AD

معرفی ترفندهای برتر Ranked در فری فایر + [ حرفه ای بازی کن ]

0 880

ترفندهای مختلف در بازی ها بسیار مهم می باشند و برای رسیدن به سطح های بالا شما نیازمند یادگیری آن ها هستید. در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو برای شما، اطلاعاتی در مورد انواع ترفندهای برتر Ranked در فری فایر و اهمیت آن ها جمع آوری کرده ایم. اگر مایلید تا در این بازی حریفان خود را از پای در بیاورید، در ادامه مطلب با ایموجو همراه شوید.

10 مورد از ترفندهای حالت Ranked در بازی فری فایر

ما در پست قبل ترفندهای تبدیل شدن به یک Fragger در بازی فری فایر را بررسی کردیم. اما اکنون وقت بررسی ترفندهای حالت Ranked در بازی Free Fire می باشد. بازی در فری فایر فوق العاده رقابتی است و به طور تقریبی شما به چند نوع ترفند و مهارتی که در بازی فری فایر وجود دارند، نیاز پیدا خواهید کرد. پس به دست آوردن یک مجموعه مهارت مطلوب امری حیاتی است. در این مقاله، ما 10 مورد از ترفندهای حالت Ranked در فری فایر را برای شما لیست کرده ایم.

کاراکتر های زیر، کاراکتر هایی هستند که برای این که بتوانید به سطوح بالاتر بازی دست پیدا کنید باید آن ها را خریداری کنید و آن ها را به سطح بالاتری برسانید.

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند Hayato Bushido

اولین مهارت از ترفندهای حالت Ranked در بازی Free Fire مهارت Bushido می باشد. مهارت Bushido یک توانایی ای است که به ازای هر 10 درصد از دست دادن HP به شما 10 درصد زره پاداش می دهد. در حداکثر حد از دست دادن HP (90 درصد) یا به نوعی داشتن ده درصد از HP، به شما 90 درصد زره پاداش می گیرید. به طور کلی این یک ترفند حالت Ranked در بازی فری فایر برای تک تیر انداز هایی که می توانند HP خود را پایین نگه دارند و از دور به مردم ضربه بزنند. زیرا وقتی شما در نزدیک دشمنان باشید به سادگی کشته خواهید شد.

ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Dead Silent

توانایی Dead Silent رافائل دومین مورد از ترفندهای حالت Ranked در بازی فری فایر می باشد. این ترفند برای همه تک تیر انداز ها و کمپر ها یکی از ضروریات است، زیر می توانند با این ترفند ضعف آشکار شدن آن ها هنگام تیر اندازی را بر طرف کند. در بالاترین سطح این توانایی، Dead Silent دارای یک مخفی کننده کوتاه مدت به نسبت کوچک است و به مدت 8 ثانیه شما را مخفی می کند. فقط مراقب باشید، زیرا دشمنان می توانند موقعیت شما را بر اساس دید و صدا تشخیص دهند.

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند Crazy Slayer کاراکتر Miguel

سومین ترفند حالت Ranked در بازی فری فایر، توانایی Crazy slayer در کاراکتر میگوئل است. این توانایی پس از هربار کشتن EP بازیابی می شود. این مورد در زمان هایی که HP  کمی دارید به شما کمک می کند و یک منبع مناسب برای بهبود  HP و بازیابی سلامتی شخصیت بازی شماست. اما در زمان هایی که HP شما کامل است این ترفند تقریبا بی فایده است.

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند Crazy Slayer کاراکتر Miguel
ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند Crazy Slayer کاراکتر Miguel

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند  Sharp Shooterکاراکتر لارا

Sharp Shooter یک ترفند در بازی فری فایر است که دقت تیر اندازیتان را درهنگام بازی بیشتر می کند این مورد از ترفندهای حالت Ranked در بازی فری فایر مخصوص لارا می باشد. در حداکثر سطح این توانایی شما می توانید 30 درصد بهتر از حالت عادی تیراندازی کنید. این توانایی یکی از بهترین توانایی های موجود در بازی فری فایر است، به ویژه هنگامی که از یک اسلحه قدرتمند اما با دقت کم استفاده می کنید سلاح  AUG. به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از این ترفندهای حالت Ranked  در بازی  فری فایر استفاده کنید.

ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Tracing Steps کاراکتر کلو

توانایی Tracing steps، پنجمین مورد از ترفندهای حالت Ranked در Free Fire می باشد. این ترفند توانایی فعالی است که دشمنانی را که در شعاع 50 متری شما قابل دیدن نیستند را در رادار گوشه ی تصویر شما آشکار می کند. به طور کلی، این توانایی یک ترفند حالت Ranked در بازی  فری فایر که بسیاری حیاتی در نبرد های تیمی برای تعیین موقعیت عمومی دشمنان در این نزدیکی برای ایجاد یک بازی ضد استراتژی است. هم تیمی ها هم نیز پس از سطح 4 این مهارت را دارند. فقط زیاد به آن اعتماد نکنید، زیرا ممکن است دشمنان در موقعیتی باشند که بر روی رادار مشخص نشوند.

ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Tracing Steps کاراکتر کلو
ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Tracing Steps کاراکتر کلو

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند Limelight کاراکتر Wolfrahh

بعد از هر باری که یک نفر را می کشید، این توانایی  Wolfrahh می تواند باعث افزایش آسیب به بدن کاراکتر مقابل شود اما در مقابل آسیبی که به سر می تواند وارد کند به نسبت کمتر است. افزایش اسیب به بدن دشمن در اواخر بازی کاملا مناسب است.برای رسیدن به حداکثر قدرت باید4 نفر را بکشید. کاهش آسیب های Headshot کمی بدتر است، زیرا شما باید حدقل این حالت را به سطح 5 برسانید، با این حال،در این حالت از ترفند حالت Ranked در بازی فری فایر با کاهش آسیب به کلاه ایمنی روبرو می شوید و آسیب هایی را که هنگام دریافت Headshot می توانید وارد کنید را به مقدار 75 درصد از HP  شما کاهش می دهد.

ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Raging Reload شخصیت Jai

توانایی Raging reload، به طور خودکار 45 درصد از تعداد مهمات شما را هر زمان که به شما حمله می کنند پر می کند. این توانایی کاراکتر Jai در مسابقات تیمی که بیشتر اوقات با چندین نفر رو به رو هستید بسیار مفید است. گلوله های بیشتر به معنا تیر اندازی بیشتر و زدن آسیب بیشتر است. این مهارت فقط بر روی Pistol، SMG و AR ها تاثیر می گذارد.

ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Raging Reload شخصیت Jai
ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Raging Reload شخصیت Jai

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر: ترفند Thrill of Battle کاراکتر A124’s

این ترفند هشتمین مورد از ترفندهای حالت Ranked در بازی فری فایر است. این مهارت از توانایی های فعالی است که EP  را با سرعت بالایی به HP  تبدیل می کند. در حداکثر سطح این توانایی، می توانید هر 60 ثانیه پنجاه EP  را به HP تبدیل کنید. به طور کلی، این توانایی هنگامی که در وسط جنگ فعال شود بسیار مفید است. این توانایی در مبارزات 1 به 1، کم و بیش شبیه به یک کشتار رایگان است.

ترفندهای برتر Ranked در Free Fire: ترفند Hat Trick کاراکتر Luqueta

این توانایی کاراکتر که همان هت تریک می باشد، در کشتن به شما پاداش HP ماکزیمم را می دهد. این بسیار  بهتر از یک درمان ساده است، زیرا پاداش برای بقیه قسمت های مسابقه فعال خواهد بود و  می تواند دوباره بهبود یابد. در حداکثر سطح این توانایی فقط دو کشته طول می کشد تا شما به حد مجاز  35 عدد HP برسید. شما اگر با کاراکتر های A124  و Alok  هم تیمی شوید، تقریبا با یک استخر 300 عددی HP بازی خواهید کرد.

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر
ترفندهای برتر Ranked در فری فایر

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر:  ترفند drop the Beat کاراکتر Alok

آخرین مورد از ترفندهای حالت Ranked در Free Fire می باشد. همه انتظار این مهارت را از دیجی ایلاک داشتند. توانایی Alok بسیار ضعیف شده است. زیرا، در کل 50 درصد HP  را بهبود می دهد، 15 درصد سرعت حرکت را فراهم می کند و … . کاهش سرعت ایلاک هم دور از دید نیست.

شما برای ما از ترفندهای برتر Ranked در فری فایر بنویسید

ترفندهای برتر Ranked در فری فایر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای آموزش بهترین ترفندهای بازی فری فایر با ما در بخش ترفند بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.