AD

شخصیت جدید در Mortal Kombat با پیغام خطا

شخصیت جدید در Mortal Kombat با پیغام خطا
0 9

خالق Mortal Kombat توضیح می دهد که چگونه شخصیت جدید در Mortal Kombat با پیغام خطا ایجاد شد.

Ermac قرار است اولین بازی Mortal Kombat 1 خود را انجام دهد، زیرا استودیو NetherRealm اعلام کرده است که اولین تریلر گیم پلی این نینجا در این هفته منتشر می شود. در پیش از رونمایی، اد بون (Ed Boon)، خالق این سری، جزئیاتی را درباره نحوه تولد این شخصیت به اشتراک گذاشته است.

پیشنهاد میکنیم نقد و بررسی بازی مورتال کمبت 1 را در ایموجو بخوانید

Boon با توضیح نام Ermac که مخفف Error Macro یا گزارشی از هر خطا در کد است برای زمانی که یک دستگاه آرکید در حال استفاده بود. شمارنده Ermacs در کنار تعداد دفعاتی که بازیکنان با Reptile روی دستگاه برخورد کردند، فهرست شد، که باعث شد برخی تصور کنند Ermac یک حریف مخفی مشابه است.

او می گوید که حتی پس از اینکه Mortal Kombat 2، Reptile را به یک شخصیت قابل بازی تبدیل کرد و مبارزان مخفی جدیدی به نام Jade، Noob Saibot  و Smoke اضافه کرد، برخی از بازیکنان همچنان به دنبال Ermac بودند. دو نسخه دیگر لازم بود تا در نهایت Ermac  به فهرست اضافه شود، زیرا این نینجا قرمز سرانجام در Ultimate MK3 نسخه الحاقی Mortal Kombat 3 قابل بازی شد.

Ermacاز طریق Kombat Pass به فهرست Mortal Kombat 1 ملحق خواهد شد و او چهارمین مبارزی خواهد بود که از طریق این پاس اضافه می شود. Omni-Man از Invincible،Peacemaker  از DC Comics و Quan Chi قبلاً به بازی ملحق شده اند، در حالی که Takeda و The Boys Homelander به زودی به بازی اضافه خواهند شد.

Mortal Kombat 1هم‌اکنون برروی Xbox Series X|S، PlayStation 5،Nintendo Switch  و PC در دسترس است. Kombat Pass  هم اکنون در دسترس است، هم به صورت خرید جداگانه و هم همراه با نسخه های پریمیوم بازی.

منبع: GameSpot

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.