AD

تاریخ انتشار بازی جدید شاهزاده ایرانی لو رفت

تاریخ انتشار بازی جدید شاهزاده ایرانی The Rogue Prince of Persia
0 25

در خبری تاریخ انتشار بازی جدید شاهزاده ایرانی The Rogue Prince of Persia لو رفت بدین صورت که یک بازی دیگر از Prince of Persia در تاریخ 14 می‌ پس از اعلامیه‌ای در اواسط آوریل وارد بازار خواهد شد.

این تایتل بسیار شبیه به PoP: The Lost Crown است که اخیراً منتشر شده است، به جای یک ورودی (entry) اصلی جدید در این فرنچایز Prince of Persia، یک اسپین آف خواهد بود. همچنین اگر قصد دارید بازی شاهزاده ایرانی تاج گشمده را تجربه کنید بهتر است با سیستم مورد نیاز برای شاهزاده ایرانی تاج گمشده بیشتر آشنا شوید.

بازی جدید The Rogue Prince of Persia

اولین خبر از وجود این بازی از طریق گزارش اوایل آوریل توسط تام هندرسون از Insider Gaming ظاهر شد. هندرسون گزارش داد که تایتل مورد بحث یک روگ لایت (rougelite) است که توسط Evil Empire، یک توسعه‌دهنده فرانسوی ساخته شده است که بیشتر با بازی Dead Cells شناخته می‌شود. هندرسون همچنین ادعا کرد که این بازی The Rogue Prince of Persia نام‌گذاری خواهد شد.

تاریخ انتشار The Rogue Prince of Persia

هندرسون نوشت: این خبر اکنون به رسانه‌های اجتماعی رفته است تا جزئیات بیشتری از در دسترس بودن این پروژه را به اشتراک بگذارد و بیان کرده است که The Rogue Prince of Persia به طور رسمی در روز چهارشنبه 10 آوریل رونمایی خواهد شد. او در توییت اخیر خود نوشت که برنامه‌ریزی شده است که roguelite شایعه شده در Steam Early Access عرضه شود، که این کار به سنت پنج ساله بازی‌های یوبی‌سافت که در زمان عرضه از ویترین فروشگاه Valve صرفنظر می‌کردند، پایان می‌دهد.

پلتفرم های بازی The Rogue Prince of Persia

اولین دسترسی زودهنگام امکان دسترسی بازی به کنسول‌های سونی در روز اول را رد می‌کند. یعنی فروشگاه پلی استیشن اجازه انتشار زودهنگام را نمی‌دهد. از سوی دیگر، اکوسیستم ایکس باکس دارای برنامه Game Preview است، اما در حال حاضر هیچ نشانه‌ای مبنی بر اینکه The Rogue Prince of Persia از آن استفاده خواهد کرد وجود ندارد.

فرنچایز شاهزاده ایرانی یک سری طولانی مدت است که در سال 1989 با اولین پلتفرمر سینماتیک آغاز شد. این سری در ژانرهای بسیاری عرضه شده است، اگرچه بازی‌ها عمدتاً ترکیبی از اکشن ماجراجویی و پلتفرمینگ هستند.

شاهزاده ایرانی اصلی تنها بازی نمادین این سری نیست، زیرا Prince of Persia: The Sands of Time در سال 2003 هنوز هم یکی از بهترین بازی‌های اکشن ماجراجویی تمام دوران محسوب می‌شود.

 

منبع: MSN

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.