AD

تست فنی بازی Hades 2 به زودی آغاز شود، ثبت نام اکنون باز است

تست فنی بازی Hades 2 به زودی آغاز شود، ثبت نام اکنون باز است
0 230

بازی Hades 2 قرار است در اواخر سال جاری برای دسترسی زودهنگام عرضه شود، اما اگر نمی خواهید آنقدر صبر کنید تا ببینید این نسخه از بازی چه محتوایی دارد، می توانید ثبت نام کنید تا از طریق تست فنی در تاریخ اعلام شده زودتر طعم این بازی را بچشید.

تست فنی Hades 2 حتی در مقایسه با نسخه دسترسی زود هنگام  بازی محدود خواهد بود: Developer Supergiant Games گفت نسخه آزمایشی شامل اولین بخش اصلی بازی و دیگر شخصیت‌ها، سیستم‌ها و محتوای بازی اولیه است. همچنین این احتمال وجود دارد که همه کسانی که ثبت‌نام می‌کنند نتوانند برای شرکت در تست فنی دعوت شوند.

Supergiant گفت: زیرمجموعه ای از بازیکنانی که درخواست دسترسی دارند از طریق ایمیلی از Steam به همراه دستورالعمل های دانلود برای شرکت در این تست دعوت می شوند. ما انتظار داریم که با تعداد بازیکنان کمی شروع کنیم، سپس به مرور زمان آن را افزایش دهیم. بنابراین، حتی اگر بلافاصله به تست فنی دعوت نشدید، ممکن است بعداً دعوت شوید. روند ما به طور خلاصه این صورت است: دعوت از برخی بازیکنان، برطرف کردن مشکلات گزارش شده، دعوت از بازیکنان بیشتر و به همین ترتیب الی آخر.

و اگر می خواهید بدانید که تست فنی Hades 2 چقدر طول خواهد کشید، باید گفت که مدت زمان این تست طولانی‌تر از یک هفته، کوتاه‌تر از یک ماه تخمین زده شده است.

با وجود این محدودیت ها، هیجان زیادی برای تست فنی وجود دارد. نسخه اصلی Hades که در سال 2020 منتشر شد، 90 درصد امتیاز نقد را در PC Gamer به دست آورد و در میان نزدیک به 230000 نظر کاربر در Steam دارای امتیاز به شدت مثبت است. طرفداران مدت‌ها منتظر محتوای بیشتری از این بازی بودند و تست فنی خبر خوبی برای آنها است. Supergiant گفت که قصد دارد این تست را تا حد امکان سریع انجام دهد، پس از آن دسترسی زودهنگام انجام خواهد شد و همه می‌توانند از آن استفاده کنند.

Supergiant گفت: برای ما مهم است که دسترسی زودهنگام خود را با کمترین مشکلات فنی ممکن شروع کنیم، به طوری که تمرکز بر روی دریافت بازخورد در مورد خود بازی باشد. ما بسیار هیجان زده هستیم که به زودی آن بازی را با شما به اشتراک می گذاریم و از صبر و حمایت شما قدردانی می کنیم.

 

دانلود بازی Hades 2 از استیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.