AD

به‌روزرسانی Stardew Valley متمرکز بر مودینگ در راه است!

0 154

ConcernedApe به‌صورت رسمی اعلام کرده است که آپدیت بازی محبوب آن، یعنی Stardew Valley 1.6 در راه است. این توسعه‌دهنده چنین می‌گوید که پس از کار برروی جدیدترین بازی خود، Haunted Chocolatier، در حال یک استراحت کوتاه است. درواقع، خالق این دو بازی به نام اریک بارون (Eric Barone) پس از انتشار بازی ویدیویی جدید خود که بسیار هم مورد استقبال قرار گرفته است، در استراحت به سر می‎برد. اما شرکت عرضه کننده Stardew Valley اعلام کرده است که به‎زودی به‌روزرسانی این بازی به‌صورت  modding-focused ارائه خواهد شد.

این خبر را از توییتی که در این آخر هفته از ConcernedApe منتشر شده است مطالعه می‌کنید: “به‌روزرسانی Stardew 1.6 در راه است!” این نسخه جدید شامل «تغییرات بیشتر برای موددرها (Modders)» می‌شود. در این شرایط بازی بسیار آسان‌تر و قدرتمندتر خواهد شد، همچنین یک محتوای جدید برای بازی نمایش داده می‌شود.

اما قبل از آن که خیلی هیجان‌زده شوید باید بگوییم که توسعه‌دهنده این بازی پیش‌تر به این موضوع اشاره کرده بود که تغییرات ایجاد شده در نسخه جدید آن، بسیار کمتر از آنچه در به‌روزرسانی 1.5 سال گذشته ارائه شده خواهد بود.

در همان توییت، اریک بارون اعلام کرده است که در حال استراحت است تا کار برروی به‌روزرسانی Stardew Valley را شروع کند. این موضوع هم مطرح شده است که پس از اتمام به‌روزرسانی این بازی، تمرکز آنها برروی بازی جدیدشان یعنی Haunted Chocolatier خواهد بود. گرچه تاریخ انتشار به‌روزرسانی این بازی هنوز مشخص نشده است، اما با تلاش اریک بارون و شرکت توسعه‌هنده آن، می‌توان حدس زد که در اواخر 2023 یا در اوایل 2024 آن را دریافت کنید. در به‌روزرسانی Stardew 1.6 قرار است شرایط برای موددرها تغییر کند، به عبارت دیگر، مود کردن آسان‌تر می‌شود. همچنین، محتوای بازی تغییر خواهد کرد اما نه به‌اندازه تغییراتی که در به‌روزرسانی قبلی مشاهده کردیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.