AD

سیستم مورد نیاز بازی کانتر گلوبال افنسیو

0 1,100

 در این مقاله از ایموجو قصد داریم سیستم مورد نیاز بازی کانتر گلوبال افنسیو را مورد بررسی قرار دهیم. علاوه بر این نحوه تنظیمات ویدیویی را به شما یاد خواهیم داد. با ما در ایموجو سایت معتبر بازی همراه باشید.

سیستم مورد نیاز بازی کانتر گلوبال افنسیو برای کامپیوتر

در پست قبلی در مورد سیستم مورد نیاز لیک آف لجندز صحبت کردیم و اکنون نوبت بررسی سیستم مورد نیاز بازی کانتر می باشد. بازی CSGO محصول شرکت Valve می باشد. این شرکت سازنده بازی های قوی ای می باشد، دوتا ۲ نیز از محصولات دیگر این شرکت می باشد و ما در پستی دیگر در مورد سیستم مورد نیاز بازی دوتا ۲ صحبت کرده ایم که می توانید آن را در سایت بخوانید.

بهترین تنظیمات برای بازی کانتر

در این پست ویژگی های مورد نیاز سیستم شما را برای بازی کانتر استرایک گلوبال افنسیو(CSGO ) با هم بررسی می کنیم. شما بعد از مقاله خواهید دید که آیا کامپیوتر شما می تواند آن را اجرا کند یا خیر، در صورت اجرا نیز می توانید بهترین تنظمات برای بازی کانتر انتخاب کنید، پس با ما باشید.

بهترین بازی رقابتی

بازی کانتر استرایک گلوبال افنسیو همیشه یکی از بهترین بازی های رقابتی موجود بوده است. در طول سال ها، شرکت Valve کار بهینه سازی و متعادل سازی بازی را انجام داده است، بنابراین همیشه می تواند در بالای جدول باقی بماند؛ اما قبل از این که بخواهید به این بازی بپردازید، ابتدا باید در مورد سیستم مورد نیاز بازی CSGO و الزامات برای اجرای بازی اطلاعاتی داشته باشید و آن ها را بهتر بشناسید.

دسترسی راحت به اطلاعات مورد نیاز بازی کانتر گلوبال افنسیو

شما به راحتی می توانید سیستم مورد نیاز بازی CSGO را بر روی کامپیوتر را در صفحه این بازی در Steam پیدا کنید. البته این مقاله نیز به شما  می گوید که حداقل الزامات بازی کانتر چیست.

  • سیستم مورد نیاز: شما می توانید این بازی را حتی بر روی  Windows 7 32-bit or Mac OS X.
  • مشخصات cpu:   Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor یا بهتر.
  • رم: حداقل 2 GB.
  • مشخصات GPU:  Any GPU with more than 256 MB and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 3.0.
  • میزان حافظه: حداقل میزان 15 گیگا بایت فضای خالی بر روی سیستم مورد نیاز است.

همان طور که مشاهده می کنید، حتی برای یک بازی در سال 2012 نیز نیاز های بازی کانتر بسیار سبک است. دلیل آن هم این می باشد که شرکت Valve می خواهد که این بازی مهیج را بیشتر افراد بتوانند بازی کنند.

مزایای پایین بودن سیستم مورد نیاز بازی CSGO

پایین بودن سیستم مورد نیاز بازی کانتر این امکان را به شما می دهد که اگر سیستمی بهتر از سیستم گفته شده دارید، بازی را بهتر اجرا کنید. بازی به گونه ای است که اگر می خواهید به صورت رقابتی در آن بازی کنید برای شما این امکان فراهم شده است. البته برای بازی به صورت رقابتی شما باید کامپیوتر خود را پیشرفته تر از حداقل سیستم مورد نیاز این بازی بکنید و بهترین تنظیمات برای بازی کانتر را انتخاب کنید.

توسعه گرافیکی بازی کانتر

همان طور که می دانید بازی روی موتور Source توسعه پیدا کرده است و این بازی پردازنده قوی تری نسبت به بازی های دیگر دارد. با این اوصاف، بازی کانتر در حین پردازش از پردازنده گرافیکی GPU مصرف می کند، بنابراین با به روزرسانی پردازنده گرافیکی خود، عملکرد بهتری را مشاهده خواهید کرد مگر اینکه پردازنده مرکزی و اصلی شما بسیار ضعیف باشد.

توسعه گرافیکی بازی کانتر
توسعه گرافیکی بازی کانتر

چگونه باید تنظیمات ویدئویی خود را در بازی کانتر گلوبال افنسیو انتخاب کنیم؟

حتی اگر یک رایانه شخصی گران قیمت داشته باشید که سیستمی پیشرفته تر از  نیاز های بازی کانتر دارد؛ به هیچ وجه گذاشتن تمام تنظیمات بر روی Ultra اقدام عاقلانه ای نیست. در این قسمت ما به شما نشان خواهیم داد که هر تنظیم در واقع چه کاری انجام می دهد و چگونه باید آن را برای اساس سخت افراز خود تنظیم کنید.

به نظر می‌رسد استفاده از وضوح تصویر 1920*1080 و 16: 9 درسال 2019 جالب نیست. این در حالی است که ما هنوز هم شاهد بسیاری از جوانب مثبت در استفاده از وضوح تصویر 1280*960 و کشش نسبت 4: 3 در این بازی هستیم.

دلایل این تصمیم چیست؟

ظاهراً استفاده از نسبت 4: 3 با وضوح 1280*960 باعث می‌شود مدل شخصیت بزرگ‌ تر به نظر برسد، بنابراین هدف گیری راحت تر می ‌شود. همچنین، کاهش وضوح به طور قابل توجهی FPS در بازی را افزایش می‌دهد. با این حال، معامله FOV باریک‌ تری دارد، با این معنی که لبه های افقی کمتری خواهد دید. این بحث بازی کانتر در سراسر اینترنت مورد بحث قرار گرفته است ، اما همه چیز به این بستگی دارد که شما به کدام تصویر و شرایط علاقه داشته باشید. گاهی اوقات بازیکن ها به دنبال بهترین تنظیمات برای بازی کانتر نمی باشند.

بازی کانتر
بازی کانتر

تنظیمات نمایشگر بازی کانتر

روشنایی

می توانید روشنایی را افزایش دهید تا دشمنان را در مکان های تاریک ردیابی کنید. این مقدار به آنچه مانیتور متعلق به شما و تنظیمات ویندوز شما اجازه می دهد بستگی دارد، بنابراین در صورت تمایل می توانید آن را تنظیم کنید تا در انجام بازی راحت ترین احساس را داشته باشید.

حالت رنگ

شما باید نمایشگر کامپیوتر در این تنظیمات استفاده کنید و نور طبیعی تری داشته باشید.

سیستم ذخیره سازی نیرو لپ تاپ

اگر نیاز های بازی کانتر فقط برای کامپیوتر شما کافی است، پیشنهاد می‌شود برای داشتن یک FPS پایدار این کار را انجام دهید یا همیشه خاموش کنید.

کیفیت سایه بازی بازی کانتر گلوبال افنسیو

این تنظیمات تا حد زیادی FPS را در تنظیمات شما تحت تاثیر قرار می دهد و آن را زیاد می کند. این در حالی است که شما در سایه کم دشمنان قادر خواهید بود به خوبی بازی کنید. بنابراین حتی، اگر رایانه شما بتوانید از پس سیستم مورد نیاز کانتر بر آید، برای داشتن یک FPS بالاتر باید آن را در پایین ترین حالت بگذارید.

جزئیات مدل سازی بازی CSGO

این تنظیم دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که از اسم آن بر می آید. در واقع این تنظیمات باعث می‌شود همه چیز زیباتر به نظر برسد. این تنظیمات تأثیر زیادی روی FPS ندارد. البته باید این نکته را هم اضافه کرد که این تنظیم باعث نمی ‌شود بازی خیلی بهتر به نظر برسد. بنابراین ترجیح می دهیم آن را در سطح پایین تری قرار بدهیم.

جزئیات افکت بازی CSGO

این بخش از تنظیمات به غیر از دیدن بهتر مسیر نارنجک برای شما هیچ مزیتی نخواهد داشت. بنابراین بهتر است حالت Low را انتخاب کنید مگر اینکه سخت افزاری به مراتب بهتر از نیاز سیستم کانتر داشته باشید.

بازی کانتر
بازی کانتر

همچنین بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی بوردرلند ۳ (Borderlands 3)

جزئیات سایه بازی کانتر

شما اگر این بخش تنظیمات را در حالت HIGH بگذارید ممکن است FPS چندان خوبی را در یافت نکنید مگر اینکه سیستم شما بسیار فراتر از سیستم حد اقلی باشد. به همین دلیل بهتر است این مورد را هم در حالت مینیمم یا حداق متوسط قرار بدهید.

Multicore rendering یا رندر چند هسته ای

با فعال کردن این بخش از تنظیمات می توانید نرخ FPS به مراتب بهتری را تجربه کنید.

تنظیمات دیگر بازی کانتر

ممکن است برای تجربه کردن بازی بهتر به دنبال تنظیمات دیگر باشید، شما با خواندن مطالب زیر می توانید بهترین تنظیمات برای بازی کانتر را تجربه کنید.

Multisampling Anti-Aliasing Mode

این بخش وظیفه دارد که اجرای بازی را روان تر و نرم تر کند. این کار تنها با کم کردن FPS  ممکن می شود. بنابراین اگر سیستم شما در حوالی سیستم حداقلی است بعتر است که این بخش را غیر فعال کنید.

FXAA Anti-Aliasing

این تنظیمات باعث می‌شود بازی شما تار به نظر برسد، بنابراین هرگز آن را روشن نکنید.

Texture Filtering

این تنظیم قابلیت مشاهده جزعیات روی اشیا را بهبود می بخشد، اما تأثیر آن چندان قابل توجه نیست. برای دیدن جزعیات کمتر روی زمین که ممکن است گاها باعث حواس پرتی شود، باید این تنظیم در Bilinear قرار دهید.

Wait for Vertical Sync

این تنظیم را روشن نکنید مگر اینکه با مشکل پرش صفحه مواجه شوید.

Motion Blur

این تنظیم را خاموش کنید تا دشمنان را راحت تر پیدا کنید. 

نتیجه گیری

شاید بتوان گفت که بیشتر گیمر های حرفه ای به جای اهمیت دادن به زیبایی بازی به FPS بازی اهمیت می دهند. این گیمر ها تا حد امکان تنظیمات اضافه را بر روی مینیمم قرار می دهند تا بتواند نرخFPS  بالاتری را در بازی تجربه کنند. برای آن ها حداقل سیستم مورد نیاز CSGO مهم نیست و به دنبال برنده شدن در بازی می باشند.

شما برای ما از بازی کانتر بنویسید

بازی کانتر را در این مطلب از سایت ایموجو مورد بررسی قرار دادیم. می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. برای درافت تازه ترین اخبار بازی های موبایلی روز در دنیا با ما در بخش اخبار بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.