AD

حل مشکل باز نشدن شکلک ‌ها در کلش رویال با چند گام

10 1,376

شکلک ها در بازی کلش رویال به عنوان یکی از امکانات درون برنامه‌ای مفید به حساب می‌آیند و از این رو توانسته‌اند نظر بیشتر گیمرها را به خود جلب کنند. این بازی که توسط کمپانی سوپرسل طراحی و تولید شده است بسیار طرفدار پیدا کرده و همین محبوبیت باعث شده است تا ویژگی‌های منحصر به فرد آن نیز افزایش پیدا کند. این امکانات گاها به صورت رایگان و بیشتر اوقات در اختیار گیمر قرار می‌گیرد. همین موضوع باعث شده تا مشکلاتی هم در فعال کردن و استفاده از این امکانات ایجاد شود. باز نشدن شکلک ‌ها در کلش رویال هم یکی دیگر از این دسته از موضوعاتی است که بسیاری از گیمرها را به خود در گیر می‌کند، پس اگر برایتان جالب است تا با روش‌های برطرف کردن آن آشنا شوید تا انتهای این پست با رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش حل مشکل عمودی بودن کلش رویال در بلواستکس

معرفی بازی کلش رویال

بازی کلش رویال یکی از بازی‌های ساخته شده توسط کمپانی سوپرسل است که توانست با انتشار در همان روزهای اولیه توانست جایگاه بالاتری از بازی‌های کلش آو کلنز بیابد. این بازی برای دو سیستم عامل اندروید و ios قابل دسترس است و از این رو می‌توان آن را یکی از بازی‌های محبوب به حساب آورد.

آنلاین بودن بازی و همچنین اجرای گروهی آن نیز یکی دیگر از وجه‌های مثبتی است که باعث شده تا سرگرمی و ارتباط افراد با یکدیگر بیشتر شود. اما یکی از مشکلات موجود در بازی‌های آنلاین این است که گاهی به دلیل در دسترس بودن اینترنت کم سرعت، باگ‌هایی در بازی وجود دارد که یکی از آن‌ها فعال نشدن شکلک در بازی است.

شکلک‌ها در بازی کلش رویال یکی از کاربردی‌ترین امکانات درون برنامه‌ای است. از این رو استقبال از فعال کردن آن نیز بسیار بالا است. برای اینکه این قسمت از بازی فعال شود باید یکسری از مراحل را طی کنید که در مقالات قبلی به آن اشاره شد. اما موضوع اصلی این است که چگونه می‌توان مشکلات موجود برای دسترسی به آن را از برطرف کرد. در ادامه قصد داریم تا به رفع مشکل باز نشدن شکلک در کلش رویال بپردازیم.

نحوه حل مشکل باز نشدن شکلک ‌ها در کلش رویال

اگر به سایت رسمی استودیو سازنده این بازی سری زده باشید، با گزارشاتی که بسیاری از کاربران با آن مواجه شده‌اند هم برخورد کرده‌اید. موارد زیر نمونه‌ای از این مشکلاتی است که با لود نشدن شکلک‌ها در کلش رویال هم رابطه مستقیمی دارد و بسیاری از کاربران هم از آن‌ها گله دارند:

 •       گیر کردن 50 درصد از بازی در هنگام لود شدن
 •       اجرا شدن بازی و سپس هنگ کردن در اواسط بازی

این دو مورد از موضوعات شایعی در این بازی هستند که اگر برطرف شوند، مشکلاتی که برای اجرای شکلک در این بازی وجود دارد هم برطرف خواهد شد.

گیر کردن 50 درصد از بازی در هنگام لود شدن؛ اینترنت خود را چک کنید

حتما با خودتان می‌پرسید که این قسمت چه ربطی به موضوع اصلی دارد، باید بگوییم که از صفر تا 50 درصد اطلاعاتی که در گوشی اندروید و یا اپل شما قرار دارد مربوط به این بخش است. همچنین اگر سرعت پر شدن نواری که برای این قسمت در نظر گرفته شده بالا باشد نشان از پر سرعت بودن اینترنت شما است.

پس هر چقدر که اینترنت شما پر سرعت‌تر باشد، در نتیجه رفع مشکل شکلک در کلش رویال نیز آسانتر خواهد بود. اما اگر سرعت اینترنت شما بالا است، پس باید منتظر باشید تا از طرف کمپانی به کمک شما بیایند.

گیر کردن 50 درصد از بازی در هنگام لود شدن؛ اینترنت خود را چک کنید

اجرا شدن و سپس هنگ کردن در اواسط بازی؛ خطر حذف شدن از بازی

یکی دیگر از مشکلاتی که تقریبا برای بسیاری از گیمرهای کلش رویال پیش می‌آید، همین موضوع هنگ کردن بازی است. زمانی که بازی هنگ می‌کند، شکلک‌هایی که در آن وجود دارند هم فعالیت خودشان را از دست می‌دهند. در این زمان شما دیگر قادر نیستید که نشان فعالیت خود را برای دیگر افرادی که در بازی حضور دارند روشن نگه دارید و در نتیجه از بازی حذف می‌شوید.

 اما قاعدتا هیچ چیزی در این دنیا وجود ندارد که نتوان برای آن راه حلی پیدا کرد. پس اگر که قصد دارید با روش‌های رفع مشکل باز نشدن شکلک ها در کلش رویال آشنا شوید، این مقاله را تا انتها بررسی کنید.

مراحل رفع مشکل باز نشدن شکلک ها در کلش رویال

مرحله اول حل مشکل باز نشدن شکلک ‌ها در کلش رویال

در ابتدا موضوعی که اهمیت دارد این است که دستگاهی که در اختیار دارید باید قدرت نصب و اجرای بازی را داشته باشد. یعنی نسخه اندروید و ios که در اختیار دارید باید مطابق با نسخه دستگاه شما باشد. برای اینکه کار را با محکم کاری شروع کنید ابتدا قسمت home در موبایل را فعال کرده و پاور گوشی را ریستارت کنید.

اگر که از این نظر اطمینان دارید که مشکل باز نشدن شکلک در کلش رویال از اینترنت شما نیست، دستگاه را مجددا راه اندازی کنید تا بازی برایتان اجرا شود. توجه داشته باشید که برای اینکه مراحل با دقت و درست انجام شوند باید زبان موبایل را به لاتین تغییر دهید. مراحلی که باید رفع مشکل شکلک طی کنید:

 •       مدیریت بازی را خودتان به عهده بگیرید
 •       به عنوان دوست به بازی اضافه شوید و مدیریت آن را به شخص دیگری واگذار کنید

این کار باعث می‌شود تا خودتان فعالیت شکلک‌ها را به عهده بگیرید و در نتیجه امکان اشتباه و ایجاد مشکل در آن نیز کاهش پیدا می‌کند. مشکل باز نشدن شکلک ها در کلش رویال به دلایل مختلفی بستگی دارد که یکی از آن‌ها نیز نداشتن فعالیت در طول بازی است. برای اینکه در بازی فعال باشید باید اینترنت با سرعت بالایی داشته باشید تا در صورت بروز اختلال از بازی خارج نشوید.

مرحله دوم حل مشکل باز نشدن شکلک ‌ها در کلش رویال

همانطور که در ابتدا هم اشاره شد بازی کلش رویال به دلیل محبوبیت بالایی که دارد از ترافیک بالایی برخوردار است، پس داشتن یک سیستم عامل و نسخه مطابق با نسخه بازی می‌تواند نقش شما در بازی را تعیین کند که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت می‌کنیم.

 خب تا اینجای مقاله باید تصمیم بگیرید که در چه رولی از این بازی باشید، به عنوان میزبان و یا به عنوان مهمان! به صفحه اصلی بازی مراجعه کنید و از آنجا آیکون بازی کلش رویال را انتخاب کنید و وارد قسمت تنظیمات در این بازی شوید.

 1.     وارد آیکون تنظیمات شده و به قسمت شکلک‌ها مراجعه کنید.
 2. هر کدام از شکلک مورد نظر که برای شما فعال نمی‌شود را انتخاب کرده و سپس از بازی خارج شوید.

قاعدتا در دنیای اینترنتی امروز کمتر کسی است که با دنیای حساب‌های کاربری آشنایی نداشته باشد. پس از دو طریق می‌توانید مشکلات موجود برای شکلک‌های کلش رویال را رفع کنید. همانطور که شما برای ایجاد شکلک در بازی کلش رویال می‌توانید فایل زیپ شده این استیکرها را تهیه کنید و یا با مراجعه به فروشگاه بازی هرکدام را به دلخواه بخرید، برای رفع مشکل هم باید ابتدا به روش خرید خود برگردید.

مراحل رفع مشکل باز نشدن شکلک ها در کلش رویال

انتخاب روش شکلک برای رفع مشکل آن در کلش رویال

 •   اگر که شکلک را با استفاده از فایل زیپ دار خریداری کردید قطعا باید با کد آن را وارد کرده باشید پس برای اینکه بتوانید مشکل آن را رفع کنید باید به فایلی که از قبل به حساب شما فرستاده شده را باز کنید، سپس کدی که برای فعال کردن آن در نظر گرفته شده را کپی کرده و آن را اصلاح کنید.
 •   اما اگر به صورت دستی شکلک در کلش رویال را خریداری کردید باید نام هر کدام از استیکرها را در صورت بروز هرگونه اشتباه اصلاح کرده و دوباره تایید کنید.

این موضوع هزینه‌ای برای گیمر در بر ندارد و تنها به سرعت اینترنت و همچنین دستگاه مورد نظر بستگی دارد. اگر هم که از طریق دوستانتان به بازی دعوت شده‌اید بهتر است که از آن‌ها درخواست کنید تا به عنوان مهمان برای شما شکلک‌های غیر فعال شده را فعال کنند.

پس از اینکه مشکل باز نشدن شکلک ها در کلش رویال را برطرف کردید، باید خرید شکلک در این بازی را بررسی کنید.

چگونه می‌توانیم از خرید شکلک در بازی کلش رویال مطمئن باشیم؟

یکی از دغدغه‌های گیمرهای بازی کلش رویال این است که آیا سایتی که از آن شکلکی را خریداری می‌کنیم معتبر است یا نه، برای اینکه از این جهت بتوانید اطمینان را بالا ببرید و قسمت بزرگی از ایجاد مشکل شکلک در کلش رویال را حل کنید باید روش زیر را طی کنید:

 •       قسمت چت روم که در پروفایل بازی قرار دارد را انتخاب کرده و به آن مراجعه کنید
 •       آیکونی که برای استیکر است را انتخاب کرده و سپس برای ایجاد حساب بر روی آن کلیک کنید
 •       راست کلیک کنید و شکلک مورد نظر را انتخاب کنید

حتما هم به قسمت save در این رابطه توجه داشته باشید در غیر اینصورت امکان نمایش استیکر برای شما امکان پذیر نیست و در طول بازی غیر فعال می‌شود.

جمع بندی

مشکل باز نشدن شکلک ها در کلش رویال و همچنین روش رفع آن یکی از موضوعات اساسی است که بسیاری از کاربران را به خود مشغول می‌کند. از آنجایی که این بازی به دو صورت اندروید و ios در اختیار گیمر قرار می‌گیرد در ابتدا باید نوع نسخه مورد نظر شناسایی شود و سپس اجرا صورت بگیرد. در غیر اینصورت امکان اجرای بازی و امکانات درون برنامه‌ای در آن امکان پذیر نخواهد بود. برای آموزش حل مشکل بازی های موبایلی می توانید به بخش مشکل بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 نظرات
 1. سیمین می گوید

  من گوشیم اندرویدش پایینه فک کنم واسه همینه شکلکارو باز نمیکنه ارتقا اندوریدم دادم درست مشد چیکار کنممممممم?????

  1. محمد دوستی می گوید

   وقتی اندرویدیش پایینه چجوری بازیو انجام میدید من گوشی قبیلم اندروید پاین بود اصن بازی نصب نمیشد تا گوشیمو عوض کردم خوب شد

 2. علی می گوید

  من ب صورت دستی خریدم اسمشونم درست وارد کردم پس چرا باز نمیشه
  باید چیکارش کنیم درست شه؟

 3. متین می گوید

  اره اره من شکلکارو ب صورت دستی خریداری کردم اسمشو اشتبا نوشته بود برای همین باز نمیشد الان که شما گفتید بررسی کردم درست شد ممنون برای مقالتون عالیه

 4. دریا نوری می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید مال من هنوز که هنوز شکلک ها رو لود نمیکنه چرا اینجوریه از توصیه هایی شماهم استفاده کردم ولی نمی دونم مشکل چیه

 5. Minafezi می گوید

  سلام دوستان نمیدونم چرا بازی کلاش رویال من چرا لک میزنه نمیدونم چرا اینجوریه همه میگن بخاطر حافظه کمه گوشیه میشه مشکل از اون باشه???

 6. Lilii می گوید

  دوستان من نمیدونم چرا یه مدته بازی بالا نمیاد و هر بار که وارد میشم از صفحه بازی خارج میشه مشکل میتونه از چی باشه???

 7. مونس می گوید

  Lilil عزیز بازیو اپدیت کن کسایی که بازیشون هنگ میکنه یا بالانمیاد اپدیت کنن بازیشونو مال منم اینجوری شده بود تا اپدیت کردم درست شد

 8. ا می گوید

  چجوری باید شکلک رو بگیریم من نفهمیدم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام پست رو مشاهده کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.