AD

بالفعل ساختن پتانسیل واقعی متاورس

0 189

این مقاله توسط Matt Duea، یکی از بنیانگذاران Roobet نوشته شده است.

متاورس، علیرغم همه هیاهویی که پیرامون آن وجود دارد، همچنان به صورت یک نوآوری بهره برداری نشده باقی مانده است. میلیون‌ها عامل وجود دارد که می‌توانیم در این مورد مقصر بدانیم، اما یک چیز واضح است: یک نگرش تنبل و بدون الهام از سوی شرکت‌ها. رستوران Chipotle ممکن است بوریتوهای عالی (نوعی غذای مخصوص) بفروشد، اما آیا واقعاً کسی می‌خواهد فقط برای مصرف دیجیتالی یک بوریتو مجازی وارد دنیای متاورس شود؟ به نظر اینطور نیست.

شاید دلیل اینکه متاورس آنطور که انتظار می رفت کار نمی کند این باشد که ما از آن اشتباه استفاده کرده ایم. آیا مشتریان مناسب، توسعه دهندگان مناسب و محصولات مناسب در زمان مناسب گرد هم آمده اند؟ پاسخ این است: نه هنوز. ببینید چه کسانی معمولاً در متاورس برای این شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ اینها تیم‌های بازاریابی هستند و این عامل می تواند در رکود متاورس تاثیرگذار باشد.

متاورس به یک علاقه زودگذر تبدیل شد و وقتی به ناچار انتظارات را برآورده نکرد، تبدیل به یک طنز شد. اما همچنان پرابهت باقی ماند.

متاورس مکانی برای گرد هم آمدن است. ماهیت آن به صنایع و محصولاتی که بر تعامل اجتماعی و حس رفاقت متمرکز هستند، وابسته است. متاورس برای کارهایی مانند غذاهای مجازی اهمیت پیدا نمی کند بلکه در زمان انجام بازی‌های آنلاین و گرفتن این بازی ها و در جستجوی دوستانی که در سراسر جهان پخش شده اند، اهمیت پیدا می کند.

بنابراین، اگر تخصص فن آوری و ایده های متفکرانه ای در مورد اینکه چگونه محصولات شما می توانند به متاورس ترجمه شوند، دارید، خود را درگیر متاورس کنید. به عنوان مثال: در  Roobet، ما Hot Box و Crash را داریم، دو بازی بارز که کاربران ما آن را دوست دارند. اما آیا آنها به نتیجه خلاقانه خود رسیده اند؟ قطعا نه.

ما قصد داریم Roobet را در Metaverse راه اندازی کنیم.

تصور کنید که به Crash rocket در حالی که به سمت بالا اوج می‌گیرد، می‌چسبید؛ این اوج گیری ادامه می یابد و شما چاره‌ای ندارید جز اینکه چتر نجات خود را بکشید و cash out کنید. این فقط یک ایده است و پتانسیل متاورس را نشان می دهد که چگونه به ما این امکان را می دهد کاربر را در داستان غوطه ور کنیم و بعد چهارم را بشکنیم. در  Roobet، ما دانش لازم برای تحقق آن را داریم؛ با استفاده از فناوری بلاک چین و نوآوری‌های web3، می‌توانیم یک پلتفرم واقعا منحصربفرد و تعاملی ایجاد کنیم که با آنچه خواسته ما و بازیکنان است، ساخته شده است یعنی کارهایی سرگرم کننده.

ما می‌خواهیم فضایی بسازیم که در آن اجتماع خود را جشن بگیریم و راه‌های خودجوش جدیدی را برای تعامل با یکدیگر ایجاد کنیم.  Roobet یک برند سرگرمی برای نسل بعدی گیمرها است و ما از هر فرصتی استفاده می کنیم تا نیازهای بازیکنان خود را که به سرعت در حال تکامل هستند برآورده کنیم. بازیکنان با ما خروج از مکان‌های آنلاین قدیمی را تجربه می کنند و ما می خواهیم آنها را با تجربیات بی نظیر شگفت زده کنیم به طوری که آنها برای مدت طولانی با ما بمانند. به همین دلیل است که روی builders و creators سرمایه گذاری می کنیم.

همچنین بخوانید: کسب درآمد از بازی های متاورس

Roobet در Decentraland (یک پلتفرم واقعیت مجازی) راه اندازی خواهد شد، مکانی که از رمز ارز واقعی پشتیبانی می‌کند. دیسنترالند توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز اداره می‌شود، به این معنی که به جای توسعه‌دهندگان، توسط جامعه اداره می‌شود و تحت مالکیت آن است.

هرچه تعداد کسب و کارهایی که متاورس را به درستی دریافت کنند، بیشتر باشد بهتر است. نام تجاری متاورس در حال حاضر در سطح پایینی قرار دارد. بسیاری از پیشنهادات شرکتی در این فضا کم رنگ بوده و نتوانسته تخیل و اشتیاق کاربران خود را جذب کند. ما اینجا هستیم تا آن را تغییر دهیم.

بنابراین، بیایید از تلقی متاورس به عنوان یک مد گذرا دست برداریم. بیایید پتانسیل واقعی آن را بشناسیم و منابع لازم را برای یافتن مناسب آن به عنوان یک MMO عالی اینترنت سرمایه گذاری کنیم. متاورس این قدرت را دارد که صنایع را متحول کند، شیوه تعامل ما با فناوری و یکدیگر را متحول کند و زندگی روزمره ما را تغییر دهد. زمان آن فرا رسیده است که شرکت‌ها در مورد ارزشی که می‌توانند به متاورس اضافه کنند صادق باشند؛ به جای اینکه از پلتفرم و سازندگان آن به عنوان یک نمایش جانبی استفاده کنند، اجازه دهید محل ملاقاتی باشد برای جشن گرفتن آنچه می‌توانیم با اولویت دادن به کاربران به دست آوریم.

متاورس ممکن است به صورت شهر ارواح به نظر برسد. اما این، قلمرو فرصت های استفاده نشده است. این مکانی است که می توانیم دنیای دیجیتالی پر جنب و جوش، فراگیر و به هم پیوسته ای ایجاد کنیم که زندگی ما را به روش هایی که قبلاً هرگز فکرش را نمی کردیم غنی کند.

آینده متاورس در دست سازندگان و سرمایه گذاران است و در این زمینهRoobet  یکی از این برندها خواهد بود. این مساله ممکن است  زمانبر باشد بنابراین ما باید صبور باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.