AD

آموزش گرفتن الماس رایگان در الیت پاس فصل ۲۹ فری فایر

0 768

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو شما می توانید آموزش دریافت صد الماس رایگان در الیت پاس فصل ۲۹ فری فایر را یاد بگیرید. برای این کار شما باید سه الیت پاس اخیر یعنی فصل ۲۷، ۲۸ و ۲۹ را دریافت کنید. علاوه بر این ها شما می توانید یک کوپن الماس رویال برای این کار دریافت کنید.

برنده شدن ۱۰۰ الماس رایگان در الیت پاس فصل ۲۹ فری فایر

در یک اکتبر گارنا فری فایر الیت پاس فصل ۲۹ را با نام Anubis Legend II منتشر کرده است. این یک پیام به موضوع الیت پاس فصل قبلی می باشد که بازیکن ها باید بابت دریافت الماس رایگان در الیت پاس فصل ۲۹ Free Fire خوشحال باشند. اما یک شرط برای دریافت الماس رایگان وجود دارد و آن این است که شما باید دارای سه Elite pass باشید که الیت پاس فصل ۲۹ یکی از آن ها می باشد.

اگر شما الیت پاس فصل ۲۷ یعنی Sushi Menace و فصل های ۲۸ و ۲۹ که به ترتیب Celestial Creed و Anubis Legend II می باشند را دریافت کنید، می توانید به هدف خود یعنی ۱۰۰ الماس رایگان در Elite pass فصل ۲۹ برسید. این تمام شرایطی است که بازیکن ها برای گرفتن ۱۰۰ الماس رایگان نیاز دارند. همان طور که می دانید الماس ها از گرانترین ارزهای موجود در بازی می باشند.

همچنین بخوانید: معرفی ترفندهای برتر Ranked در فری فایر

نحوه به دست آوردن ۱۰۰ الماس رایگان در Elite pass فصل ۲۹ Free Fire بعد از خرید خود الیت پاس

حال نوبت دریافت الماس ها می باشد. اگر قبل از این سه الیت پاسی که در بالا گفتیم را تهیه کرده اید، برای به دست آوردن الماس رایگان در Elite pass فصل ۲۹ فری فایر باید به قسمت پاس بازی مراجعه کنید و نماد مرورگر را بزنید. از آن جا فقط انگشت خود را به سمت راست بکشید تا به صفحه I’v purchased برسید. در اینجا گزینه دریافت الماس رایگان را پیدا خواهید کرد. شما سه فرصت برای دریافت پاداش از سرمایه گذاری که کرده اید خواهید داشت. حتی وقتی بازیکن ها دو پاس را خریده باشند، تعدادی الماس رایگان مشاهده خواهند کرد.

با خرید Elite pass فصل ۲۹ می توانید سریع ۲۵ الماس رایگان بگیرید. اگر الیت پاس را نیز خریده باشید که یک کوپن الماس رویال را دریافت خواهید کرد. ۷۵ الماس دیگر هنگامی که شما هر سه Elite pass را به دست آورید به شما داده می شود.

نحوه به دست آوردن ۱۰۰ الماس رایگان در الیت پاس فصل ۲۹ فری فایر بعد از خرید خود الیت پاس

بنابراین در مجموع شما می توانید ۱۰۰ الماس رایگان در Elite pass فصل ۲۹ فری فایر و یک کوپن الماس رویال برای سرمایه گذاری دریافت کنید. آیتم هایی را که پاس به شما می دهد فراموش نکنید.

برای آموزش های بیشتر بازی فری فایر با ما در بخش آموزش بازی در سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.