نقد و بررسی بازی Gangstar Vegas ؛ بازی تیراندازی

 نقد و بررسی بازی Gangstar Vegas ؛ بازی تیراندازی

مراحل بازی گانگستر وگاس

بازی گانگستر وگاس (Gangstar Vegas) از سری بازی های اندرویدی رانندگی و تیراندازی است که از دید سوم شخص اتفاق می افتد. گیم پلی دنیای آزاد این بازی به بازیکن این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر روی بازی داشته باشد. علاوه بر ماموریت های اصلی داستان، بازیکنان می توانند آزادانه در چندین فعالیت جانبی شرکت کنند. در ادامه با ما در سایت مجله بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا به نقد و بررسی بازی گانگستر وگاس (Gangstar Vegas) بپردازیم.

همچنین بخوانید: نقد و بررسی تخصصی بازی پابجی موبایل PUBG Mobile

نقد بازی گانگستر وگاس (Gangstar Vegas)

بازی گانگستر وگاس در یک دنیای آزاد (یک مجموعه در یک محیط شهری) و با یک چشم انداز سوم شخص، اتفاق می افتد. Gangstar Vegas، سومین عنوان در بازی های اکشن محبوب گیم لافت (یکی از بزرگترین کمپانی های بازی سازی در جهان) است. کنترل های بهینه روی صفحه نمایش لمسی و طراحی گیم پلی، از نقاط قوت این بازی است.

نقد بازی گانگستر وگاس (Gangstar Vegas)

نقد بازی Gangstar Vegas: گیم پلی بازی 

در ادامه نقد و بررسی بازی گانگستر وگاس به گیم پلی بازی می پردازیم. محیط بازی گانگستر وگاس در شهر لاس وگاس و در ایالت نوادا می باشد. شخصیت اصلی داستان جیسون مالون نام دارد که پس از پیروزی در مسابقه توسط فرانک ولیانو هدف قرار می گیرد. گانگستر وگاس از سری بازی های رانندگی و تیراندازی است که از دید سوم شخص اتفاق می افتد. گیم پلی دنیای آزاد این بازی به بازیکن این امکان را می دهد تا کنترل بیشتری بر روی بازی داشته باشد.

این بازی پس از انتشار، نقد های مختلفی از منتقدان و بازیکنان دریافت کرد. آن ها از نقاشی های گرافیکی، انیمیشن ها و به روزرسانی های مکرر نرم افزار انتقاد کردند. اما موسیقی و استفاده ی گسترده از گرافیک های ۳ بعدی آن را تحسین کردند. بهبود گانگستر وگاس نسبت به نسخه ی ۳ بعدی قبلی باعث شده است که بیش از ۵۰ میلیون بار در iOS  و اندروید دانلود شود.

شخصیت اصلی بازی ممکن است با پای پیاده یا با وسیله نقلیه سفر کند. علاوه بر ماموریت های اصلی داستان، بازیکنان می توانند آزادانه در چندین فعالیت جانبی مانند جنگ های گروه های مافیایی، سرقت های بانکی، مسابقه های خیابانی و مسابقات جنگی زیرزمینی شرکت کنند.

نقد بازی گانگستر وگاس: مراحل و ماموریت های جذاب بازی

بیش از ۸۰ مأموریت درGangstar Vegas  وجود دارد که پر از تیراندازی، مسابقه و سرقت است. این بازیکن می تواند با شعله های آتش، پرتاب نارنجک و سلاح های کشنده دیگر به جنگ های گروه های مافیایی بپیوندد. شما به سلاح های قدرتمند و مختلفی دسترسی دارید و می توانید یک تیم گانگستری برای برنده شدن در جنگ های مافیایی تشکیل دهید.

سوار شدن بر انواع کامیون، اتومبیل و جت های جنگنده همراه با موسیقی متن شگفت انگیز، شما را غرق در لذت و هیجان می کند. همچنین این بازی سرگرم کننده و هیجان انگیز، دارای شخصیت های جالبی است که تجربه ی خوبی را برایتان رقم هم می زند. اگر شما هم از دوستداران بازی های GTA  هستید، تجربه انجام این بازی را از دست ندهید.

اگر به نقد و بررسی بازی های موبایلی علاقمند هستید و می خواهید اطلاعات جامعی را در مورد این بازی ها به دست آورید، می توانید به دسته نقد و بررسی بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *