AD

پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی وارزون و MW3

پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی وارزون و MW3
0 26

سیزن 3 بازی Modern Warfare 3 و  Warzone از راه رسیده است و پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی وارزون و MW3 شامل تغییرات در پرک‌ها، بالانس سلاح‌های اصلی و برخی تغییرات کیفیت زندگی است.

جزئیات سیزن 3 کالاف دیوتی

این سیزن با سه سلاح جدید در این بتل پس، چهار نقشه چندنفره، حالت Capture the Flag، امتیازات جدید و بازگشت جزیره Rebirth  به Warzone آغاز می‌شود. سیزن 3 همچنین حالت‌های Plunder و Buy Back را به Warzone Mobile اضافه می‌کند.

باندل های سیزن 3 کالاف دیوتی

چندین باندل با سیزن 3 وارد می‌شود، از جمله اسکین‌های کینگ‌کنگ و گودزیلا، یک اپراتور تنبل، یک سرباز دایناسوری و Cheech & Chong  که اپراتورهای Call of Duty هستند.

play-sharp-fill
بروزرسانی Warzone در سیزن 3 کالاف دیوتی

در بخش Warzone، یک به‌روزرسانی جدید کیفیت زندگی، گزینه پاک کردن همه پینگ‌ها (Clear All Pings) را می‌دهد که تمام پینگ‌های بازیکن و همچنین پینگ‌های هم تیمی را از صفحه نمایش حذف می‌کند.

 

نقشه جدید Resurgence در فصل 3 کالاف دیوتی

Rebirth Island به عنوان نقشه جدید Resurgence این فصل با مسابقات 44 بازیکن بازمی گردد. وسایل نقلیه در زمان راه اندازی روی نقشه در دسترس نخواهند بود،پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی توضیح می‌دهد که وسایل نقلیه بعداً در این فصل قرار می‌گیرند.

این فصل، انگیزه جدیدی برای بازیکنان ایجاد می‌کند تا با هم تیمی‌های خود بمانند. این سیستم به بازیکنان با بازیکن اضافی، سلاح و بتل پس XP برای انجام مسابقات متوالی با هم تیمی‌ها پاداش می‌دهد. همچنین شاید تمایل به آشنایی با جدیدترین فینیشر کالاف دیوتی سیزن 3 نیز داشته باشید.

 

پاداش های انفرادی در سیزن 3 کالاف دیوتی

اگر بازیکنان یک مسابقه را با حداقل یکی از شرایط زیر به پایان برسانند، پاداش‌های انفرادی افزایش می‌یابد:

  • بازیکن حداقل یک دوست در مهمانی خود دارد
  • بازیکن در صف با Squad Fill فعال شده است
  • بازیکن با فعال بودن Stay with Squad در پایان مسابقه قبلی در صف قرار گرفته است

در اینجا تفکیکی از پیشرفت پاداش برای مسابقات متوالی آورده شده است:

  • اول – 1000
  • دوم – 1500
  • سوم – 3000
  • چهارم و بالاتر – 5000

بالانس اسلحه های سیزن 3 کالاف دیوتی

سیزن 3 همچنین مقدار زیادی بالانس اسلحه را اضافه می‌کند. تفنگ تهاجمی محبوب RAM-7 سیزن 2 بالاخره نرف شد. این شامل کاهش حداکثر آسیب از 36 به 32، کاهش به آسیب نزدیک به متوسط از 30 به 28 و حداکثر دامنه آسیب از 26.67 به 24.13 متر کاهش می‌یابد. اصلاح کننده‌های سر و گردن نیز کاهش یافته است.

مسلسل قدرتمند HRM-9، damage nerf دریافت نکرد، اما برای کاهش سرعت بازیکنان، تغییر حرکت دریافت کرد. زمان دوی سرعت تا شلیک اسلحه از 94 میلی‌ثانیه به 110 میلی‌ثانیه افزایش یافته است. برترین تفنگ تک تیرانداز سیزن 2، XRK Stalker، نیز با افزایش زمان هدف گیری از 580 میلی ثانیه به 600 میلی ثانیه کاهش می‌یابد.

علاوه بر این، توسعه‌دهنده می‌گوید VFX هنگام شلیک سلاح‌های MW2 اکنون کاهش یافته است تا با سلاح‌های MW3 هماهنگ شود. این به‌روزرسانی همچنین واریانس را از ADS Idle Sway حذف می‌کند و یک الگوی نوسان قابل پیش‌بینی را مجاز می‌کند. این تغییرات در Modern Warfare 3 نیز گنجانده شده است.

برای به‌روزرسانی فصلی Modern Warfare 3، اکنون یک party bonus برای کسانی که تصمیم به همکاری می‌گیرند وجود دارد. این به بازیکنان اجازه می‌دهد تا XP بیشتری کسب کنند، که به اندازه party آنها بستگی دارد.

  • 2 بازیکن: +25% رتبه و سلاح XP
  • 3 بازیکن: +25% رتبه، سلاح و Battle Pass XP
  • 4 بازیکن: +30% رتبه، سلاح و Battle Pass XP

بالانس سلاح نیز گنجانده شده است و RAM-7 در حالت چندنفره نیز نرف شده است. این تغییر به اندازه آپدیت بتل رویال شدید نیست، تنها با کاهش 23 درصدی ضریب neck damage.

تفنگ تهاجمی محبوب Holger 556 با کاهش 15 درصدی نسبت به قسمت بالایی ساق، ساق پا و آسیب پا، نرف بیشتری دریافت می‌کند. این تغییر به این معنی است که هولگر 556 اکنون برای کشتن با 4 گلوله به شلیک‌های بالای کمر نیاز دارد.

چند تنظیمات برای پرک‌های MW3 انجام شده است. Quick-Grip Gloves اکنون مزایای سرعت تعویض سلاح را به حداقل 40 درصد افزایش داده‌اند، اما این عدد در بین سلاح‌ها متفاوت است. Ordnance Gloves حدود 20% مزیت سرعت استفاده را برای تجهیزات، ارتقاء میدانی و کیل استریک‌ها اضافه می‌کند. این به‌روزرسانی همچنین مشکل ایجاد شده با Marksman Gloves برطرف می‌کند، که قبلاً باعث می‌شد مزایای کاهش نوسان 15 درصد اعمال نشود.

در بخش زامبی‌ها، JAK Purifier  به گونه‌ای نرف شده است که آسیب کمتری به انواع دشمنان elite و boss وارد می‌کند و مانع از آن می‌شود که تاکتیکی آسان برای از بین بردن بزرگترین تهدیدات این مود باشد. همچنین به مشکلی می‌پردازد که قبلاً سلاح شگفت انگیز V-R11 از تبدیل بادیگاردها به زامبی جلوگیری می‌کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.