نقد و بررسی بازی دبلیو دبلیو ئی ۲ کی ۱۹- WWE 2K19

 نقد و بررسی بازی دبلیو دبلیو ئی ۲ کی ۱۹- WWE 2K19

بازی اندروید WWE 2K19 (دبلیودبلیوئی ۲کی۱۹)، بعد از فراز و نشیب‌های فراوان کمپانی سازنده این بازی هیجان انگیز به یکی از عناوین مهم بدل شده است. خیلی از گیمرهای این بازی پس از مشکلاتی که برای THQ بوجود آمد بطور کلی از سری بازی‌های این کمپانی ناامید شده بودند، اما با ارائه بازی WWE 2k19 ورق برگشت. در ادامه نقد و بررسی بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۱۹ قصد داریم تا شما را با داستان هیجان انگیز و نسل جدید بازی‌های کنسولی آشنا کنیم. سپس به نقاط مثبت و ضعف آن خواهیم پرداخت.

با سری جدید بازی WWE 2K19 آشنا شوید

در این سری مانند سری‌های قبل، شاهد یک ژانر مبارزه‌ای خواهید بود. در واقع داستان بازی در بین بازی‌های کنسولی، یک موضوع پایه‌ای در بین بازی‌های نسل هشتمی است. اما روایت داستان، معرفی چند شخصیت خیالی است که از دو دوره زمانی وارد بازی می‌شوند. بخش داستانی در WWE 2K19 بی شک جذاب‌تر از سری‌های قبلی بوده و این اولین چیزی است که در ابتدای داستان بازی هم قابل مشاهده است. در نقد و بررسی بازی ۲k19، از زندگی یک کشتی‌گیر آمریکایی با خبر خواهید شد، حتی آهنگ تیتراژ شروع بازی نیز سرود آزادی آمریکا است.

بازی WWE 2K19 و پیشرفتی عظیم

در این قسمت از بازی ۲k19 شما شاهد طراحی بی‌نظیر شخصیت‌ها هستید، در هنگام مبارزه کاملا این موضوع مشاهده می‌شود که در هنگام ضربه زدن کاملا احساس یک مبارزه واقعی را پیدا خواهید کرد. در صورتی که در قسمت‌های قبلی، شاهد خشکی ضربات بودید و نمی‌توانستید به راحتی از خود دفاع کنید. الگوریتم‌های اضافه شده به شخصیت‌های بازی، این امکان را به گیمر می‌دهد تا لذت یک مبارزه واقعی را تجربه کند. سال‌های سال بود که در نقد و بررسی بازی ۲k19 گیمرها و کاربران از سادگی بازی و لجندری بودن آن شکایت می‌کردند اما به لطف اضافه شدن آپشن PayBack بازی سخت و سخت‌تر خواهد شد. بطوریکه دیگر شاهد برنده شدن در بازی بعد از دو تمام کننده نخواهید بود.

یکی دیگر از نکات مثبتی که در WWE 2K19 اضافه شده است، وجود گزینه Money In The Bank بوده به این صورت که گیمر هر وقت که بخواهد می‌تواند مبارز مورد نظر خودش را به صحنه بفرستد. از طرفی می‌تواند با استفاده از گزینه Creations کمربند مورد علاقه خودش را طراحی کند و صحنه و حضور بانوان و مردان را همانطور که گیمر دوست دارد تزئین کند. گرافیک بازی مانند نسخه‌های قبلی بوده و هنوز هم از کیفیت بالایی برخوردار است. صداگذاری که برای شخصیت‌های بازی و عوامل آن در نظر گرفته شده نیز در نقد و بررسی بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۱۹ از نمره خوبی برخوردار است. اما برسیم به بخشی که ضعف بازی را نشان می‌دهد.

ویژگی های بازی WWE 2K19

دبلیودبلیوئی ۲کی۱۹ و انتظارات بیشتر

با توجه به اینکه تمام گزینه‌های موجود در بازی ارتقاء یافته، انتظار می‌رود که داستان بازی به صورت نمایش با کیفیت‌تر باشد، اما اینطور نیست. متاسفانه گیمرها در بخش Pay Per View شاهد یک شوی کودکانه و کاملا ابتدایی هستند. بطوریکه در بسیاری از قسمت‌ها بجای صداگذاری، به زیرنویس بسنده کرده‌اند که از ۲k19 با این عظمت کاملا بعید است. از نظر بسیاری از کاربران نقد و بررسی بازی ۲k19، THQ یا باید این بخش را ارتقاء دهد و یا کلا آنرا حذف کند. یکی دیگر از ضعف‌های موجود در بازی قسمت Univers است که هنوز هم ایرادات و کاستی‌های خودش را دارد. انیمیشن‌هایی که در این بخش طراحی شده‌اند شاید در خور یک بازی با این سطح از پیشرفت نباشند، خوشبینانه‌ترین حالت این است که این ضعف‌های بعضا نابجا، درست شوند.

سخن پایانی

بطور کلی در نقد و بررسی بازی ۲k19 می‌توان به این نتیجه رسید که بعد از شکست‌های فراوان باز هم می‌توان از شرایط بهترین استفاده را کرد و یکی از عناوین خوب دنیای PS را به بازار ارائه داد. با امید اینکه ضعف‌های ابتدایی موجود در بازی دبلیودبلیوئی ۲کی۱۹ از بین بروند، می‌توان گفت که این بازی یکی از بهترین ‌های بازی‌های کنسولی خواهد بود.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *