AD

تست سرعت آیفون 15 پرو مکس در مقابل گوگل پیکسل 8 پرو

تست سرعت آیفون 15 پرو مکس در مقابل گوگل پیکسل 8 پرو
0 744

گوگل پاییز امسال گوشی Pixel 8 را به عنوان رقیبی برای آیفون 15 عرضه کرد. PhoneBuff در حال آزمایش قدرت و عملکرد مدل‌های پرچمدار، سرعت آیفون 15 پرو مکس در مقابل گوگل پیکسل 8 پرو بررسی کرد. اطلاعات حاصل از این بررسی توسط یک یوتیوبر افشا شد: حتی با 50 درصد رم بیشتر و سیلیکون سفارشی، Pixel 8 Pro  حدود 40 ثانیه کندتر از iPhone 15 Pro Max  کار می‌کند.

آیفون 15 پرو مکس با تراشه A17 Pro، 8 گیگابایت رم، فضای ذخیره سازی NVME و iOS 17و پیکسل 8 پرو دارای تراشه Tensor G3  (جدیدترین سیلیکون سفارشی گوگل)، 12 گیگابایت رم، با حافظه ذخیره سازی UFS 3.1 کندتر، در اندروید 14 است.

شاید بخوانید: دوربین تتراپریسم آیفون ۱۵ پرو مکس

نتایج Geekbench نشان می‌دهد که آیفون 15 پرو مکس چقدر قدرتمندتر از پیکسل 8 پرو است. اما اکنون تست سرعت PhoneBuff نشان می‌دهد که این تفاوت در کاربری این دو مدل چگونه به نظر می‌رسد.

video
play-sharp-fill
نکته قابل توجه این است که این یوتیوبر تاکید می‌کند که گوشی هوشمند گوگل پیکسل هرگز در تست سرعت PhoneBuff  برنده نشده است و آیفون 15 پرو مکس در واقع بر پیکسل 8 پرو تسلط داشته است.

جالب و خواندنی: استفاده‌های عجیب کاربران از حسگر دمایی Google Pixel 8 Pro

15 Pro پس از کمی عقب افتادن در مراحل اولیه، با پشت سر گذاشتن پردازش ویدیو و بقیه برنامه‌ها بسیار سریعتر از Pixel 8 Pro عمل کرد.

تست دو مرحله‌ای PhoneBuff آیفون 15 پرو در حدود 2: 48 زمان برد، در حالی که این بررسی برای Pixel 8 Pro حدود 3: 28  طول کشید یعنی کندتر از آیفون 15 پرو عمل کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.