AD

کسب درآمد از بازی های متاورس

0 206

امروزه شاید اسم متاورس را خیلی شنیده باشید. اما بهتر است خیلی سریع و گذرا از کنار آن عبور نکنید. زیرا امروزه می‌توان از طریق متاورس کسب درآمد دلاری داشت. شما می‌توانید در منزل خود بنشینید و در دنیای متاورس کسب درآمد داشته باشید.

اگر راه پول در آوردن از این کار را بلد باشید خیلی سریع می‌توانید در ارز یک ماه میلیون‌ها تومان پول به دست آورید بدون اینکه نیاز باشد به خود فشار بیاورید. راههای کسب درآمد از متاورس زیاد است. اگر شما نیز می‌خواهید نحوه کسب درآمد از متاورس را یاد بگیرید در ادامه با آموزش کسب درآمد از متاورس با این مقاله همراه باشید.

متاورس چیست؟

به‌طورکلی متاورس یک فضای مجازی است. به همین دلیل برای اینکه بتوانید وارد دنیای متاورس شوید لازم است که به اینترنت جهانی متصل باشید.متاورس یک‌دنیای مجازی در دل دنیای واقعی است که شما می‌توانید هر کاری که دوست دارید در دنیای واقعی انجام دهید را روی متاورس پیاده‌سازی کنید.

البته متاورس در ابتدای کار خود قرار دارد و جاهای زیادی برای پیشرفت دارد. البته که این موضوع نحوه کسب درآمد از متاورس را مشکل نخواهد کرد. خالقان متاورس در دنیای امروزی تنها یک هدف دارند. آن‌ها می‌خواهند یک‌دنیای مجازی بی‌نقص بسازند که بتواند جای دنیای واقعی و کنونی ما را بگیرد.

این کلمه کلاً از دوکلمه ساخته شده است. متا که معنی فراتر می‌دهد و ورس که به معنای دنیای کنونی ماست. به‌طورکلی متاورس را می‌توان فراتر از دنیای واقعی معنی کرد. این دنیای مجازی بر روی بلاک‌چین ساخته شده است. به همین دلیل متاورس کاملاً ایمن بوده و کسب درآمد از طریق متاورس مشکلی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

یکی از ویژگی‌های متاورس این است که به‌صورت سه‌بعدی طراحی شده است. به‌زودی هر کاری که در دنیای واقعی ممکن است در متاورس نیز ممکن خواهد شد. شما می‌توانید به‌راحتی با افراد مختلفی که در این دنیا وجود دارند ارتباط بگیرید و حتی در دنیای مجازی به دیدن آنها بروید. هر شخص در دنیای متاورس یک آواتار خصوصی دارد.

نحوه کسب درآمد از متاورس

احتمالاً بدون شک همه شما منتظر پاسخ چگونه از متاورس پول دربیاوریم هستید. به همین دلیل ما هم دوست نداریم شما را خیلی معطل نگه داریم. پس بهتر است هرچه سریع‌تر سر اصل مطلب برویم تا شما نیز با روش‌های کسب درآمد از متاورس آشنا شوید.

به‌طورکلی روش‌های مختلفی برای کسب درآمد از طریق متاورس وجود دارد. البته لازم به ذکر است که دارایی شما دیجیتالی خواهد بود. برای مثال پاداش شما به‌صورت ارز دیجیتال واریز خواهد شد که می‌توانید آن را به پول تبدیل کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا راههای کسب درآمد از متاورس را به شما آموزش دهیم.

خریدوفروش زمین

لازم است بدانید که متاورس نیز مانند دنیای واقعی محدود است. ممکن است در متاورس چندین دنیای مختلف به وجود بیاید. در این دنیاها زمین‌های مختلفی وجود دارد که افراد حاضر در متاورس می‌توانند در آن زندگی کنند. شما می‌توانید مثل مشاور املاک های دنیای واقعی شروع به خریدوفروش زمین بکنید.

در دنیای متاورس زمین به قطعه‌های مساوی تقسیم شده است که هر قسمت از آن را یک لند می‌نامند. لازم است بدانید که خود لند یک توکن مخصوص در دنیای متاورس است. شما می‌توانید قطعه‌های مختلف را در این دنیا خریداری کنید که یکی از راههای کسب درآمد از متاورس محسوب می‌شود.

شیوه قیمت‌گذاری زمین‌ها نیز مانند دنیای واقعی است. هرچه این زمین به نقاط مهم دنیای متاورس نزدیک‌تر باشد بدون شک قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. به همین دلیل بهتر است قبل از خرید زمین در متاورس بررسی‌های لازم را انجام داده و در یک مکان خوب خرید خود را انجام دهید.

حتی شما می‌توانید زمین خود را اجاره دهید و کسب درآمد کنید. یکی از نکات جالب متاورس این است که شما می‌توانید حتی در زمین خود ساخت‌وساز کرده و خانه‌های شیک و لوکسی بسازید و سپس آن‌ها را اجاره دهید. خوانندگان مختلفی هستند که در دنیای متاورس کنسرت برگزار می‌کنند. شما می‌توانید زمین خود را به آن‌ها اجاره داده و از این نحوه کسب درآمد از متاورس استفاده کنید.

تبلیغات

یکی دیگر از جواب‌های چگونه از متاورس کسب درآمد کنیم تبلیغات است. احتمالاً خود شما چندین بار در روز بیلبوردهای تبلیغاتی را در سطح شهر می‌بینید. اگر یک زمین در مکان مناسب دارید می‌توانید با کمک تبلیغات کسب درآمد از طریق متاورس را تجربه کنید.

هرچه زمین شما به مکان‌های پر جمعیت دنیای متاورس نزدیک‌تر باشد هزینه تبلیغات بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. در حال حاضر شرکت‌های مختلفی هستند که برای تبلیغ برند خود حاضرند از زمین باارزش شما استفاده نمایید و تبلیغات یکی از راههای کسب درآمد از متاورس است.

فروش آثار هنری

کسب درآمد از بازی های متاورس

یکی دیگر از جواب‌های چگونه از متاورس پول دربیاوریم فروش آثار هنری است. البته که منظور ما نقاشی‌های دیواری و آثاری ازاین‌قبیل نیست. بلکه منظور اصلی ما کسانی هستند که توانایی تولید انواع آثار هنری دیجیتالی را داشته باشند و بتوانند چنین آثاری تولید کنند.

حال فرقی نمی‌کند که این اثر هنری یک عکس دیجیتالی باشد یا یک موسیقی دیجیتالی به‌هرحال خریدار خود را دارد. بهترین نحوه کسب درآمد از متاورس برای هنرمندان همین موضوع است. با این روش کسب درآمد از طریق متاورس برای هنرمندان راحت می‌شود. ازآنجایی‌که افراد حاضر در متاورس ارزش هنر را می‌دانند آثار شما به‌خوبی فروش خواهند رفت.

کسب درآمد از بازی های متاورس

بدون شک بسیاری از ما وقتی که شروع به گیم کردیم دوست داشتیم تا از این راه کسب درآمد داشته باشیم. این موضوع باعث می‌شود تا علاوه بر تفریح و بازی‌کردن بتوانیم کسب درآمد کنیم. یکی از جواب‌های سؤال چگونه از متاورس کسب درآمد کنیم همین است. شما می‌توانید بازی کنید و از این راه پول به دست آورید.

اما چگونه از بازی متاورس پول در بیاریم؟ در دنیای متاورس بازی‌های مختلفی طراحی شده‌اند که شما می‌توانید با تجربه‌کردن آن‌ها کسب درآمد از بازی های متاورس را ممکن کنید. البته که قرار نیست به‌ازای هر ساعت بازی‌کردن شما پولی به حساب شما واریز شود.

شیوه کسب درآمد از بازی های متاورس مانند دنیای متاورس است. در دنیای واقعی شما می‌توانید آیتم‌هایی که به دست می‌آورید را با دیگر پلیرها معامله کنید. این امکان در دنیای متاورس نیز وجود دارد. هرچه آیتم به دست آورده کمیاب تر باشد ارزش آن نیز افزایش خواهد یافت.

همچنین بخوانید:بازی‌های متاورس برای موبایل و کامپیوتر

اما یکی از تفاوت‌های اصلی متاورس با دنیای واقعی این است که شما می‌توانید پولی که در بازی به دست می‌آورید را نیز تبدیل به پول واقعی کنید. امکانی که به‌هیچ‌وجه در دنیای واقعی امروزی دیده نمی‌شود. بازی کنید پول در بیاورید و آن را به دلار تبدیل کرده و از زندگی خود لذت ببرید.

البته برای این کار لازم است تا بهترین بازی‌های متاورس برای کسب درآمد را بشناسید. این گونه کسب درآمد از بازی های متاورس نیز راحت‌تر خواهد شد. برای پاس به سؤال چگونه از بازی متاورس پول در بیاوریم نیاز است که بازی‌هایی که درصد موفقیت بیشتری برای کسب درآمد دارند را بشناسید. پس بهتر است همچنان در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

معرفی چند بازی برای کسب درآمد از طریق متاورس

بازی‌کردن در متاورس کمی متفاوت است و نمی‌توان از ابزارهای عادی برای این کار استفاده کرد. برای مثال این طور نیست که پشت پلی‌استیشن خود بنشینید و وارد دنیای متاورس شوید. همچنین بازی‌های آن با دنیای متاورس متفاوت است و قرار نیست که بازی‌هایی مثل جی تی ای را تجربه نمایید.

در این بخش از آموزش کسب درآمد از متاورس باید اشاره کرد که برای تجربه بازی‌ها به عینک واقعیت مجازی مخصوص متاورس نیاز خواهید داشت. پس از تهیه این عینک مجازی حال می‌توانید وارد متاورس شوید وکسب درآمد از طریق متاورس را ممکن کنید.

با ما همراه باشید تا بهترین بازی‌های متاورس را به شما معرفی کنیم. این بازی‌ها به‌این‌علت بهتر هستند که کسب درآمد از آن‌ها راحت‌تر بوده و می‌توانید پول بیشتری از آن‌ها دربیاورید. همچنین هرچه بازی انتخابی پر طرف‌دارتر باشد امکان فروش آیتم‌های بازی شما نیز بیشتر خواهد شد.

بازی Dinox

کسب درآمد از بازی های متاورس

یکی از بهترین بازی‌ها برای کسب درآمد از بازی های متاورس گیم Dinox است. شما در جزیره‌ای ظاهر خواهید شد که در آن دایناسورهای مختلفی وجود دارد. اما نیاز نیست که از آن‌ها بترسید یا به فکر این بی‌افتید که آن‌ها را نابود کنید و از جزیره به بیرون پرت کنید.

همه این دایناسورها در دنیای متاورس زندگی می‌کنند. شما می‌توانید مالک این دایناسورها باشید و آن‌ها را به نام خود ثبت کنید. پس از آن وظیفه اصلی شما بزرگ کردن و پرورش آن‌ها است. شما باید از این دایناسورها برای نابودی دیگر موجودات پلید جزیره استفاده کنید و آنجا را پاک‌سازی نمایید.

شما باید در جزیره بگردید و منابع مختلف موجود در جزیره را به دست آورید. هرچه که منابع بیشتری به دست آورید می‌توانید دارایی‌های خود را در بازی افزایش دهید. می‌توانید از این منابع برای ارتقادادن مهارت‌های خود و دایناسورهای خود در بازی استفاده کنید.

البته که امکان فروش منابع برای به‌دست‌آوردن پول واقعی نیز وجود دارد. هرچه دایناسورهای شما قوی‌تر باشند شما می‌توانید آن‌ها را با قیمتی بهتر به دیگر پلیرها بفروشید. برخی از پلیرها برای قوی‌تر کردن دایناسورهای خود حاضر هستند پول خیلی خوبی را به شما بپردازند.

بازی Sandbox

کسب درآمد از بازی های متاورس

یکی دیگر از روش‌ها برای کسب درآمد از بازی های متاورس تجربه‌کردن گیم Sandbox است. این بازی شباهت بسیار زیادی به بازی محبوب و پر طرف‌دار ماینکرفت دارد. دنیای این بازی کاملاً مکعبی بوده و ساختار زیبا و جالبی مثل ماینکرفت دارد. به همین دلیل محیط بازی برای ماینکرفت بازها جذاب خواهد بود و می‌تواند آن‌ها را سرگرم کند.

گیم‌پلی بازی نیز همانند بازی ماینکرفت ساخته شده است. شما می‌توانید باتوجه‌به منابعی که به دست می‌آورید شروع به ساخت‌وساز کنید. شما به‌راحتی می‌توانید در یک محیط مجازی و غیرواقعی هر چیزی که دوست دارید بسازید. در واقع در این بازی شما خالق دنیای خود خواهید شد.

در نهایت شما می‌توانید دنیایی که ساختید را با دیگر پلیرهای بازی به اشتراک بگذارید. اما این کار چه سودی برای شما خواهد داشت. کسب درآمد از بازی متاورسی Sandbox این‌گونه عمل می‌کند که می‌توانید دنیایی که ساختید را به دیگر پلیرها بفروشید و ارز مربوط به بازی را به دست بیاورید. ارز دیجیتال دنیای بازی کاملاً قابلیت خریدوفروش دارد و می‌توانید آن را به دلار و حتی تومان تبدیل کنید.

بازی Star Atlas

کسب درآمد از بازی های متاورس

یکی دیگر از روش‌های کسب درآمد از بازی های متاورس تجربه‌کردن Star Atlas است. یک گیم زیبا و جذاب که به معدود بازی‌های متاورسی تبدیل شده است که برای ساخت آن از آنریل انجین 5 استفاده شده است. همین دلیل باعث شده تا گرافیک بازی خوب و قابل‌قبول باشد و شما را راضی نگه دارد.

لازم است در ابتدای بازی کیف پول دیجیتالی خود را به بازی متصل کنید. شما مجبور هستید کارمزدهای بازی‌کردن را پرداخت کنید و نمی‌توان گفت که Star Atlas یک گیم رایگان است. همچنین در برخی از مواقع نیاز است که بعضی از آیتم‌ها را در دنیای بازی خریداری کنید.

گیم‌پلی بازی آینده زمین را روایت می‌کند. به‌طوری‌که پس از ورود به بازی سال 2620 را تجربه خواهید کرد. در ابتدا شما باید در دنیای بزرگ بازی به جمع‌کردن منابع مختلف بازی بپردازید. این منابع به شما کمک می‌کنند تا شهر بزرگ و مجهز خود را بسازید.

پس از آن شروع به ساخت شهر خود خواهید کرد. برای کسب درآمد از بازی متاورسی Star Atlas نیاز است که به اقتصاد شهر خود دقت کافی داشته باشید. پس از چند وقت اقتصاد شهر شما بهتر شده و واحد پولی خود را خواهید داشت. حال شما می‌توانید پول‌هایی که توسط شهر شما ساخته می‌شود را در دنیای متاورس به پول واقعی تبدیل کنید و کسب درآمد داشته باشید.

بازی Revomon

کسب درآمد از بازی های متاورس

یکی دیگر از راههای کسب درآمد از بازی های متاورس تجربه گیم Revomon است. در واقع Revomon نام کاراکتری است که شما در دنیای بازی هدایت آن را برعهده دارید. این بازی در قسمت بازی‌های اکشن طبقه‌بندی می‌شود و می‌تواند شما را به‌راحتی سرگرم کند.

شخصیت اصلی داستان ما یک شکارچی است. کسی که می‌تواند موجودات عجیب و قدرتمند دنیای Revomon را شکار کند. تنها کاری که باید بکنید این است که این موجودات خشن را شناسایی کرده و سپس به جنگ آن‌ها بروید و آن‌ها را شکار کنید. البته که قرار نیست آن‌ها را بکشید.

هر بار که یکی از این موجودات را شکست دادید او تحت فرمان شما در خواهد آمد. در واقع شما می‌توانید با مهارت‌هایی که دارید این موجودات را پرورش دهید. این موجودات عجیب‌وغریب مهم‌ترین قسمت بازی برای کسب در آمد از بازی متاورسی Revomon هستند.

برخی از این موجودات بسیار کمیاب هستند و نمی‌توان به‌راحتی به آن‌ها دسترسی داشت. همچنین به‌خاطر قدرتی که دارند شکست‌دادن آن کمی برای پلیرهای عادی دشوار خواهد بود. شما می‌توانید این موجودات کمیاب را پیدا کرده و در دنیای بازی به دیگر پلیرها بفروشید و مانند یک شکارچی واقعی درآمد داشته باشید.

جمع‌بندی

در نهایت با نحوه کسب درآمد از متاورس آشنا شدیم. کسب درآمد از طریق متاورس راحت است و تنها نیاز است که حرفه‌ای را بلد باشید. این دنیا می‌تواند به گیمرها کمک کند تا به آرزوی خود برسید. حال کسب درآمد از بازی متاورسی میسر شده است و نیازی نیست با بازی‌کردن تنها وقت خود را از دست بدهید. کسب درآمد از بازی های متاورسی خیلی سخت نیست و تنها باید بازی کنید، آیتم‌های کمیاب بازی را پیدا کنید و سپس در مرحله آخر آن را به فروش برسانید. نظر شما چیست آیا می‌توان با بازی‌کردن از متاورس کسب درآمد کرد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.