AD

چه زمانی فصل ۱۵ پابجی موبایل منتشر خواهد شد؟

0 433

به زودی فصل ۱۵ پابجی موبایل منتشر خواهد شد و اکنون بازیکن ها به دنبال این می باشند که این به روز رسانی چه زمانی منتشر خواهد شد. همان طور که در پست های دیگر گفتم در این فصل از تم ماه استفاده شده است و روی لباس های پابجی موبایل حکاکی شده است، پس با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا زمان انتشار پابجی موبایل را به شما بگویم.

همچنین بخوانید: ۵ دلیل برای اینکه بازی Free Fire بهتر از پابجی موبایل است

زمان انتشار فاصل 15 پابجی موبایل

فصل ۱۴ پابجی موبایل از زمان اکران در ۱۴ ژوئیه با قدرت ادامه دارد. با پایان یافتن فصل در سپتامبر امسال، زمان آن فرا رسیده است که برای این فصل آماده شویم. اما پابجی موبایل هنوز در هند مسدود است و بازیکن های هندی از فصل جدید پابجی موبایل محروم می باشند. در این پست تمام مواردی که شما باید در مورد فصل ۱۵ PUBG Mobile بدانید آمده است.

با تمام شدن فصل ۱۴ پابجی موبایل قسمت RP بازی بسته خواهد شد و بازیکن ها تا شروع فصل جدید نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند. در شروع فصل جدید رتبه ی همه ی بازیکن ها پایین آورده می شود، همه فصل جدید را در سطح پایین تری شروع می کنند. فقط چند ساعت با انتشار به روز رسانی فصل جدید پابجی موبایل فاصله داریم تا قفل بخش RP را باز کنیم. معمولا به روز رسانی حدود ۱۰ تا ۱۵ مگا بایت است و بارگیری آن زمان زیادی نمی برد.

زمان انتشار فاصل 15 پابجی موبایل

زمان شروع فصل ۱۵ پابجی موبایل

طبق اخبار منتشر شده فصل جدید پابجی موبایل برای دانلود در ساعت ۲ صبح، ۱۵ سپتامبر در اختیار کاربر ها قرار گرفته است. البته ممکن است که این زمان به طور دقیق درست نباشد و فرق کند. همان طور که از قبل گفته شده است، بازیکن ها باید یک پچ کوچک را دانلود کنند تا  بازی به آخرین نسخه خود به روز رسانی شود. حواستان به این باشد که مناطق مختلف جغرافیایی پچ را در زمان های متفاوتی دریافت خواهند کرد.

زمان شروع فصل ۱۵ پابجی موبایل

البته طبق فصل های گذشته، فصل ۱۵ روی پلی استور در دسترس کاربر ها برای دانلود نخواهد بود، بازیکن ها باید برنامه پابجی موبایل را باز کنند و محتویات آن را با استفاده از popup دانلود کنند. به احتمال زیاد فصل ۱۵ PUBG Mobile در تاریخ ۱۳ ام نوامبر به پایان خواهد رسید و بخش RP برای کاربر ها در همان زمان بسته خواهد شد.

برای دریافت تازه ترین اخبار بازی PUBG Mobile کافی است بخش اخبار بازی پابجی موبایل را دنبال کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.