AD

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل برای حرفه ای ها

2 1,140

با دانستن اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل می توانید در این بازی کولاک به پا کنید. ارتباط برقرار کردن با اعضای تیم مهم ترین نکته در بازی های تیمی است. هر چقدر در بازی پابجی موبایل هماهنگ تر باشید،  می توانید زودتر به پیروزی برسید.  با ما در رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید تا به شما اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل که یک حرفه ای نیاز دارد، بداند را به شما آموزش دهیم. شما با استفاده کردن از این اصطلاحات پابجی موبایل می توانید ارتباط قوی ای بین اعضای تیم خود ایجاد کنید. اگر حاضرید هیجان را به بازی تزریق کنید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

معرفی اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل برای حرفه ای ها

امروزه بازی های موبایل زیاد شده اند و هر کدام از آن ها تجربه های متفاوتی را به کاربران ارائه می کنند. در میان بسیار از بازی ها پابجی موبایل که متعلق به یک شرکت مستقر در چین به نام Tencent است، به عنوان یکی از برجسته ترین بازی های جهان در سبک نبرد رویال شناخته می شود. ما در این پست می خواهیم در مورد اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل که حرفه ای ها باید بدانند صحبت کنیم.

اما یک اتفاق بد برای آن کمپانی افتاده است، بازی پابجی موبایل در هند به دلیل اختلاف های میان چین و هند مسدود شده است، در مقابل این اتفاق برای تیک تاک نیز رخ داده است. دلیل مسدودیت این بازی در هند نگرانی های دولت در مورد امنیت و انتقال داده های کاربران می باشد، به نظر می رسد که بازیکن های هندی فعلا از بازی کردن این بازی نبرد رویال محروم بمانند.

برای ادای احترام به پادشاه نبرد رویال و بازگشت به روز های خوب، بیایید در مورد اصطلاحات PUBG Mobile که در مورد آن نمی دانید، صحبت کنیم.

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل برای حرفه ای ها: رفتن به منطقه امن

هدف اصلی بازی پابجی موبایل تبدیل شدن به آخرین بازمانده است. برای دستیابی به آن بازیکن ها همیشه باید به نقشه توجه کنند و در اسرع وقت به منطقه امن بروند. از آن جا که منطقه امن همیشه رو به کاهش و جا به جا شدن است. اعضای تیم با استفاده از این اصطلاح پابجی موبایل می توانند به یکدیگر خبر بدهند.

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل
اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل

اصطلاحات عامیانه PUBG Mobile برای حرفه ای ها: دشمن در جلو است

یکی دیگر از اصطلاحات پابجی موبایل در مورد نشان دادن دشمن می باشد. البته این اصطلاح پابجی موبایل نسبت به اصطلاح های دیگر برای بازیکن ها آشنا است. زیرا تشخیص دشlن یکی از اصول اساسی پابجی موبایل است. زمانی که شما دشمن را دیدید می توانید با استفاده از نماد پاپ آپ enemy ahead به هم تیمی های خود اطلاع دهید.

همچنین بخوانید: تازه ترین و جدیدترین اخبار سیزن ۱۵ بازی پابجی موبایل

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل
اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل برای حرفه ای ها: برو پشت درخت

درخت ها از بهترین نقاط امن پابجی موبایل هستند. در حالی که پنهان شدن در داخل ساختمان ها می تواند دید شما را کاهش دهد، ماندن در پشت درختان باعث می شود که کمتر مورد حمله قرار بگیرید. درختان به عنوان سپری در برابر گلوله ها عمل می کنند و احتمال زنده ماندن شما را افزایش می دهد. پس برو پشت درخت یکی از اصطلاحات PUBG Mobile است که شما را از دست دشمن نجات می دهد.

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل
اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل

اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل برای حرفه ای ها: Form up on me

تلاش جمعی یکی از عوامل اصلی پیروزی در پابجی موبایل است. بسیار مهم است که شما با همکاری با یکدیگر بتوانید بهتر عمل کند. Form up on me یکی از اصطلاحات پابجی موبایل است که شما برای درخواست پشتیبانی از اعضای تیم استفاده می کنید. هنگام مواجه خطرناک با دشمنان، درخواست برای جمع شدن تیم بسیار مناسب است.

اصطلاحات عامیانه PUBG Mobile  برای حرفه ای ها: روی رئیس تمرکز کنید

این اصطلاح برای کسانی مناسب است که می خواهند نقش برتر خود را در تیم نشان دهند و هم تیمی خود را به پیروزی برسانند. از آن جایی که برای پیروزی در نبرد پابجی موبایل باید تیر انداز خوبی باشید و هدف ها را پیدا کنید، یک تیم باید یک استراتژی مشخص و مجموعه مهارت های خاصی داشته باشد. بنابراین همسو سازی در پابجی موبایل بسیار مهم است.

شما برای ما از اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب شما را با اصطلاحات عامیانه پابجی موبایل آشنا کردیم. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. برای آموزش های بیشتر پابجی با ما در بخش آموزش بازی سایت ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 نظرات
  1. navid می گوید

    ببخشید اصطلاح ای ام چاکت یعنی چی من این اصطلاح و زیاد تو چاکت می شنوم برام جالب بود??

  2. مهناز خلیلی می گوید

    الان من حرفه ای نیستم تو پابجی نمیتونم از این اصطلاح ها استفاده بکنمم??

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.