AD

سیستم مورد نیاز بازی بوردرلند 3 (Borderlands 3)

6 345

ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو می خواهیم سیستم مورد نیاز بازی بوردرلند 3 را با یکدیگر بررسی کنیم .این بازی یک بازی یک نفره تا چند نفره است که برای انجام آن نیاز به سیستم های چندان قدرتمندی ندارید. آینده نگر بودن این بازی هم به تمام آنچه گفته شد افزوده می شود و در مجموع یک بازی خارق العاده را رقم میزند. برای اطاعات بیشتر در این باره با ایموجو همراه باشید.

سیستم مورد نیاز بازی بوردرلند 3 برای کامپیوتر شخصی

ما در دو پست قبلی به بررسی سیستم مورد نیاز لیگ آف لجندز و سیستم مورد نیاز بازی دوتا ۲ پرداختیم، حال نوبت مروری بر جدید ترین بازی پرفروش Gearbox است. در این مقاله، ما سیستم مورد نیاز بازی بوردرلند 3 را به همراه یک بررسی کوتاه خود بازی برای شما بررسی می کنیم – با اطمینان می گویم که اگر طرفدار نسخه های قبلی هستید، این بازی ارزش آزمایش را دارد.

محتوای بازی بوردرلند 3

سری بازی های بوردرلند در طول سال ها ی متوالی، با محتوای عالی تک نفره / چند نفره در سبک شوتر، توانسته انز که امتیاز بالایی را نزد گیمر ها بدست بیاورند. بازی بوردرلند 3 نیز از این قاعده مستثنی نیست. سیستم مورد نیاز بازی به اندازه کافی ساده و کم است که یا یک دستگاه نیمه مدرن، هم می توان از همه چیز هایی که در بازی ارائه می شود لذت برد.

سیستم مورد نیاز Borderlands 3 برای کامپیوتر

 •  CPU: AMD FX-8350/Intel Core i5-3570
 •  GPU: AMD Radeon HD 7970/NVIDIA GeForce GTX 680 2GB
 •  Memory: 6GB RAM
 •  Storage: 75GB free
 •  OS: Windows 7/8/10 latest service pack

سیستم توصیه شده بازی بازی بوردرلند 3

 •  CPU: AMD Ryzen 5 2600/Intel Core i7-4770
 •  GPU: AMD Radeon RX 590/NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB
 •  Memory: 16GB RAM
 •  Storage: 75GB free
 •  (OS: Windows 7/8/10 (latest service pack

مواردی که در بالا گفته شد حداقل مشخصات و موارد توصیه شده را شامل می شود که به شما این امکان را می دهد بازی را با کیفیت 1080پیکسل و با نرخ فریم بالا انجام دهید. مشخصات ارائه شده نرخ فریم ثابت برای حالت Ultra کمتر می باشد. شما برای این کار حداقل به RTX 2060 یا RX 5700 نیاز دارید.

بررسی اجمالی تنظیمات بازی Borderlands 3

یک ابزار محک گذاری داخلی وجود دارد تا بتوانید سطوح مختلف کیفیت را در بازی بوردرلند 3  به راحتی مقایسه کنید. با این حال، تفاوت بین تنظیمات گرافیک واقعاً واضح و مشخص نیست. این تفاوت غیر قابل تشخیص بیشتر به دلیل سبک هنری سری این بازی است. البته شما با توجه کردن می توانید متوجه این تغییرات شوید.

FXAA تأثیر ناچیزی بر عملکرد پردازنده دارد. البته بهتر است در طول بازی آن را روشن نگه دارید. استفاده از Temporal AA نیز انتخاب خوبی برای بیشتر کردن عملکرد پردازنده می باشد.

جزئیات بافت، جزئیات زمین، سایه ها، بافت ها، فیلتر نا همسانگرد، جزئیات بافت شخصیت و حتی بازتاب فضای صفحه قرار است باعث افت این عملکرد شود. با این وجود وقتی شما از این دو استفاده می کنید، هیچ یک از آن‌ها عملکرد بازی بوردرلند 3 را خیلی تحت تأثیر قرار نمی دهند. می توانید سایه را هم کم کنید تا در هر ثانیه چند فریم بیشتر را تجربه کنید. سایر تنظیمات را می توان با اطمینان در حالت بالا یا فوق العاده نیز قرار داد.

بررسی اجمالی تنظیمات بازی Borderlands 3
بررسی اجمالی تنظیمات بازی Borderlands 3

 

تنظیمات تاثیر گذار بازی بوردرلند 3

تنظیماتی که بیشترین تأثیر را روی عملکرد دارند، تنظیمات مربوط به حجم دهی بازی است. به همین دلیل است که اگر آن را خاموش کنید عملکرد شما 25٪ افزایش می یابد. شاید بتوان از این روش به عنوان گزینه حیاتی برای بهبود کیفیت بازی در پردازنده های رده پایین نام برد.

جزئیات و شاخ و برگ یکی دیگر از گزینه های با ارزش است. به طور حدودی شما برای بهبود عملکرد بازی می توانید 12 درصد آن را کم کنید. خاموش کردن مسافت رسم نیز می تواند تاثیر مشابهی را فراهم کند.

به احتمال زیاد آخرین تنظیم سنگین بازی کیفیت مواد است، این کیفیت اگر در کم ترین حالت خود باشد به طور حدودی عملکرد شما 14 درصد افزایش خواهد داشت.

عکس 2

مروری روی بازی بوردرلند 3

بازی بوردرلند 3 یک تجربه دوستانه و سرگرم کننده تک نفره/ چند نفره است که در آن ماجرا های متنوعی را در طول  داستان تجربه خواهید کرد. تجربه کردن ماجرا های متنوع شما را بیشتر جذب بازی خواهد کرد. در حالی که مبارزه ها می تواند در برخی مواقع تکرار شود، در کل این بازی یک انتخاب خوب است.

انتخاب کاراکتر ها Borderlands 3

این بازی به سنت خود و شیوه ی گذشته پایبند بوده است. بوردرلند 3  به شما اجازه می دهد بین چهار شکارچی بزرگ جدید یکی را انتخاب کنید. هر کدام از این شکارچی ها سبک بازی، توانایی های خاص و صداپیشگی خود را دارند که در نوع خود عالی ظاهر شده است. اولین مورد FL4K، یک شکارچی رباتیک است که می تواند یکی از سه حیوان خانگی خطرناک را برای کمک به نبرد احضار کند.

کارآیی شخصیت ها در بازی Borderlands 3

 Moze یک شکارچی است که می تواند یک لباس خارجی مکانیکی را بپوشد، Zane مزدور است و با مجموعه ای از قدرت های فنی توانسته است یکی از محبوب ترین کاراکتر های بازی باشد. در آخر بازی یک آژیر –Amara با قدرت معمولی مشاهده می شود.

هر شخصیت دارای یک درخت مهارت بسیار دقیق است که شما باید در طول بازی آن ها را پرکنید. قطعا سازه های زیادی در طول بازی ساخته شده است. با استفاده از تراک موجود در دنیای بازی، می توان ظاهر شخصیت را نیز تغییر داد.

داستان بازی بوردرلند 3

به طور کلی، داستان  بازی بوردرلند 3 قطعاً به قدری خوب است که در ژانر RPG جای داشته باشد. یک بار دیگر تهدید بزرگی در شهر پاندورا به وجود آمده است. این اتفاق حتی از هر آنچه در نسخه قبلی بازی اتفاق افتاده خطرناک تر است. شرور اصلی، Calypso Twins می تواند قدرت و نیروی زندگی افراد را تخلیه کند و در پایان آن ها را به گرد و غبار تبدیل کند.

پس از آن، این دو از قدرت خدا گونه خود برای جمع آوری خدمه و جست و جوی شکارچیان باقیمانده در Pandora استفاده می کنند. این جایی است که تیم قهرمانان داستان وارد می شوند. وظیفه ی آن ها این است که جلوی تخریب Sanctuary را بگیرند.

شوخ طبعی شخصیت ها در بازی Borderlands 3

زمانی که داستان بازی پخش می شود میزان شوخی طبعی موجود در آن بسیار عالی است. Claptrap نیز به خاطر شوخی تاریکش بازگشته است. این در حالی است که برخی از شوخی ها از حد مجاز خارج شده اند. اکثر این شوخی ‌ها همراه با انجام کار ها می باشند. اندازه بزرگ بازی بوردرلند 3  نیز یک امتیاز بزرگ و مثبت است. این اولین بازی بوردرلند است که شما را به سیارات دیگر می‌برد.

گیم پلی بوردرلند 3

گیم پلی اصلی بازی بردرلند 3 در نسخه سوم نسبت به نسخه قبل آن بدون تغییر مانده است. فقط یک چرخه بین چیزهای  بار گیری شده درون خود بازی ایجاد شده است. در طول بازی به مقدار زیاد جنگ با دشمن ها، رها شدن، مبارزه با دشمنان قوی تر به چشم می خورد. در بازی بوردرلند 3 یک نوع قدرت تخریبی اضافه شده است و آن تخریب بر اثر تابش است. برخی از سلاح ها دارای چندین نوع مهمات هستند تا بتوانید به راحتی مهمات را بین آن ها جا به جا کنید.

گیم پلی بوردرلند 3
گیم پلی بوردرلند 3

World design در بوردرلند 3

بازی از پاندورا آغاز می‌شود اما شما می توانید دو سیاره دیگر را کشف کنید، پرومتره و Eden-6 سیاره هایی می باشند که پس از آن می توانید آن ها را کشف کنید، هر کدام از این سیاره ها مشخصات خاص خودشان را دارند.

برای هر مکان طرح های بزرگ و گسترده ای وجود دارد. درحالی که به طور معمول در پاندورا هنوز درها پر از صخره هستند، پرومتره به طور کامل متفاوت است. این سیاره با بزرگ راه ها و مسیرهای آسمانی در یک شهر و سیستم مترو در شهر دیگر یک بازی آینده نگر و ایده های جالبی را در خود جای داده است که قابل مشاهده است. از طرف دیگر Eden-6 یک سیاره جنگلی و سرسبز است.

Sanctuary در بازی یک سفینه فضای است که به شما اجازه می دهد از سیارات به سیارات دیگر سفر کنید. مقدار زیادی موارد برای سفارشی سازی نیز در پایگاه خانگی وجود دارد.

بازی کردن با دوستان تجربه بهتری به شما می دهد

همکاری می تواند افراد مختلف بازی را به هم وصل کند. این همکاری با افت غارت ها و بهبود عملکرد شما در چالش هایی که بر اساس سطح فعلی شما تنظیم شده اند، همراه است. اگر یک بازیکن سطح 10 با سطح 25 همکاری کند، هر شخص بر اساس توانایی خود تجربه کسب می کند. این در حالی است که همه با یک چالش روبه رو می شوند و این به معنی بهبود عملکرد دو طرف است. همین موارد افراد را به همکاری با یکدیگر ترغیب می کند. اگر شما نیز همکاری کنید به راحتی می توانید از چالش ها عبور کنید.

حرف آخر

همچنین بخوانید: ۱۰ مورد از ماموریت های پنهان در بازی GTA 5

به احتمال زیاد سرزمین بازی بوردرلند ۳ بهترین سرزمین مرزی است، با این وجود تمام افرادی که به مکانیک نسخه های قدیمی علاقه داشتند به سمت این بازی آمده اند. می توان گفت این نسخه تا حدودی در گذشته باقی مانده است. اگر شما هم از طرفداران سبک بازی های این چنینی هستید، این بازی پیشنهاد ما به شما است و ارزش یک بار امتحان کردن را دارد.

شما برای ما از بازی بوردرلند 3 بنویسید

بازی بوردرلند 3 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای اطلاع از تازه ترین اخبار بازی های موبایلی روز در دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 نظرات
 1. شکوری می گوید

  سلام من ps4دارم دوستم ایکس باکس مامیتونیم به صورت پلتفورم باهم دیگ بازی کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر خیر، Borderlands 3 بین Xbox One و PS4 یا PS5 کراس پلتفرم نیست . این به این معنی است که اگر بازیکن ایکس‌باکس وان هستید، نمی‌توانید با دوست خود که از پلی‌استیشن استفاده می‌کند تا زمانی که در پلتفرم‌های مختلف هستند، بازی کنید.

 2. حسینی می گوید

  سلام این بازی از اون مدل بازی هایی که چندتا پایان متفاوت ممکنه داشته باشه؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر نه، داستان کمپین اصلی خطی است و بازی فقط یک پایان دارد.

 3. بهادری می گوید

  سلام چجوری میتونیم این بازی و با دوستامون بازی کنیم؟

  1. ادمین سایت می گوید

   سلام وقت بخیر
   به منوی اصلی Borderlands 3 بروید.
   روی Social کلیک کنید.
   دوستان در دسترس خود را خواهید دید و باید یکی را برای پیوستن انتخاب کنید.
   روی Join کلیک کنید.
   انتخاب کنید که می خواهید به عنوان کدام یک از شخصیت های خود بازی کنید.
   وقتی در دنیای دوستتان هستید، می توانید به هر جایی که آنها کاوش کرده اند بروید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.