AD

دانلود رایگان بازی دوز ایرانی دو نفره ؛ بازی فکری

0 2,028

از جمله مهم ترین و اصلی ترین مزایای بازی های ویدیویی احیا کردن بازی های سنتی و قدیمی کشورهای مختلف است که در کنار بازی های مدرن توانسته اند بازیکنان متعددی از سراسر جهان به خود جذب کنند. بازی دوز از دیرباز در میان ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و همواره مردم را از اقشار و رده های سنی مختلفی سرگرم کرده است. بازی دوز ایرانی یکی از بازی های ویدیویی است که این بازی سنتی را به خوبی شبیه سازی کرده است و بازیکنان می توانند با انجام آن لذت و هیجان بالایی را تجربه کنند. در ادامه این مطلب از سایت ایموجو به معرفی بیشتر بازی دوز ایرانی دو نفره و همچنین بررسی قابلیت ها، ویژگی ها، مزایا و معایب آن پرداخته خواهد شد.

همچنین بخوانید: دانلود رایگان بازی فندق کشف کلمات پنهان

معرفی بازی دوز ایرانی دو نفره

همانطور که گفته شد بازی دوز ایرانی دو نفره یکی از بازی های ویدیویی است که توانسته یک بازی قدیمی و سنتی را شبیه سازی کند و آن را برای نسل های جدید زنده نگه دارد. این بازی به وسیله کیوان گلی و در سبک تفننی و سرگرمی ساخته شده است. تقریبا می توان گفت تمام ایرانیان با قاعده و قانون بازی دوز آشنایی دارند و می توانند با این بازی ارتباط خوبی برقرار کنند. یک قانون ساده و راحت وجود دارد و هر بازیکنی بتواند سریع تر 3 مهره خود را در یک ردیف قرار دهد دوز کرده است و امتیاز آن را دریافت خواهد کرد. برای دانلود بازی های موبایلی به بخش دانلود بازی سایت ایموجو مراجعه فرمایید.

 ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی دوز ایرانی دو نفره

اگرچه این بازی بسیار مطرح نیست و بازیکنان زیادی از آن استفاده نمی کنند اما ویژگی ها و قابلیت های ویژه و قابل توجهی دارد که می تواند توجه بازیکنان مختلف را به خود جلب کند. از مهم ترین مزایای این بازی می توان موارد زیر را عنوان نمود:

  • بازی می تواند مدت زمان زیادی بازیکنان را سرگرم کند و آنها را به یک رقابت سالم بکشاند.
  • علاوه بر جنبه سرگرمی می تواند باعث بهبود و رشد ذهن و حافظه بازیکنان شود.
  • بازی دوز می تواند در نسخه های مختلفی انجام شود که هر کدام ویژگی ها و سختی های خاص خود را دارند.
  • تمامی قوانین دوز ایرانی در این بازی رعایت شده است و اصالت و ریشه اصلی بازی به خوبی حفظ شده است.

 ویژگی ها، قابلیت ها و مزایای بازی دوز ایرانی دو نفره

معایب و ایرادات بازی دوز ایرانی دو نفره

اگرچه این بازی با داشتن ویژگی ها و قابلیت های مختلف می تواند جنبه های تفریحی و آموزشی مختلفی برای گیمرها داشته باشد اما هنوز نمی تواند با بازی های خارجی و مطرح رقابت کند. از مهم ترین ایرادات و انتقادهایی که به بازی دوز ایرانی دو نفره وارد شده است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گیم پلی بازی بسیار ساده است و هیچگونه چالشی برای گیمرها نخواهد داشت.
  • بازی از یک گرافیک عادی و ساده برخوردار است و نمی تواند حرفه ای ها را راضی کند.
  • از موسیقی و صداگذاری های مناسبی در بازی استفاده نشده است.

لینک دانلود رایگان بازی دوز ایرانی دو نفره

این بازی به عنوان یک بازی تفننی و شبیه سازی با داشتن ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد و علی رغم داشتن ایرادات و نواقص نامبرده می تواند گزینه بسیار خوبی برای پر کردن اوقات فراغت بازیکنان خصوصا بازیکنان ایرانی باشد.

دانلود بازی دوز از کافه بازار

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.