دانلود رایگان بازی منچ ؛ بازی هیجان انگیز و جذاب

 دانلود رایگان بازی منچ ؛ بازی هیجان انگیز و جذاب

در زمان‌هایی که هنوز بازی‌های کامپیوتری و موبایلی به اوج خود نرسیده بودند، افراد زیادی با بازی‌هایی نظیر بازی منچ خود را سرگرم می‌کردند. این بازی پای ثابت خاطرات همه‌ی افراد متولد شده در دو دهه قبلی است. آن روزها کسانی که می‌خواستند این بازی را انجام دهند، حتما باید هزینه‌ی خرید آن را به دوش می‌گرفتند. اما این روزها، برای دانلود رایگان بازی منچ، فقط کافیست که یک گوشی داشته باشید. برای آشنایی با نحوه‌ی دانلود آن، با سایت مجله بازی موبایل ایموجو تا آخر این مقاله همراه باشید.

همچنین بخوانید: دانلود رایگان بازی مافیا ۲ (Mafia II)

نحوه انجام بازی منچ

انجام این بازی دوست داشتنی کار ساده‌ای است. حتی نیاز به تمرین و تکرار هم ندارد. در این بازی چهار نوع سرباز وجود دارد. یعنی نهایتا چهار نفره می‌توان آن را بازی کرد. این چهار سرباز معمولا با رنگ‌های آبی، سبز، قرمز و زرد می‌باشند. البته در بعضی از منچ‌ها، به جای آبی از بنفش و به جای قرمز از نارنجی استفاده شده است. بر حسب سلیقه می‌توانید هر کدام را که دوست دارید، انتخاب کنید. اما سبک بازی منچ چگونه است؟

در این بازی یک تاس مکعبی هم وجود دارد. این تاس ۶ وجهی بوده و در هر وجه آن اعدادی از ۱ تا ۶ وجود دارند. اگر تاس را پرتاب کنید و عدد مورد نظر ۶ باشد، می‌توانید اولین سرباز خود را از میان چهار سرباز خود، به زمین مسابقه وارد کنید. اگر عدد تاس ۶ باشد، یک بار دیگر هم به عنوان پاداش باید تاس را پرتاب کنید و به تعداد عدد تاس، در خانه‌های خالی سرباز خود را به پیش ببرید. در نهایت برای برنده شدن در این بازی باید تمام سربازان خود را به جایگاه ویژه آن‌ها که هم رنگ سربازهای انتخابیتان است، منتقل کنید.

مزایا و معایب این بازی منچ

اما این بازی مهیج‌ مزایا و معایب خود را دارد. البته با پدید آمدن ورژن اندرویدی و iOS آن، مزایای آن بیشتر هم شده است. پس با دانلود رایگان بازی منچ از مارکت‌های مطرح دنیا، حس و حال خوبی را به خودتان هدیه کنید. برای انجام بازی منچ به صورت معمولی و در ورژن قبلی آن، حتما و حداقل باید دو نفر حضور داشته باشند. اما برای بازی در موبایل، حتی یک نفر هم کافیست و می‌توانید با خود سیستم مسابقه دهید.

یکی دیگر از مزایای عالی این بازی، شانسی بودن آن است. تنها راه ورود به این بازی این است که عدد تاسی که پرتاب کرده‌اید، ۶ باشد. ممکن است در طول بازی آنقدر بد شانس باشید که حتی یک ۶ هم در طول بازی برای شما نیفتد. در ورژن واقعی آن، برخی‌ها توانایی تقلب را دارند. یعنی می‌توانند کاری کنند که عدد تاس در پرتاب، همان عددی باشد که می‌خواهند. اما در نسخه موبایلی آن، این تقلب به صفر می‌رسد و شانس حرف اول را می‌زند.

مزایا و معایب این بازی منچ

نحوه دانلود بازی منچ

برای دانلود بازی جذاب منچ شما می توانید از طریق گوگل پلی یا کافه بازار اقدام کنید و به راحتی آن را بر روی گوشی موبایل خود نصب نمایید.

دانلود بازی منچ از گوگل پلی

دانلود بازی از منچ از کافه بازار

نتیجه گیری

یکی از بازی‌های نوستالژی متولدین دهه‌های ۷۰ و ۸۰، بازی منچ می‌باشد. این بازی که توسط آلمان‌ها برای اولین بار عرضه شد، تا الان توانسته مخاطبان زیادی را برای خود جمع کند. این بازی برای افراد بیشتر از ۳ سال مناسب است. تاس یا مکعب شش ضلعی که از اعداد ۱ تا ۶ تشکیل شده، فرمان بازی محسوب می‌شود. برای دانلود رایگان بازی منچ می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید. همچنین اگر سوالی در این مورد داشته باشید، می‌توانید با سایت ایموجو در ارتباط باشید.

سارا رسولی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *