AD

Monster Hunter Now به دنیای واقعیت افزوده Niantic اضافه می‌شود!

Monster Hunter Now به دنیای واقعیت افزوده Niantic اضافه می‌شود!
0 129

توسعه‌دهنده بازی معروف Pokemon Go، نیانتیک (Niantic)، بازی موبایل بعدی خود را معرفی کرده است: Monster Hunter Now. این بازی هیجان‌انگیز شامل راتالوس‌هایی است که باید توسط شما شکار شوند. اما جذابیت این ماجرا به آن است که Monster Hunter Now با همکاری دو شرکت Niantic و Capcom عرضه می‌شود، این به آن معنا است که شما می‌توانید این هیولاها را با واقعیت مجازی در دستگاه خود داشته باشید. زمان شکار این حیوانات، سپتامبر 2023 آغاز خواهد شد.

Monster Hunter Now و دنیای واقعیت افزوده

در Monster Hunter Now این امکان برای بازیکنان فراهم می‌شود تا این هیولاها را در دنیای واقعی شکار کنند. مناطق به‌کار رفته در این بازی، مناطق واقعی در سراسر جهان هستند که به‌عنوان مناطق ایکولوژیکی خاص شناخته می‌شوند. در این مکان‌ها، هیولاهای خاصی تولید می‌شوند که شما باید به‌عنوان مبارز هیولا با آنها بجنگید. در این جدا‌ل‌ها، باتوجه به نوع راتالوس، برای شما سلاح‌های مجهز و دسترسی‌هایی فراهم می‌شود. سلاح‌ها و زره‌های مورد استفاده در این مبارزات قابل ارتقا هستند، اما نکته اصلی آن است که تنها با شکست هر هیولا، قابلیت ارتقا سلاح برای بازیکنان فراهم می‌شود.

جالب است بدانید که هر دور مبارزه با این هیولاهای خشمگین، حداکثر 75 ثانیه زمان می‌برد. تغییر مقدار زمان این مبارزات نسبت به سایر بازی‌ها که در آنها مبارزات 10 الی 20 دقیقه‌ای انجام می‌شود، قابل توجه است. علاوه‌بر آن، این قابلیت وجود دارد تا چند بازیکن برای مقابله با هیولاهای بزرگتر با یکدیگر متحد شوند. در این بازی ویژگی‌ای وجود دارد که بازیکنان می‌توانند به‌طور خودکار بازیکنان دیگر که در حال تعقیب یک هیولای یکسان هستند را پیدا کنند.

در Monster Hunter Now شما به‌عنوان یک مبارز می‌توانید هیولاهایی که در طول سفر خود با آنها مواجه می‌شوید را علامت گذاری کنید. سپس، با رسیدن به خانه می‌توانید این هیولاها را احضار کنید تا همراه با دوستان و خانواده آنها را به چالش بکشید.

در این بازی از Niantic از فناوری AR استفاده شده است، این همان فناوری است که در بازی‌های Pokemon Go و اخیرا در NBA All-World دیده می‌شود. این فناوری به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به کمک هم، در مکان‌های واقعی هیولاها را شکار کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.