AD

عرضه آیپد پرو جدید و آیپد ایر در ماه می

عرضه آیپد پرو جدید و آیپد ایر در ماه می
0 83

احتمالا هفته دوم ماه می باید منتظر عرضه آیپد پرو جدید و آیپد ایر در ماه می باشیم . این خبر در حالی منتشر شد که پس از عرضه این دو آیپد احتمالا افزایش قیمت آیپد پرو را نیز داشته باشیم.

در آخرین نسخه خبرنامه بلومبرگ Power On، مارک گورمن گزارش می‌دهد که اپل در حال آماده شدن برای عرضه آیپد پرو جدید و آی پد ایر در ماه می‌است.

مدل های جدید آیپد پرو

این عرضه شامل مدل‌ های جدید آیپد پرو OLED 11 و 13 اینچی، آیپد ایر 12.9 اینچی بزرگتر، و همچنین لوازم جانبی Magic Keyboard  و Apple Pencil به روز شده خواهد بود.

اگر شنیده‌ها درست باشد این یکی از بزرگترین اعلامیه‌های سخت‌افزاری اپل تاکنون است، پس از تقریباً هجده ماه بدون سخت‌افزار جدید در حوزه iPad.

صفحه نمایش ایپد پرو جدید

آی‌پد پروهای جدید دارای صفحه‌نمایش‌های به‌طور چشمگیری بهبود یافته هستند، مانند آیفون، از mini-LED به پنل‌های OLED منتقل می‌شوند و کنتراست و روشنایی عمیق‌تری ارائه می‌دهند. همچنین انتظار می‌رود طراحی صنعتی به‌روزرسانی شود، با یک شاسی نازک‌تر و دوربین جلویی که بهlandscape edge  منتقل شده است. Pros جدید از تراشه M3 استفاده می‌کند.

قیمت ایپد پرو جدید

با این حال، انتظار می‌رود قیمت افزایش یابد. افزایش قیمت توسط مارک گورمن در خبرنامه امروز تایید شده است. قیمت آیپد پرو 11 اینچی نسل فعلی از 799 دلار و آیپد پرو 12.9 اینچی از 1099 دلار شروع می‌شود.

آیپد ایر جدید 12.9 اینچی گزینه مقرون به صرفه تری را ارائه می‌دهد، در حالی که هنوز فاکتور اندازه صفحه نمایش بزرگتر را دارد. مشخص نیست که آیا آی‌پد ایر جدید دارای پردازنده‌های M2 یا M3 خواهد بود یا خیر.

لوازم جانبی جدید آیپد پرو

با توجه به لوازم جانبی جدید، منابع کد بتای iPadOS نشان می‌دهند که Pencil جدید دارای ویژگی حرکت فشاری جدید است. Magic Keyboard جدید برای آیپد پرو، تبلت را با پایه آلومینیومی و پد بزرگتر بیشتر شبیه به یک لپ تاپ می‌کند.

به‌روزرسانی‌های مدل پایه آی‌پد و آی‌پد مینی در اواخر سال انجام می‌شود و گورمن تنها انتظار پیشرفت‌های جزئی را در این به روز رسانی دارد.

 

منبع: 9TO5MAC

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.