AD

افزایش عمر باتری آیفون‌های قدیمی با iOS 17.1

افزایش عمر باتری آیفون‌های قدیمی با iOS 17.1
0 712

بر اساس تست‌های انجام شده بر روی طیف وسیعی از دستگاه‌ها نشان داده شده است که جدیدترین به‌روزرسانی iOS، عمر باتری چندین مدل قدیمی آیفون را افزایش می‌دهد.

بررسی‌ها نشان می‌دهند که اولین نسخه iOS 17 عمر باتری مجموعه‌ای از مدل‌های قدیمی را کاهش داده است؛ و سه دور اول پچ‌های «رفع باگ» پیشرفت‌های ثابتی ایجاد نکردند برای مثال، آیفون 13 بهتر عمل کرد اما آیفون 12 کمی بدتر عمل کرد.

iOS 17.1، اولین به‌روزرسانی بزرگ، هنگام عرضه در روز چهارشنبه، خبرهای خوب و بد را به همراه داشت.

شاید بخوانید: رفع مشکل صفحه نمایش آیفون 15 با به‌روزرسانی iOS 17.1

تست‌های بنچمارک انجام شده توسط کانال یوتیوب iAppleBytes بر روی طیف وسیعی از مدل‌های قدیمی‌تر آیفون نشان داد که آیفون 13، آیفون 12 و آیفون SE 2020 همگی با نصب این نسخه جدید، عمر باتری خود را افزایش داده‌اند. بیشترین بهبود در آیفون 13 با 15 درصد افزایش عمر باتری صورت گرفته است.

اما داده‌ها همچنین نشان می‌دهند که iOS 17.1 عمر باتری آیفون 11 و آیفون XR را به پایین‌تر از جایی که با iOS 17  اجرا می‌شدند، کاهش داده است.

با وجود اینکه بهبودهایی در طول عمر باتری‌ها مشاهده شده است اما اکثر کاربران آیفون این نظر را دارند که این بهبود در عمر باتری قابل توجه نیست. عمر باتری آیفون 13 و آیفون 12 نسبت به سیستم عامل iOS 16.6.1 که بسیاری از کاربران آیفون هنوز از آن استفاده می‌کنند، کمتر است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.