دانلود رایگان بازی فندق کشف کلمات پنهان

دانلود رایگان بازی فندق کشف کلمات پنهان

امروزه بیش از ده ها سبک و ژانر شناخته شده و محبوب در صنعت گیم وجود دارند که هر کدام می توانند جذابیت ها و چالش های متعددی برای گیمرها داشته باشند. هر ساله صدها بازی توسط کمپانی ها و سازندگان مختلف از سراسر جهان روانه بازارها می شوند.  بازی های فکری و پازلی از جمله بازی هایی هستند که در سال های اخیر با استقبال خوبی مواجه شده اند و بازیکنان متعددی به خود جذب کرده اند. بازی فندق از جمله بازی های فکری و پازلی ایرانی است که ویژگی ها و قابلیت های ویژه و منحصر به فردی دارد و می تواند چالش های جذابی برای گیمرها داشته باشد. در ادامه این مطلب از مجله بازی موبایل ایموجو به معرفی بازی فندق و بررسی ویژگی ها، قابلیت ها، مزایا و معایب آن پرداخته خواهد شد.

همچنین دانلود کنید: دانلود رایگان بازی قطار شادی ؛ بازی سرگرم کننده کودکان

معرفی بازی فندق

همانطور که گفته شد بازی فندق یکی از بازی های فکری و پازلی است که به بازیکنان اجازه می دهد کلمات جدیدی یاد بگیرند. در این بازی بازیکنان فقط با کشیدن دست بر روی حروف، کلمات بامعنی بسیاری ایجاد می کنند. هر چقدر که بیشتر کلمات و واژه های جدید ایجاد شود بازیکن می تواند سریع تر به استاد تبدیل شود. بازیکن باید رمز و رموز موجود در کلمات را پیدا کند و ذهن خودش را ارتقا دهد. برای آموزش های بیشتر بازی به بخش آموزش بازی در سایت مراجعه نمایید.

ویژگی ها و قابلیت های بازی فندق

بازی فندق به عنوان یک بازی ایرانی با داشتن ویژگی ها و قابلیت های متعدد می تواند با نسخه های خارجی رقابت داشته باشد. از مهم ترین ویژگی های این بازی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این بازی دارای یک گیم پلی ساده و اعتیاد آور است و بازیکنان می توانند به سادگی و با سرعت بالا آن را انجام دهند.
  • بازی دارای بیش از ۹۰۰ مرحله مختلف است که در هر مرحله می تواند واژه های جدیدی کشف کرد.
  • سازنده های بازی از موسیقی های ایرانی بسیار جذابی استفاده کرده اند و هیجان بسیار خوبی به گیمر منتقل می کنند.
  • گرافیک بازی از کیفیت بالایی برخوردار است و تمام بخش های آن با جزئیات کامل به تصویر کشیده شده است.

ویژگی ها و قابلیت های بازی فندق

معایب و ایرادات بازی fandogh

بازی فندق اگرچه مزایا و قابلیت های ویژه ای دارد و می تواند بازیکنان را با چالش های مختلف و متعددی مواجه کند اما یک بازی کامل و بی نقص نیست و ایرادات و انتقاداتی به آن وارد شده است که مهم ترین آنها شامل موارد زیر می باشند:

  • این بازی یک بازی داخلی با زبان فارسی است و سایر بازیکنان از نقاط مختلف جهان نمی توانند از آن به راحتی استفاده کنند.
  • با توجه به جذابیت بالای بازی سازندگان می توانستند که تعداد مراحل را به صورت نامحدودی افزایش دهند و جذابیت و هیجان آن را بالا ببرند.

لینک دانلود رایگان بازی فندق

بازیکنان که عاشق بازی های فکری و پازلی هستند و تمایل دارند از بازی های ایرانی برای پر کردن اوقات فراغت خود استفاده کنند می توانند بازی فندق را به عنوان یک بازی مهیج و جذاب انتخاب کنند. این بازی با داشتن ویژگی ها و قابلیت های ویژه و علی رغم داشتن ایرادات جزئی جوایز زیادی دریافت کرده و نمرات خوبی از طرف منتقدین کسب نموده است.

دانلود بازی fandogh از گوگل پلی

دانلود بازی fandogh از کافه بازار

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا