AD

افزایش تعامل بازیکنان کالاف دیوتی MW3 در مقایسه با MW2

افزایش تعامل بازیکنان کالاف دیوتی MW3 در مقایسه با MW2
0 17

بیانیه اخیر یکی از نمایندگان اکتیویژن نشان داد که تعامل بازیکنان کالاف دیوتی MW3 در مقایسه با MW2، به ویژه در کالاف دیوتی  Modern Warfare 3  افزایش یافته است.

Modern Warfare 3 که در ابتدا در 10 نوامبر منتشر شد، به دلیل بتای سخت و باگ‌های متعدد در هنگام عرضه با انتقاداتی مواجه شد. با وجود این مشکلات، بسیاری از بازیکنان تجربه چند نفره Modern Warfare 3 را ستودند و به پیشرفت‌های قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی خود اشاره کردند. این استقبال مثبت به فروش قوی تبدیل شد و Modern Warfare 3 به پرفروش‌ترین بازی نوامبر در ایالات متحده تبدیل شد. به طرز چشمگیری، حتی پس از بیش از دو ماه عرضه در بازار، بازی همچنان به عملکرد خوب خود ادامه داد و در صدر جدول فروش ژانویه 2024 قرار گرفت. پس از آن، Tekken 8، در رتبه دوم از نظر فروش در ماه ژانویه قرار گرفت، و Suicide Squad: Kill the Justice League، جایگاه سوم را به خود اختصاص داد. در این پاراگراف نامی از بازی جذاب Tekken 8 بردیم. اگر تمایل دارید مقاله Tekken 8 – گیم پلی، کاراکتر‌ها و هر آنچه که می‌دانیم را بخوانید.

Call of Duty: Modern Warfare 3 در حال آزمایش بازگشت یک ویژگی کلاسیک و بسیار درخواستی است که سال‌ها در این فرنچایز دیده نشده بود.

Modern Warfare 3 بهتر از Modern Warfare 2 در تعامل با بازیکن عمل می‌کند

از زمان عرضه، Modern Warfare 3  به‌روزرسانی‌های متعددی را با هدف رفع اشکالات درون بازی و معرفی محتوای جدید انجام داده است، همه اینها برای بهبود تجربه کلی بازیکن است. علاوه بر این، توسعه دهندگان تعهد خود را به رضایت بازیکنان با ارائه گهگاه به عنوان حرکات عذرخواهی برای مشکلاتی که در بازی با آن مواجه می‌شوند، نشان داده‌اند، مانند هدیه اخیر توکن‌های دوگانه XP رایگان به بازیکنان Modern Warfare 3 و Warzone. به نظر می‌رسد این رویکرد تأثیر مثبتی بر تعامل بازیکنان دارد، همانطور که در بیانیه اخیر اکتیویژن به Forbes اشاره شد، که به افزایش مشارکت بازیکنان اشاره کرد. با این حال، Activision  از ذکر تعداد دقیق بازیکنان خودداری کرد.

علاوه بر این، اکتیویژن لذت خود را از حمایت از جامعه کال آف دیوتی ابراز کرد و بر تلاش آنها در ارتباط با بازیکنان و ایجاد تجربیات با کیفیت بالا برای آنها تاکید کرد. در حالی که رویکرد پیشگیرانه برای بهبود بازی قابل ستایش است، مهم است که توجه داشته باشید که چالش‌ها همچنان ادامه دارند و تقلب همچنان یک موضوع برجسته در Modern Warfare 3 باقی مانده است.

به طور کلی، به نظر می‌رسد که Modern Warfare 3 به تدریج در چندین جنبه در حال بهبود است، که به طور بالقوه منجر به رشد پایه بازیکنان خود می‌شود. آپدیت اخیر Modern Warfare 3 Season 3 که در 3 آوریل منتشر شد، تغییراتی را در سلاح‌ها و تجهیزات مختلف و همچنین چندین بهبود کیفیت زندگی و موارد دیگر به ارمغان آورد. علاوه بر این، از 4 آوریل تا 8 آوریل، بازیکنان در تمام پلتفرم‌های پشتیبانی شده می‌توانستند حالت‌های Multiplayer و Zombies Modern Warfare 3 را به صورت رایگان بررسی کنند و به طور بالقوه سطح تعامل را افزایش دهند. همچنین ما جزئیات پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی وارزون و MW3 را برای شما در مطلب آماده کرده ایم که میتوانید هم اکنون آن را بخوانید.

جزئیات بازی Call Of Duty: Modern Warfare 3 (سال 2023)

  • بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 (2023) اکتیویژن که در نوامبر 2023 منتشر شد، ادامه داستان کاپیتان پرایس از بازی‌های 2019 و 2022 است.
  • پلتفرم(های) Xbox Series S، Xbox Series X، PS5، PS4، PC، Xbox One
  • منتشر شده در 10 نوامبر 2023
  • توسعه دهندگان بازی Sledgehammer
  • ناشر (ها) Activision
  • ژانر (های) تیراندازی اول شخص

رده سنی بازی Call Of Duty: Modern Warfare 3

ESRBM برای بزرگسالان 17+ به دلیل خون، خشونت شدید، زبان تند، استفاده از مواد مخدر

 

منبع: MSN

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.