AD

فیلترهای چت واتس اپ برای یافتن سریعتر مکالمات

فیلترهای چت واتس اپ برای یافتن سریعتر مکالمات
0 608

فیلترهای چت واتس اپ برای یافتن سریعتر مکالمات در دسترس قرار می دهد و یافتن پیام‌هایی که به دنبال آن هستید را آسان‌تر می‌کند. به این صورت نیاز به جستجو در صندوق ورودی کاهش می یابد. همچنین در خبری پین کردن چت در واتس اپ امکان پذیر شده است که میتوانید با آن بیشتر آشنا شوید.

سه فیلتر جدیدچت در واتس اپ

فیلترهای چت واتس اپ برای یافتن سریعتر مکالمات در بالای لیست مکالمه اصلی برنامه ظاهر می شوند:

  • همه (All)
  • خوانده نشده (Unread)
  • گروه ها (Groups).

 

فیلتر همه (All) در چت واتس اپ

نمای پیش‌فرض همه پیام‌های شما.

فیلتر خوانده نشده (Unread) در چت واتس اپ

ایده آل برای زمانی که می خواهید ببینید کدام مکالمه را باید دنبال کنید یا به آنها پاسخ دهید.پیام هایی را نشان می دهد که یا توسط شما به عنوان خوانده نشده علامت گذاری شده اند یا هنوز باز نشده اند.

فیلتر گروه‌ها (Groups) در چت واتس اپ

اکنون همه چت‌های گروهی شما در یک مکان سازماندهی می‌شوند و یافتن موارد مورد علاقه‌تان را آسان‌تر می‌کند. این بخش همچنین زیر گروه‌های Communities را نشان می‌دهد.

واتس‌اپ می‌گوید که قابلیت فیلترهای چت واتس در هفته‌های آینده برای همه در iOS و Android در دسترس خواهد بود.

بر اساس گزارش WABetaInfo، واتس‌اپ همچنین در حال توسعه قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد کانال‌های مورد علاقه‌شان را به بالای فهرست کانال‌ها در صفحه به‌روزرسانی‌ها پین کنند، مشابه نحوه پین کردن چت‌ها در فهرست چت‌ها. در ابتدا، کاربران می‌توانند حداکثر سه کانال را پین کنند، اما واتس‌اپ تا پنج کانال را نیز تست کرده است. این ویژگی در حال حاضر محدود به کاربران بتا واتس اپ است.

 

منبع: macrumors

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.