی دیگر از مقالات آموزشی سایت ایموجو در خدمت شما بودیم. در این مقاله به آموزش و معرفی آیتم های بازی دوتا 2 پرداختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.