AD

نقد و بررسی بازی Yakuza 6: Song Of Life

راهنمای بازی یاکوزا
0 375

بازی یاکوزا 6 (Yakuza 6) یک مجموعه ی منحصر به فرد از داستان پردازی، شخصیت های دوست داشتنی و مبارزات غیر منتظره است. یاکوزا 6 آخرین قسمت از ماجراجویی کازوما کیریو در دنیای یاکوزاها می باشد. شما باید با تشکیل یک گروه با ارازل و اوباش های خیابانی مبارزه کنید. همه ی سکانس های غیر منتظره ی بازی Yakuza 6، با هم در تعامل هستند تا این بازی را به صورت داستانی و جنایی محور به پیش ببرند. با ما در سایت ایموجو همراه باشید تا بیشتر با نقد و بررسی بازی یاکوزا 6 آشنا شوید.

معرفی بازی Yakuza 6: Song Of Life

بازی Yakuza 6: Song Of Life، ششمین نسخه از مجموعه بازی های یاکوزا می باشد. کمپانی سگا بعد از دو سال از انتشار این بازی در ژاپن، نسخه حهانی آن را منتشر کرد. یاکوزا 6 آخرین قسمت از ماجراجویی کازوما کیریو در دنیای یاکوزاها است. سری بازی های جدید Yakuza، بیش از یک دهه قدمت دارند و مجموعه ویژگی های آن به طور قابل توجهی، پیشرفت کرده است. قسمت آخر داستان کازوما کیریو، فقط روی او متمرکز شده است. البته در یاکوزا ۶، بازیگران بزرگی از شخصیت های سریال های مهم مانند ماژیما، ساجیما، دایگو و فرزندان پرورشگاه آفتابگردان را نیز مشاهده می کنید.

بازی Yakuza 6
بازی Yakuza 6

نقد بازی Yakuza 6

بازی Yakuza 6، یک مجموعه منحصر به فرد از داستان پردازی، شخصیت های دوست داشتنی و مبارزات غیر منتظره است. شما به عنوان کازوما کیریو، عضو سابق قبیله ی یاکوزا، که تازه از زندان خارج شده است، بازی می‏کنید. او پس از سه سال، زندانی بودن، فقط می خواهد دختر خوانده ی خود را ببیند، ولی همه چیز طبق برنامه ریزی او پیش نمی رود. داستان یاکوزا ۶، شبیه به یک درام است که همانند آن، زیاد در تلویزیون پخش می شود و به بررسی موضوعاتی همچون خانواده، والدین، ​​دوران پیری و میراث خانوادگی می پردازد.

یاکوزا ۶، یک بازی سرعتی نیست ولی اگر روی داستان بازی، متمرکز شوید، ساعت ها وقت خود را صرف فشار دادن دکمه ها نخواهید کرد. کیریو می تواند هر مشکلی را با مشت و گاهی لگد زدن، حل کند. جنگیدن همه چیز را از آدم ربایی گرفته تا کلاهبرداری سایبری و جرم های خیابانی برطرف می کند.همچنین کیریو در ملاقات با افراد جدید از اقشار مختلف، به تأمل در جنبه های مختلف جامعه، می پردازد.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Bookbound Brigade ؛ بازی اکشن

گیم پلی بازی Yakuza 6

شما باید با تشکیل یک گروه با ارازل و اوباش های خیابانی مبارزه کنید. برای مبارزه کردن باید کارت اعضای تیم خود را در محیط قرار دهید. همچنین از کارت هایی که حکم فرماندهان شما را دارند، می توانید در طول مبارزه استفاده کنید. این کارت ها، ارزش زیادی دارند و دارای مهارت‏ های ویژه ای هستند.

علاوه بر گیم پلی اصلی بازی، تعداد بسیار زیادی مینی گیم نیز وجود دارد که همه چیز را شامل می شوند، از دارت گرفته تا بازی های کلاسیک سگا و کارائوکه (آوازخوانی از طریق یک صفحه نمایش و میکروفن) و مدیریت یک تیم بیس بال. تمام این مینی گیم ها، سرگرم کننده هستند و هیچ چیز مرتبط با داستان را از دست نمی دهید. مأموریت‏های داستان، تجربیات بیشتری را نسبت به مینی گیم ها برایتان دارند. برخی از مأموریت‏ها سرگرم کننده هستند، اما به همان انداز، بسیاری از آن ها، خسته کننده می باشند و به ندرت به طور مستقیم در داستان اصلی نقش دارند.

حتی با وجود این ضعف ها، یاکوزا ۶، از نظر جنبه های اختیاری و غیرقابل باور بودن، موفق عمل کرده است. زیرا داستان اصلی آن بسیار قانع کننده می باشد و هر قسمت به ظاهر جدا شده، هدف مشخصی دارد. همه‏ سکانس های غیر منتظره ی Yakuza 6، با هم در تعامل هستند تا این بازی را به صورت داستانی و جنایی محور به پیش ببرند. در واقع، بازی یاکوزا ۶، خیلی فراتر از سطح انتظارات شما از یک بازی جنایی عمل کرده است. این بازی هنوز هم همان ترکیبی از اکتشافات کوچک اما زیاد در جهان باز، مینی بازی های بی شمار و مبارزات بی حد و حصر است.

ویژگی های بازی یاکوزا 6

گرافیک بازی یاکوزا 6، در حد و اندازه ی بازی های نسل هشتمی نمی باشد. اگرچه طراحی شخصیت ها به خوبی انجام شده است و جزئیات چهره ها به خوبی نمایان می باشد، اما طراحی مناظر بازی، زیاد خیره کننده و چشم نواز نیست. مراحل اصلی بازی، برخلاف مراحل فرعی آن به شدت سرگرم کننده و جذاب هستند. صداگذاری شخصیت ها و دوبله ی انگلیسی آن ها، برای بومی سازی بازی به خوبی انجام شده است.

موسیقی های بازی نیز حس هیجان و مبارزه را در بازیکنان دو چندان می کنند. این بازی به یک داستان پیچیده و دراماتیک می پردازد که شامل اتحادهای سیاسی و توطئه های قدیمی است، اما در نهایت، موضوعات و تحولات شخصیتی به یاد ماندنی، یاکوزا 6 را به یک بازی بسیار مهم و گسترده تبدیل کرده است.

شما برای ما از بازی Yakuza 6 بنویسید

بازی Yakuza 6 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست بازی Yakuza 6 را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  برای اطلاع از تازه ترین و جدیدترین اخبار بازی روز در دنیا می توانید به وب سایت مجله بازی موبایل ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.