نقد و بررسی بازی Assassin’s Creed Odyssey

0 56

بازی Assassin’s Creed Odyssey ، بیستمین قسمت از مجموعه بازی های اساسینز کرید می باشد. شخصیت های داستان، یک برادر و خواهر، به نام های الکسیس و کاساندرا هستند. شما در قالب یکی از این شخصیت ها، سفری به دور منظره های خیره کننده ی یونان را آغاز می کنید. بازی با شروع جنگ پلوپونزوس آغاز می شود؛ این جنگ یک مبارزه چندین دهه بین آتن و اسپارت می باشد.

یوبی سافت، جدیدترین بازی Assassin’s Creed را ادیسه نامید. این داستان، از تراژدی یونان الهام گرفته شده است. ادیسه فقط به نقشه ی وسیع و گسترده یا چند ساعت بازی، محدود نمی شود؛ بلکه سفری از یک جزیره یونانی به جزیره دیگری است که در این سفر دلفین ها و نهنگ هایی در کنار قایقتان هستند. سفری به دور منظره‏‏های یونان که مجموعه ای خیره کننده از مناطق بکر و زیبا می باشند. در این سفر، جزایر سنگی سفید، جنگل های همیشه پائیز، جزایر بیابانی که در معرض آفتاب قرار گرفته اند، یک فضای بی انتها از ساحل، شهرهایی با مجسمه های تیتانیکی برنزی و سنگی و امواج خروشان دریا را می بینید. با یکی دیگر از مطالب نقد و بررسی بازی سایت ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی و نقاط قوت و ضعف آن آشنا شوید.

نقد بازی Assassin’s Creed Odyssey

بازی Assassin’s Creed Odyssey، یک نقش آفرینی حماسی و ماجراجویی بزرگ، از طریق دنیای آزاد است. دنیای آزاد باشکوه و زیبایی که به ندرت آن را دیده ایم. بازی با شروع جنگ پلوپونزوس آغاز می شود؛ این جنگ یک مبارزه چندین دهه بین آتن و اسپارت برای تسلط بر جهان یونان باستان می باشد. این دوره سرشار از کشف واقعیاتی است که سرشار از فتنه های اجتماعی و سیاسی است و جنگی تمام عیار در خشکی و دریا می باشد.

بازی Assassin's Creed Odyssey

داستان بازی Assassin’s Creed Odyssey

شخصیت های داستان بازی اساسینز کرید ادیسه، یک برادر و خواهر، به نام های الکسیس و کاساندرا هستند. شما با یکی از شخصیت های الکسیس یا کاساندرا، بازی را شروع می کنید و می خواهید خوانواده ی خود را پیدا کنید. بخشی از نقشه بازی شامل محیط های دریایی است و شما با کشتی و خدمه هایتان به سیر می پردازید. الکسیس و کاساندرا، از نظر شخصیتی مانند یکدیگرند، اما صداپیشگی کاساندرا نسبت به برادرش به مراتب بهتر است. انیمیشن صورت این دو شخصیت، بسیار عالی است و شما می توانید بدون اینکه آن ها کلمه ای حرف بزنند، انزجار و سردرگمی را در چهره‏هایشان حس کنید. ماموریت های جانبی متنوعی، مطابق با اعمال شما در دسترس می‏باشند که در این ماموریت ها، شخصیت های زیادی از بین می روند‌.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Gangstar Vegas ؛ بازی تیراندازی

ویژگی های بازی اساسینز کرید ادیسه

بازی اساسینز کرید ادیسه، همان چیزی را که اساسینز کرید ریشه ها، سال گذشته آغاز کرد، ادامه می دهد و شامل حملات سبک و سنگین می شود. سلاح های این بازی، شمشیر، خنجر، تبر، نیزه و تیر می باشند که همگی به شیوه ای متفاوت عمل می کنند. بازی ادیسه از هر نظر مانند بازی ریشه ها تکامل می یابد، اما از آن به عنوان یک پایه اصلی برای تبدیل شدن به یک RPG واقعی(سبکی که شما در اغلب اوقات می توانید داستان بازی را تغییر دهید) استفاده می کند.

در این بازی، تجهیزات حیرت انگیزی برای به روزرسانی و مقابله با نیروهای قدرتمند وجود دارد. همچنین همواره یک جریان ثابت از تجهیزات جدید و قابل استفاده نیز در اختیارتان قرار دارد. البته ادیسه، هوشمندانه این امکان را نیر به شما می دهد که سلاح های خود را ارتقا دهید. قابلیت ارتقا، با صرف منابع مختلف که این منابع در اهنگری‏ها و محیط و با شکار حیوانات به دست می آیند، امکان پذیر است‌.

اگرچه بازی Assassin’s Creed Odyssey ، یک تجربه کاملا تک نفره است، اما واقعیت این است که انتخاب‏هایتان بسیار زیاد و عواقب آن ها می تواند نسبتاً شدید باشد. همچنین جهان بازی، آنقدر گسترده است که باعث می شود احساس کنید، جزئی از یک جامعه هستید و بازی را با اعضای این جامعه، تجربه می کنید. شما باید در سه بخش شکارچی، مبارز و قاتل(مخفی کاری) توانایی هایتان را توسعه دهید.

سیستم مورد نیاز بازی Assassin’s Creed Odyssey

ادیسه بیستمین قسمت از مجموعه بازی های اساسینز کرید می باشد و در مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ قابل اجرا می باشد. با آموزش بازی Assassin’s Creed Odyssey شما می توانید با تمامی مراحل این بازی آشنا شوید و از آن لذت ببرید. برای آموزش این بازی با مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.