AD

10 مورد از ماموریت های پنهان در بازی GTA 5

0 3,638

در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو 10 مورد از بهترین مراحل و ماموریت های پنهان در بازی GTA 5 برای شما لیست شده است. این ماموریت ها متفاوت می باشند و دارای جذابیت خاص خود می باشند.

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5 که به احتمال زیاد آن ها را نمی شناسید

ما در پست دانلود رایگان بازی جی تی ای ۵ به بررسی این بازی پرداختیم. همان طور که می دانید جدید ترین و بهترین بازی در سری بازی های Grand Theft Auto بازیِ GTA 5 می باشد، به دلیل داشتن محتوای گسترده برای طرفداران علاوه بر این که بازی در خط اصلی داستان پیش می رود، برای تکمیل  و بهرمندی از طرفدار بیشتر گسترش داده شده است. با این حال، بازی معروف چند پلت فرمی همچنین دارای ماموریت های پنهان می باشد. ماموریت پنهان در بازی GTA 5 را تعداد کمی از بازیکن ها می توانند پیدا کنند و مراحل مربوط به آن ماموریت ها را انجام دهند. بسیاری از آن ها بسیار خنده دار، غیر معمول و متفاوت از باقی بازی هستند.

در حالی که این ماموریت ها به سختی بر روی اطلاعات عمومی و یا داستان اصلی تاثیر می گذارند، اما هنوز هم می تواند برای کسانی که انتظار ندارند شگفتی آور باشد. در اینجا 10 مورد از این ماموریت های مخفی GTA 5 آورده شده است که در مطالب زیر می توانید آن ها را بررسی کنید و از آن ها در داخل بازی استفاده کنید تا بتوانید از تجربه های جدید بازی لذت ببرید.

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5 : ماموریت Bigfoot Hunt

Bigfoot همیشه مورد توجه افسانه های شهری درگیر با بازی ها دیگر در حق امتیاز GTA بوده است. در این جا، او توسط Sasquatch ، موجودی مردمی از نظر ظاهر  مرموز است، که در ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5 نشان داده می شود.

در حالی که به عنوان فرانکلین در ماموریت The  Last One بازی می کنید، سرانجام می توانید “Bigfoot  را در ماموریت های جی تی ای پنج پیدا کنید. این ماموریت تنها پس از انجام دادن صد در صد از بازی توسط بازیکن، از جمله داستان اصلی، قابل انجام است. پس از تکمیل کردن بازی، این ماموریت در Raton canyon موجود است.

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5: نجات دادن هنر پیشه ها (Saving Movie Stars)

هر کسی که در اوایل شب به  Raton Canyon نزدیک شود ممکن شانس نجات دو ستاره واقعی فیلم را داشته باشد. در این مورد از ماموریت های جی تی ای 5، بازی اشاره  کوچکی به فیلم Thelma & Louise 1991 با بازی گینا دیویس و سوزان ساراندون شده است.

در این فیلم، این دو زن هنگام فرار از پلیس خود را از صخره ای از داخل ماشین خود به داخل دره پرتاب می کنند. به طور کامل این سکانس در فیلم با ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5 یکسان است، اما بازیکن این گزینه را دارد که با قرار دادن خود در وسایل نقلیه دیگر، زنان را نجات دهد. تجربه کردن این ماموریت بسیار جذاب می باشد،

ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5: ماموریت Immigrant-hunting

در ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5 همیشه سبک زندگی آمریکایی در تمام جنبه های بازی از جمله جنبه های نادرست سیاسی نشان داده است. در یکی از ماموریت های پنهان این بازی،زمانی نشان داده می شود که شخصیت Trevor  برای “شکار” مهاجران مکزیکی که قصد ورود غیر قانونی به ایالات متحده را دارند، استخدام می شود.

از آنجا که باید منتظر بمانید تا دعوت نامه را دریافت کنید و ماموریت هایی مانند سرقت اتومبیل و … را انجام دهید. ممکن است کمی زمان زیادی را منتظر بمانید، اما به نظر من شما باید این ماموریت را امتحان کنید.

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5: ربودن زیر دریایی (Waste-collecting Submarine)

یکی از ماموریت های جی تی ای 5 ، ربودن یک زیر دریایی کوچک زرد رنگ است. بعد از سرقت زیر دریایی متعلق به بازیکن می شود. بازیکنان به وسیله آن زیر دریایی می توانند اقیانوس های GTA 5  کشف کنند و بستر دریا بسیاری از شگفتی های جالب را به شما نشان خواهد داد.

به عنوان مثال، یکی از ماموریت های مخفی در بازی جی تی ای 5 که قابل تکرار نیز می باشد، این امکان را به بازیکن ها می دهد که به کف دریا بروند و زباله های هسته ای را در کف دریا را جمع کنند، برخی از شخصیت های اطراف شهر این زباله های هسته ای را خریداری می کنند و شما می توانید از فروش این زباله ها سود خوبی را کسب کنید، پس این ماموریت را امتحان کنید.

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5
ماموریت های پنهان در بازی GTA 5

ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5: Space Car

یکی دیگر از ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5 به شما این امکان را می دهد که به یک ماشین فضایی دسترسی داشته باشید. با کنترل فرانکلین، می توانید قسمت هایی  از آن چیزی که شبیه به سفینه فضایی می باشد در منطقه بیابانی نقشه پیدا کنید و آن ها را به آزمایشگاه ببرید و در آن جا شخصیت اُمگا را ببینید. شما به آن جا می روید تا او، آن ها را در کنار هم قرار دهد و بعد از انجام این مراحل شما یه سفینه ی فضایی منحصر به فرد باز می گردید، اما این وسیله ای که فقط بر روی زمین حرکت می کند.

ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5: Alien Encounters

این یک ماموریت پنهان در بازی جی تی ای 5 نیست، اما بسیاری از مردم از وجود آن بی خبر هستند یا به سادگی فکر می کنند که این یک مورد از تغییراتی است که در ماموریت های جی تی ای 5 ایجاد شده است. برای پیدا  کردن این شخصیت و شروع ماموریت های در بازی جی تی ای 5 شما به عنوان مایکل باید در منطقه Park Square  در مرکز شهر Los Santos  بازی کنید. مایکل با صحبت کردن با بعضی از فعالان مقداری مواد مخدر می گیرد و پس از مصرف کردن آن از هوش می رود، بعد از به هوش آمدن رنگ صفحه ی بازی به رنگ صورتی و سبز تغییر رنگ می دهد و بعد گذشت زمان آدم فضایی به سمت شما حمله ور می شوند، شما باید از خود در مقابل ادم فضایی ها دفاع کنید.

ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5: Alien Encounters

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5: کارگاه یا Detective

شما با شخصیت مایکل باید این مرحله را آغاز کنید.این ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای 5 به این شکل است که شما در کنار حوضچه های Los Santos Sonar Collections قرار می گیرید، مایکل می تواند یک کارآگاه تنها را پیدا کند که از مرد می خواهد برای حل یک جنایت به او کمک کند. در این ماموریت از ماموریت های جی تی ای 5 علاوه بر این که پیدا کردن آن کمی دشوار است، انجام آن نیز دشوار است زیرا که شما برای شروع این ماموریت و حل معمای بازی باید 30 قطعه از یک زیر دریایی را در دریا پیدا کنید.

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5: شکار یا Hunting

ماموریت های پنهان بازی جی تی ای 5 برای این هستند که سرگرمی این بازی را بیشتر کنند. علی رغم این که جی تی ای ۵ یک بازی است که به جرایمی مانند سرقت اتومبیل و تجارت مواد غیر قانونی سر و کار دارد، شامل انواع مختلفی از روش های سرگرمی نیز می باشد. درحالی که به عنوان  شخصیت Trevor در جنگل ها بازی می کنید، پس از این که دوست شما یعنیCletus  با شما تماس گرفت،  می توانید یک ماموریت شکار گسترده را شروع کنید. این ماموریت خوبی برای شلیک به انسان های دیگر در بازی است.

ماموریت های پنهان در بازی جی تی ای  5: Blast from the past

در این بازی شما همچنین می توانید با شخصیت های سری های گذشته از مجموعه های این بازی ارتباط برقرار کنید، برای مثال، می توانید این شانس را داشته باشید تا پاتریک مک کری را به عنوان شریک دزدی، دوست بسیار نزدیک نیکو بلیک و قهرمان GTA 4 را برای انجام ماموریت های خود در جی تی ای ۵ استخدام کنید.

شما برای ما از ماموریت های پنهان در بازی GTA 5 بنویسید

ماموریت های پنهان در بازی GTA 5 را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. از شما ممنونیم که پست ماموریت های پنهان در بازی GTA 5 را مطالعه کردید و اگر دوست داشتید می توانید نظرات خود را در زیر برای ما بنویسید.  به نظر من این ماموریت ها ارزش امتحان کردن را دارند، پس بهتر است انجام آن ها را شروع کنید. برای دریافت تازه ترین اخبار بازی های روز دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.