AD

مشخصات لازم سیستم برای اجرای بازی مارول اونجرز

1 327

طرفداران مارول مطمئناً در مورد بازی اونجرز در 4 سپتامبر به رایانه شخصی رسیده اند. اگر قصد لذت بردان از یک نسخه را دارید باید بدانید که آیا سیستم شما می تواند این کار را انجام بدهد یا خیر.در این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو حداقل توصیه های لازم برای اجرای بازی مارول اونجرز بر روی کامپیوتر شخصی ارئه شده است. پس در ادامه با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی دوتا ۲ (Dota 2)

بازی مارول اونجرز بر روی کامپیوتر شخصی: آیا کامپیوتر شما آن را اجرا می کند؟

بازی مارول اونجرز در تاریخ 4 سپتامبر منتشر می‌شود و بازی قدرت لازم اجرای صحیح آن فاش کرده است. بیاید الزامات را بررسی کنید.

طرفداران مارول مطمئناً در مورد بازی اونجرز در 4 سپتامبر به رایانه های شخصی رسیده اند. اگر قصد لذت بردن از یک نسخه را دارید باید بدانید که آیا سیستم شما می تواند این کار را انجام بدهد یا خیر. چندی پیش توسعه دهندگان بازی کریستال دینامیکز حداقل و توصیه های پیشنهادی را برای مارونز اونجرز و همچنین برخی از ویژگی های اختصاصی بازی ارائه داده است.

هشدار منصفانه حداقل به 8 گیگابایت رم و یک تکه از فضای هارد دیسک احتیاج دارید تا بازی راحت اجرا شود. در اینجا حداقل توصیه های لازم را ارائه شده است.

بازی مارول اونجرز بر روی کامپیوتر شخصی: آیا کامپیوتر شما آن را اجرا می کند؟

حداقل مشخصات لازم برای اجرای بازی مارول اونجرز بر روی کامپیوتر شخصی

 • OS: Windows 10 64-bit
 • CPU: i3-4160 or AMD equivalent
 • 8GB RAM
 • NVIDIA GTX 950 / AMD 270 (min 2GB video ram)
 • DirectX 12
 • 75GB HDD space

مشخصات پیشنهادی برای اجرای بازی Avengers pc

 • Windows 10 64-bit
 • CPU: Intel Core i7 4770K, 3.4 GHz or AMD Ryzen 51600, 3.2 GHz
 • 16GB RAM
 • NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB.
 • DirectX 12
 • 110GB SSD space

حداقل مشخصات لازم برای اجرای بازی مارول اونجرز بر روی کامپیوتر شخصی

ویژگی های اضافه شده به بازی مارول اونجرز

این مشخصات به این معنی است که برای بهره‌برداری از اونجرز مارول با حداقل گرافیک باید از یک سیستم میان رده محکم برخوردار شوید. نسخه کامپیوتر شخصی همچنین امکان بارگیری یک بسته بافت با کیفیت 30 گیگابایتی را دارد. اگر به نظر می رسد فضای هار دیسک یدکی داشته باشید. علاوه بر این از ویژگی های بصری فوق‌العاده نیز می باشد. آن را با مانیتور 4 کی جفت کنید و سکانس ها و گیم پلی مانند را با تمام توانش تجربه کنید. لطفاً توجه داشته باشید که این بازی از وضوح فوق العاده گسترده و همچنین مجموعه های چند نمایشگر پشتیبانی می کند.

ویژگی های اضافه شده به بازی مارول اونجرز

نسخه رایانه ای بازی مارول اونجرز (َ(Avengers pc گزینه ی باز کردن فریم و سفارشی سازی کامل برای صفحه کلید و کنترلر را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. اگر بازی را از پیش تنظیم کرده اید جز اولین کسانی خواهید بود که آن ویژگی ها را در بتا بسته آینده در طی 14 تا 16 اوت آزمایش کنید. بتا باز در آخر هفته 21-23 آگوست به استیم می آید. یک مأموریت پنهان برای شما وجود خواهد داشت که به عنوان برجسته بتا کاوش کنید. پس از انتشار مستر ریس ما هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا این عنوان به پی اس 5 و سری ایکس باکس ایکس با این بافتها به سطح بالاتر می رسد نداریم.

برای آموزش بازی های موبایلی به صورت کامل و جامع شما می توانید به بخش آموزش بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
 1. Jastferned81 می گوید

  کامپیوتر من همه مشخصات لازمو داره ولی باز نصب نمیشه هنگ‌میکنه ویندوزمو ارتقا دادم ویندوز ۱۰ولی باز مینوسیه برنامه‌پشتیبانی نمیشود باید چکارش کنم؟؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.