AD

تصاویر بازی Armored Core 6 لو رفت!

0 145

Key Art بازی Armored Core 6 لو رفت!

به تازگی از طریق پیش ثبت نام ایکس باکس key art بازی Armored Core 6 لو رفته است! در آخر هفته گذشته یکی از کاربران باهوش ردیت ادعا کرده است که هنگام کار با کنسول ایکس باکس خود key art جدیدی برای Armored Core 6 مشاهده کرده است! این کاربر ادعا می‌کند که کی ارت نمایان شده یک محافظ صفحه نمایش (screensaver) بوده، این همان تصویری است که در زمان استفاده نکردن از کنسول بازی به نمایش درمی‌آید تا از سوختن پیکسل‌های مانیتور جلوگیری شود.

طبق گفته این کاربر، پس از خرید بازی Armored Core 6 برروی کنسول خود، برای محافظ صفحه نمایش در هنگام پیش نصب، یکی از کی آرت‌های جدید این بازی نمایان شده است.

متن دقیق این توییت به صورت زیر است:

“سلام، Armored Core 6 اولین بازی ac من خواهد بود، و من از ترفند پیش نصب ایکس باکس (pre install trick) استفاده کردم. من با خودم فکر کردم که شما ممکن است این تصویر جدید را دوست داشته باشید. بابت کیفیت متاسفم، چراکه این یک تصویر متحرک است. این تصویر در Armored Core 6 معمولا برای محیط‌های ویران شده و شهرهایی که از بین رفته‌اند نمایان می‌شود.

تصویری که همراه با این توییت منتشر شده، شامل تصویر یک آسمان بر فراز شخصیت رباتیک اصلی این بازی می‌شود. مانند آن است که این آسمان به رنگ قرمز روشن یا صورتی رنگ شده باشد، این تصویر احتمالا می‌تواند نشان دهنده در هم شکستن زمین یا دستکاری کردن قدرت‌ها در بازی Armored Core 6 باشد.

به‌جز این توییت، جزئیات دیگری درمورد این تصویر لو رفته وجود ندارد. البته، رتبه‌بندی این بازی در کشور کره باعث می‌شود تا زمان عرضه آن زودتر اتفاق بیافتد. پس اگر درمورد Armored Core 6 مشتاق هستید، می‌توانید امیدوار باشید که این بازی زودتر از سال جاری عرضه شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.