AD

آموزش کامل و جامع حرف زدن در بازی زولا

0 4,069

یکی از بهترین تکنیک‌های امید دادن به هم تیمی‌ها و هم گروهی‌ها در حین بازی‌هایی مانند زولا که هر لحظه امکان دارد، بمیرید، ، تکنیک حرف زدن به صورت صوتی و تایپی می‌باشد. برای حرف زدن در بازی زولا کافیست که این مقاله را تا انتها با ما همراهی کنید. حرف زدن در این بازی و بازی‌های مشابه آن، باعث می‌شود که دشمنان از شنیدن صدای شما آزرده شوند و تمرکز خود را از دست دهند. با از دست دادن تمرکز دشمنان و افزایش امید در میان هم گروهی‌ها، مانند دو لبه قیچی عمل می‌کند که سود و ماحصل آن، برنده شدن شما در بازی است. برای آشنایی با حرف زدن در این بازی با سایت ایموجو همراه باشید.

انواع حرف زدن در بازی زولا

برای این که بتوانید در بازی زولا حرف بزنید، نیازی به دانش خیلی بالا یا داشتن سطح بالا در بازی نیست. این یعنی هر کسی که در این بازی حضور دارد و حتی اگر اولین روز نصب این بازی هم باشد، می‌تواند از این تکنیک بسیار عالی استفاده کند. کسانی که زیاد بازی انجام داده‌اند، می‌دانند که حرف زدن در بازی چقدر می‌تواند به لذت بازی اضافه کند. اما در بازی‌های که از راه دور یا همان آنلاین باشند، حرف زدن کمی مشکل می‌شود.

اما بازی زولا یک دیدگاه کاربر پسندانه به این بازی داشته و سعی کرده برای لذت بیشتر این بازی برای مخاطبان خود، حرف زدن در بازی زولا را تعبیه کند. اما این حرف زدن به دو نوع است. نوشتاری و صوتی. هر دوی این روش را هم می‌توانید هم زمان و هم در حین بازی انجام دهید و محدودیت خاصی ندارد.

این مطلب آموزشی هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش سریع و آسان نصب بازی فری فایر

انواع حرف زدن در بازی زولا
انواع حرف زدن در بازی زولا

آموزش حرف زدن به صورت نوشتاری در بازی زولا

 نوع نوشتاری یا همان Type کردن، هیچ گونه محدودیتی ندارد و شما می‌توانید خیلی راحت و هر آن چه که می‌خواهید را تایپ کنید. برای این که بتوانید تایپ کردن را شروع کنید، کافیست که به قسمت تنظیمات بروید و از آن جا تب کنترل را انتخاب کنید. در این تب، برای همه فعالیت‌های بازی یک اسم رمز یا فشردن یکی از کلیدهای بازی، شرط گذاری شده است.

معمولا برای چت کردن، کلید Enter از صفحه کلید را در حالت پیش فرض، می‌گذارند. اگر هم برای گزینه چت شما، هنوز کلیدی انتخاب نشده یا از کلید انتخاب شده راضی نیستید، می‌توانید آن رابه میل خود تغییر دهید. سپس آن را ذخیره و گزینه برگشت به بازی را انتخاب کنید. برای حرف زدن در بازی زولا به صورت چت، کافیست که کلیدی که برای آن تعیین کردید را، از صفحه کلید فشار دهید.

در پایین صفحه یک کادر به همراه سه راهنما برای شما می‌آید. کادر زیرین برای نوشتن می‌باشد و توضیح خاصی هم ندارد. هر آن چه که می‌خواهید را تایپ می‌کنید. اما این نوشته را چگونه و برای چه کسانی می‌توانیم ارسال کنیم. در بالای آن کادر و در پایین صفحه، اسم سه کلید F2، F3 و F4 وجود دارد. با F2، می‌توانید با افرادی که در تیم شما حضور دارند، ارتباط برقرار کنید. با F3، می‌توانید پیام خود را برای همه‌ی افراد، بفرستید. با کلید F4 هم می‌توانید پیام نوشتاری خود را به قبیله خود در بازی ارسال کنید.

این مطلب را هم بخوانید: نقد و بررسی بازی پلاتو Plato

آموزش حرف زدن به صورت صوتی در بازی زولا

اگر سابقه انجام بازی زولا را داشته باشید، با اصواتی نظیر “بدو بدو، ما باید این بازی را برنده شویم، آفرین، دریافت شد، ما کارمون را خوب انجام می‌دهیم، ممنون و… ”  روبه رو شده‌اید. این یک ترفند برای حرف زدن در بازی زولا می‌باشد که توسط خود شرکت سورنا گیم ارائه شده است. این صوت‌ها ثابت هستند و نمی‌توان آن‌ها را تغییر داد. یعنی نمی‌توان پیام دلخواهی را به صورت صوتی در حین بازی بیان کرد.

اما برای این که بتوانیم از این تکنیک نه چندان جالب هم استفاده کنیم، کافیست که از صفحه کلید یکی از کلیدهای Z, X, C را انتخاب کنیم. هر یک از این کلیدها، صداهایی را به صورت شماره‌گذاری شده برای شما به نمایش در می‌آورد. با انتخاب شماره مورد نظر از صفحه کلید، می‌توانید آن صوت را از طرف خودتان در بازی، پخش کنید.

آموزش حرف زدن به صورت صوتی در بازی زولا
آموزش حرف زدن به صورت صوتی در بازی زولا

نتیجه گیری

حرف زدن در بازی Zula و بازی‌های شبیه به آن، بسیار مهم و حیاتی است. زیرا می‌توانید حواس حریفان خود را پرط کنید و به هم تیمی‌ها و دوستان خود روحیه مضاعف بدهید. دو روش برای حرف زدن در بازی زولا وجود دارد. این دو روش به صورت صوتی و تایپی هستند. در این مقاله، هر دوی این روش‌ها به خوبی و با تمام جزئیات برای شما تشریح شدند.

شما برای ما از حرف زدن در بازی زولا بنویسید

در این مطلب از سایت ایموجو به آموزش حرف زدن در بازی زولا پرداختیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.  برای استفاده از مطالب کاربردی و مفید آموزشی می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید. همچنین شما می توانید سوالات خود را با مشاوران ما به اشتراک بگذارید و پاسخ آن را دریافت نمایید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.