AD

نقد و بررسی بازی Witcher 2: Assassins of Kings

1 328

بازی Witcher 2: Assassins of Kings (قاتلین پادشاهان)، در اصل چندین بازی است که به طرز شگفت آوری در یک تجربه واحد شکل می گیرد. شخصیت اصلی بازی، گرالت بی باک، در مناظر سرسبز و جبهه های جنگی به مقابله با دشمنان می پردازد. ویچر ۲ به شما این امکان را می دهد که یک روایت پیچیده را از نقطه نظر مشخص، تجربه کنید.

بازی قاتلین پادشاهان، درمانی برای ذهن و حواس شما است. این بازی فوق العاده موبایلی، شما را به دنیای تخیلی تاریک خود سوق می دهد. همچنین شما را ملزم می کند تا با عواقب قابل پیش بینی، انتخاب های دشواری را انجام دهید. بازی ویچر ۲ توسط استودیوی سی دی پراجکت برای مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس ۳۶۰، آواس ده و لینوکس ساخته شد و در تاریخ ۱۷ مه ۲۰۱۱ برای مایکروسافت ویندوز و یک سال بعد در ۱۷ آوریل ۲۰۱۲ برای کنسول اکیس‌ باکس ۳۶۰، اکتبر ۲۰۱۲ برای اواس ده و مه ۲۰۱۴ برای لینوکس منتشر گردید. در ادامه با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا بیشتر با این بازی و ویژگی های آن آشنا شوید.

بررسی بازی Witcher 2: Assassins of Kings

بازی Witcher 2، با جزییات بصری زیادی همراه است که علی رغم محدودیت های سخت افزاری، از بین نمی روند. با بررسی دیوارهای فرسوده یک شهر باستانی، متوجه ی بی نظیر بودن هر صخره، طناب و شکاف می شوید‌. لحظه های آغازین بازی، شما را برای غلبه بر نبردهای وحشیانه، آماده می کند. ویچر 2، شخصیت های زیادی را درگیر و می کند و ممکن است در ابتدا شما را گیج کند؛ اما حتی وقتی همه چیز پیچیده می شود، گرالت بی باک در آنجا حضور دارد تا ماجرا را اثبات کند. گرالت معروف به گرگ سفید و گرگ تنهاست.

او سرنخ هایی از گذشته خود و همچنین قاتل پادشاهان را جستجو می کند. هویت قاتل مدت زیادی مخفی نمی ماند و به سرعت مشخص می‏ شود. فشاری عمیق از درد و رنج در پشت هر شخصیت و واقعه جریان دارد. در این دنیای پیچیده، لزوماً یک انتخاب درست و معیاری برای تعیین اینکه شما “خوب” هستید یا “بد”، وجود ندارد و گرالت نه قهرمان است و نه شرور.

معرفی بازی Witcher 2: Assassins of Kings

راهنمای بازی Witcher 2: Assassins of Kings

ویچر 2: قاتلین پادشاهان با برخورد شدید ارتش ها، حملات اژدها، فرارهای جسورانه و دهکده ای پر از صحنه های غم انگیز و فتنه، همراه است. در این بازی چند نوع سلاح مختلف وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید، بسته به اینکه با هیولا یا انسان روبرو هستید، بین شمشیرهای نقره و فولادی خود انتخاب می کنید. شمشیر فولادی را در برابر انسان ها و شمشیر نقره ای و چندین جادوی ساده را در برابر هیولاها بکار می گیرید. هنگامی که گرالت تقریبا استقامت ندارد، جادوها ضعیف عمل می کنند و نمی تواند در هر زمان، بیش از چند ضربه را  مهار کند و به راحتی از بین می رود.

شما هر دو حملات سبک و سنگین را از منظر شخص سوم انجام می دهید. مطمئناً شما فقط با همین سلاح ها و زره ها سروکار ندارید و می توانید سلاح های جدید را غارت کنید یا آن ها را از فروشندگان خریداری نمایید. همچنین ممکن است نقشه های تجهیزات را بخرید و با استفاده از سنگ، آهن، الوار و سایر مواد اولیه ای که هنگام کاوش به دست می آورید، تجهیزات دستی را تهیه کنید.

ویچر ۲ به شما این امکان را می دهد که یک روایت پیچیده را از نقطه نظر مشخص، تجربه کنید. شخصیت هایی که در کنار شما هستند، دشمنانی که با آنها روبرو می شوید و گفت و گوها، همه و همه براساس یک سری تصمیماتی است که بازی را کاملا متفاوت می کنند. نتایج تصمیمات شما فقط موارد جزئی را تحت تأثیر قرار نمی دهد، بلکه شما را به سمت مسیرهای نامتناسب سوق می دهند.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی بازی Locomotive ؛ بازی فکری جذاب

ویژگی های بازی ویچر 2: قاتلین پادشاهان

ویچر 2: قاتلین پادشاهان، یک ماجراجویی مهیج و شگفت انگیز است؛ از داستان زیبا گرفته تا تصاویر جذاب، انتخاب های معنی دار و دنیایی که مانند مکانی واقعی است. در بازی ویچر ۱، با توجه به اینکه با چه کسی کار می کنید، دو عمل نهایی کاملاً متفاوت و دراماتیک ارائه می شود. ویچر ۲ این مسئله را به یک سطح کاملاً جدید می برد و بسته به انتخاب قبلی شما، دو شهر کاملاً متفاوت را ارائه می دهد. هدف اصلی هر دو بازی، یکسان است. آن ها برخی از نقشه ها را به اشتراک می گذارند و کاراکترها، زیر مجموعه ها و پرسپکتیو ها بی نظیری دارند.

برای بازی قاتلین پادشاه، نیازی نیست که بازی ویچر ۱ را انجام داده باشید؛ این بازی، داستان و شخصیت های کاملا جدیدی مانند هیولا، شکارچی، شمشیرزن و کیمیاگر، دارد. همچنین در Witcher 2، بیشتر مشکلات بازی اول برطرف شده است؛ اما هنوز دیوارهای نامرئی بسیار بلند زیادی وجود دارد که هیچکدام در مقیاس مشابه با گذشته نیستند. برای انجام مأموریت های اساسی، دیگر نیازی به خرید کتاب نیست. شهرها خیلی کوچک هستند و شما هر ۵ ثانیه به یک شخصیت نمی پردازید. زاویه های نزدیک دوربین و ضربات وحشیانه باعث می شود صداهای مهیج زیادی به وجود بیاید. همچنین قابلیت ‌های شخصی‌ سازی، گرافیک و طراحی محیط‌ ها، واقع‌گرایی و روایت داستان بازی، باعث می شود که ویچر 2 تجربه ی فراموش نشدنی را برایتان به ارمغان آورد.

برای آشنایی با بازی های موبایلی و نقاط قوت و ضعف این بازی ها می توانید به بخش نقد و بررسی بازی سایت ایموجو مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 نظر
  1. میلاد کی خسروی می گوید

    بازی خیلی قشنگینه فقط من میخواستم اتحاد بزنم نمیدونم چه جوری این کارو بکنم ممنون میشم من و راهنمایی کنید?

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.