AD

راهنمای کامل سلاح PP 19 Bizon در پابجی موبایل

0 775

سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل هر دشمنی را از پای در می اورد. اگر به دنبال یک راهنمای کامل سلاح PP 19 Bizon در پابجی موبایل می باشید به جای درستی آمده اید. ابتدا ما در این مقاله از مجله بازی موبایل ایموجو، سلاح SMG را به شما معرفی می کنیم و ویژگی های آن را می گوییم، در آخر هم نیز نحوه استفاده از این سلاح روسی و مکان های مناسب را برای استفاده را به شما یاد می دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی کامل سلاح PP 19 Bizon در پابجی موبایل

در این پست می خواهیم یک معرفی کامل از سلاح PP 19 Bizon  که یکی از سلاح های روسی بازی است ارائه کنیم. به راحتی می توان گفت که پابجی موبایل مجموعه گسترده ای از سلاح گرم را در اختیار دارد. از کلت کمری گرفته تا اسلحه های تیر انداز و پرتاب گر ها، انتخاب خوب سلاح مربوط به سلاح های اتوماتیک (SMG) می باشد. هر اسلحه ای در این کلاس دارای سرعت شلیک دیوانه کننده ای است و قادر است در یک چشم به هم زدن دشمن های شما را از بین ببرد. سلاح PP 19 Bizon در PUBG Mobile پنجمین اسلحه این گروه می باشد که با استقبال بازیکن ها مواجه شده است.

این مطلب آموزشی را هم بخوانید: اصطلاحات استریم پابجی موبایل که بازیکن ها باید بلد باشند

کلیات سلاح PP 19 Bizon در پابجی موبایل

اسلحه PP 19 Bizon، یک سلاح روسی می باشد که مجهز به یک خشاب بزرگ است. این خشاب ۵۲ دور مهمات ۹ میلی متری را در یک خشاب مجزا نگه می دارد. شما می توانید سلاح PP 19 Bizon در PUBG Mobile را روی نقشه های Erangle و Vikendi به دست بیاورید. این سلاح وقتی در حالت اتوماتیک استفاده شود، در نبرد های نزدیک بیشترین کاربرد را دارد. این سلاح آسیب کمتری را نسبت به UMP9 و Vector وارد می کند، اما خشاب بزرگ این سلاح، این ضعف را حبران می کند. اسلحه PP 19 Bizon در پابجی موبایل برای دزدکی حرکت کردن در برابر دشمنان بدون این که مکان شما را فاش کند مناسب می باشد.

سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل
سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل

مشخصات سلاح PP 19 Bizon در PUBG Mobile

نوع تیر: ۹ میلی متر

حجم خشاب:۵۳

آسیب وارد شده: ۳۵

سرعت تیر اندازی: 0.056

زمان بارگیری مجدد: S 2.5

حالت های شلیک: اتوماتیک، معمولی

مهمات سلاح PP 19 Bizon در پابجی موبایل

مهمات موجود در سلاح PP 19 Bizon شامل سر لوله ها و مخفی کننده ها می باشد. این SMG با توجه به خشاب مارپیچی بزرگ و منحصر به فرد خود که در زیر آن قرار دارد، از یک ماژول طولانی یا یک ماژول کشش سریع و همچنین اتصالاتی که به صورت ریلی جا می خورند، پشتیبانی نمی کند. به عبارت دیگر، جایی برای هر گونه چسباندن یا ضمیمه خشاب روی اسلحه PP 19 Bizon در پابجی موبایل وجود ندارد. با این حال سلاح دارای مکانیسم پایدار شلیک داخلی است که حتی بدون مهمات به خوبی عمل می کند. سلاح PP 19 Bizon می تواند بدون جلیقه خسارت 35.7 را وارد کند و گلوله ها با سرعت ۳۸۴ متر بر ثانیه حرکت می کند، که این ها نشان می دهد در مقایسه با UMP عملکرد بهتری دارد.

سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل
سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل

نحوه استفاده از سلاح PP 19 Bizon در PUBG Mobile

آمار بالا نشان می دهد سلاح PP 19 Bizon در PUBG Mobile برای درگیری های اول بازی بسیار مناسب می باشد. به ویژه زمانی که در نقاط مهم فرود می آیید بلافاصله این سلاح را در دست بگیرید. قبل از این که از زره Rifle در بازی استفاده شود، آن ها را بکشید ، منطقه را پاک کنید. البته شما از سلاح PP 19 Bizon در PUBG Mobile برای مسافت های بیشتر از ۱۰۰ متر نباید استفاده کنید، زیرا ممکن است سرعت گلوله باعث شکست شما شود. برای مشاهده دیگر مطالب کاربردی و مفید حوزه بازی می توانید به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه نمایید.

شما برای ما از سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل بنویسید

در این مطلب با سلاح PP 19 Bizon پابجی موبایل آشنا شدید. شما می توانید هر گونه سوال خود را در مورد بازی های موبایلی با کارشناسان ایموجو به اشتراک بگذارید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. همچنین می توانید از طریق قسمت نظرات نظرهای خود را با ما به اشتراک بگذارید. نظرات شما میتوانید به مخاطبین سایت ایموجو کمک کند تا بهترین بازخورد را از این بازی به دست بیاورند. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.