AD

مقدار مصرف دیتا پابجی موبایل، گارنا فری فایر و کالاف دیوتی

1 5,218

شاید برای شما سوال شده باشد که بین بازی های مطرح نبرد رویال کدام یک از آن ها اینترنت کمتری مصرف می کند، ما در این مقاله از ایموجو می خواهیم مقدار مصرف دیتا پابجی موبایل، مقدار مصرف دیتا کالاف دیوتی و مقدار مصرف دیتا فری فایر را بررسی کنیم، البته فاکتور های زیادی برای مصرف اینترنت وجود دارد که باید آن ها را کنترل کنید.

مقدار مصرف دیتا پابجی موبایل، گارنا فری فایر و بازی کالاف دیوتی چقدر است؟

ما می خواهیم در این پست مصرف دیتا سه بازی را بررسی کنیم، در بین این لیست مقدار مصرف دیتا پابجی موبایل از همه ی آن ها کمتر است در حالی که مقدار مصرف دیتا کالاف دیوتی از همه ی این بازی ها بیشتر است. مقدار مصرف دیتا فری فایر نیز در رتبه دوم می باشد. با این که فری فایر گرافیک ضعیف تری از پابجی موبایل دارد اما مقدار مصرف دیتا فری فایر در رتبه دوم قرار گرفته است.

همان طور که می بینید پس از ممنوعیت پابجی موبایل در هند، سایر بازی های Battle Royale با افزایش چشمگیر بازیکن ها روبرو شده است، گارنا فری فایر و کالاف دیوتی موبایل برترین بازی هایی هستند که با افزایش درخواست روبرو شده اند. در حالی که فری فایر سیستم شخصیت و ساختمان اصلی را در ژانر نبرد رویال معرفی می کند، کالاف دیوتی موبایل شبیه به نسخه کامپیوتر شخصی می باشد.

فرانچایز کالاف دیوتی نام عجیبی در دنیای بازی های تیر اندازی نیست. این بازی دارای سبک کلاسیک است که توسط Activision ساخته شده است. کالاف دیوتی موبایل یکی از بازی هایی است که در دنیای بازی ها شکوفا شده است. ما در این پست می خواهیم مقدار مصرف دیتا پابجی موبایل، مقدار مصرف دیتا کالاف دیوتی و مقدار مصرف دیتا فری فایر را بررسی کنیم، بیایید ببینیم که هر یک از آن ها در هر ساعت بازی چه مقدار داده استفاده می کنند.

مصرف دیتا پابجی موبایل، گارنا فری فایر و بازی کالاف دیوتی

اول از همه باید ببینید که مصرف داده در کدام حالت کمتر از همه است. برخی ممکن است استدلال کنند متغیر های مختلفی وجود دارد که می تواند میزان مصرف را هنگام بازی کم یا زیاد کند. البته این موضوع درست می باشد، اما در این جا صادق نیست. درست است که عناصر مختلف ممکن است بر میزان مصرف داده ها تاثیر بگذارند. به عنوان مثال بازی در بهترین تنظیمات گرافیکی قطعا میزان مصرف داده در هر دقیقه را بالا خواهد برد. پس بازی کردن پابجی موبایل در بهترین کیفیت، مقدار مصرف دیتا PUBG Mobile را افزایش خواهد داد.

اگر چه این سه بازی مشکل را با جمع کردن گرافیک ها و متن ها حل کرده اند، مهم نیست که آن ها چقدر خوب می توانند تاثیر بگذارند، یعنی فقط اطلاعات ساده از طریق سرور بازی رد و بدل می شود: در واقع، فقط موقعیت و اقدامات رد و بدل می شود.

در این جا مقدار مصرف Data هر بازی در هر ساعت آمده است. (البته بارگیری فایل ها و به روز رسانی ها در نظر گرفته نشده است)

  • مقدار مصرف Data پابجی موبایل: ۲۸ مگا بایت
  • مقدار مصرف Data کالاف دیوتی: ۳۵ مگا بایت
  • مقدار مصرف Data فری فایر: ۳۰ مگا بایت

البته فورتنایت موبایل به طور تقریبی حدود ۵۰ مگا بایت در هر ساعت دیتا مصرف می کند.

مقدار مصرف دیتا PUBG Mobile، گارنا فری فایر و کالاف دیوتی

با توجه به اطلاعات بالا مصرف Data پابجی موبایل از همه ی بازی ها کمتر است. مصرف دیتا فری فایر نیز در رتبه دوم می باشد و مصرف دیتا کالاف دیوتی نیز در رتبه سوم قرار گرفته است.

روش های استفاده از دیتا کمتر برای بازی های آنلاین

اگر برای مصرف اینترنت محدودیت هایی دارید، می توانید روش های زیر را برای به کار بردن اینترنت کمتر انجام دهید:

  • به روز رسانی ها را فقط با وای فای انجام دهید، شما می توانید به روز رسانی با داده های موبایل را غیر فعال کنید.
  • فایل های بازی را نیز از طریق وای فای انجام دهید.
  • برای هر برنامه محدودیت مصرف اینترنت بگذارید.
  • از دیدن ویدیو ها با استفاده از دیتای موبایل پرهیز کنید.

برای آموزش این بازی های محبوب و پرطرفدار می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. سید سعید می گوید

    خیلی خوب و عالی و کاربردی ممنمن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.