AD

الایت پس بعدی سیزن جدید 27 بازی فری فایر

0 551

بازی فری فایر به عنوان یک بازی هیجان انگیز در سبک بتل رویال است که با وجود سیزن‌های مختلف توانسته است بازیکنان زیادی را به خود اختصاص دهد. پس از ارائه سیزن 26 بازی فری فایر که بازیکنان در حال رقابت با یکدیگر هستند، از الایت پس بعدی سیزن جدید 27 بازی فری فایر رونمایی شده است که این موضوع هیجان را در بین بازیکنان این بازی محبوب افزایش داده است. بازیکنان می‌توانند در محیط‌های جذاب با یکدیگر به رقابت بپردازند.

اگر از بازیکنان حرفه‌ای بازی فری فایر باشید می‌دانید که این بازی دارای آیتم و امکانات ویژه‌ای است که هر بازیکن می‌تواند با توجه به مهارت خود و به کارگیری صحیح امکانات بازی، سطح خود را در بازی افزایش دهد. اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در زمینه سیزن جدید 27 بازی فری فایر افزایش دهید بهتر است تا پایان همراه سایت ایموجو باشید.

معرفی سیزن جدید 27 بازی فری فایر

سیزن جدید بازی فری فایر با توجه به جوایز ویژه‌ای که برای بازیکنان این بازی محبوب در نظر گرفته شده است باعث افزایش کنجکاوی در بین بازیکنان شده است. بازیکنان این بازی محبوب می‌توانند با انجام چالش‌های مختلف و تکمیل کردن رویدادهای در نظر گرفته شده به راحتی به حوایز جدید بازی دسترسی پیدا کنند. بازیکنان این بازی اگر الایت پس را خریداری کنند قادر خواهند بود تا به جوایز رایگان دسترسی داشته باشند. تفاوت‌های قابل توجهی بین جوایز بازی در حالت خرید سیزن جدید با جم و حالت عادی وجود دارد. 

باید بدانید سیزن جدید 27 بازی فری فایر دارای جوایز بی نظیر است که اگر پرداخت شما با جم انجام شود قطعاً جوایز بیشتری به شما تعلق خواهد گرفت. شما می‌توانید با پرداخت جم، سیزن جدید بازی را خریداری کنید که در این حالت می‌توانید از آیتم‌های مخصوص به صورت رایگان بهره مند شوید.

معرفی جوایز سیزن جدید 27 بازی فری فایر

همان‌طور که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد جوایز بی نظیری برای سیزن جدید بازی فری فایر در نظر گرفته شده است که بازیکنان می‌توانند با تکمیل کردن چالش‌های مختلف به آن دسترسی پیدا کنند. جوایز سیزن 27 بازی فری فایر به شرح زیر است:

  • دریافت اسکین Sports Car با پرداخت 15 نشان
  • دریافت ژاکت جدید پس از خرید الایت پس
  • دریافت اسکین اسلحه کاتانا با پرداخت 10 نشان
  • دریافت اسکین M1873 با پرداخت 80 نشان
  • دریافت الایت پس باندل Female با پرداخت 50 نشان
  • دریافت اسکین نارنجک با پرداخت 125 نشان
  • دریافت اسکین Surfboard با پرداخت 165 نشان
  • دریافت اسکین کوله پشتی با پرداخت 200 نشان
  • دریافت الایت پس باندل male تنها با پرداخت 225 نشان

در سیزن جدید 27 بازی فری فایر برخی از جوایز به صورت رایگان به بازیکنان اهدا می‌شود که می‌توانند از آن برای پیشرفت سطح خود استفاده کنند. از جمله جوایز رایگان این سیزن می‌توان به دریافت یک اسکین ژاکت تنها با پرداخت 40 نشان، دریافت یک تیشرت جدید با پرداخت 110 نشان و دریافت یک اسکین کوله پشتی با پرداخت 200 نشان اشاره کرد.

سیزن جدید 27 بازی فری فایر
سیزن جدید 27 بازی فری فایر

موضوع الایت پس سیزن 27

هر الایت پس دارای یک موضوع مجزا است که بازیکنان می‌توانند با دیگر رقبا به رقابت بپردازند. این فصل در مورد آشپزی سنتی کشور ژاپن است که کاراکترهای بازی با پوشیدن لباس‌های سنتی ژاپن اتفاقات هیجان انگیزی را برای شما در این فصل رقم می‌زنند. اگر از بازیکنان این بازی جذاب هستید می‌توانید با خرید سیزن جدید بازی از جوایز در نظر گرفته شده بهره‌مند شوید.

این مطلب هم می تواند برای شما مفید باشد: آموزش گرفتن الماس رایگان در الیت پاس فصل ۲۹ فری فایر

جمع بندی درباره سیزن جدید 27 بازی فری فایر

بازی فری فایر یک بازی در سبک اکشن است که بازیکنان می‌توانند در فصل‌های مختلف به رقابت با یکدیگر بپردازند. این بازی دارای سیزن‌های مختلف است که هر سیزن جوایز متعددی را به گیمرها اهدا می‌کند. سیزن جدید 27 بازی فری فایر دارای جوایز بی نظیر است که در بالا به آن اشاره شده است. برخی از جوایز به صورت رایگان و برخی دیگر با انجام چالش‌های مختلف به بازیکنان این بازی محبوب داده می‌شود. اگر از بازیکنان بازی فری فایر هستید و می‌خواهید شانس خود را برای موفقیت در سیزن‌های بازی افزایش دهید بهتر است به بخش آموزش‌ بازی سایت ایموجو توجه کنید.

شما برای ما از سیزن جدید 27 بازی فری فایر بنویسید

سیزن جدید 27 بازی فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست سیزن جدید 27 بازی فری فایر را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  جوایز سیزن 27 بازی به گونه‌ای است که بازیکنان را ترغیب به خرید الایت پس می‌کند. اگر بخواهید برای خرید الایت پس از جم استفاده کنید می‌توانید جم‌های مورد نظر خود را از سایت ایران موجو خریداری کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.