AD

جدیدترین فینیشر کالاف دیوتی سیزن 3

جدیدترین فینیشر کالاف دیوتی سیزن 3
0 18

به‌روزرسانی بزرگ و جدید سیزن 3 کالاف دیوتی از راه رسیده است، و بازیکنان در حال جستجو برای یافتن جزئیات جدید مانند جدیدترین فینیشر کالاف دیوتی سیزن 3 هستند. این فینیشر کالاف برای شخصیت های Cheech و Chong است که به تازگی به این بازی اضافه شده اند. همچنین شما میتوانید از جزئیات پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی وارزون و MW3 را در ایموجو اطلاع پیدا کنید.

فینیشر Secondhand Smoke سیزن 3 کالاف دیوتی

در این فینیشر Secondhand Smoke شامل Cheech یا Chong است که یک دوبی می کشند و دود را از طریق سلاح خود به صورت دشمنانشان بیرون می دهند و دشمن از شدت دود سرفه می‌کند و بیهوش می‌شود.

چیچ و چونگ، 3 آوریل، با شروع Season 3 وارد Call of Duty شدند. صداپیشگی آنها توسط خود Cheech Marin و  Tommy Chong انجام می شود.

بازیکنان می توانند هم اکنون پک تریسر Cheech و Chong را از فروشگاه Call of Duty خریداری کنند. علاوه بر کاراکترها، باندل دارای سه طرح فنی اسلحه، یک استیکر، یک برچسب بزرگ (decal)، یک صفحه بارگیری و حرکت پایانی Secondhand Smoke است.

رویداد Blaze Up سیزن 3 کالاف دیوتی

در ادامه این موضوع، Modern Warfare III رویداد جدیدی به نام Blaze Up خواهد داشت که وعده جوایز سنگین را می‌دهد. در Warzone، بازیکنان می توانند حالتی به نام High Trip را امتحان کنند.

 

باندل Stoney Sloth در سیزن 3 کالاف دیوتی

همچنین یک باندل به نام Stoney Sloth در فصل 3 به Call of Duty می آید. تیزر مربوط تصویری از یک تنبل با چشمان خون آلود نشان می دهد که بدنش را برگ های ماری جوانا پوشانده است.

باندل Stoney Sloth در سیزن 3 کالاف دیوتی

نقشه جدید Growhouse در سیزن 3 کالاف دیوتی

همچنین یک نقشه جدید به نام Growhouse به Modern Warfare III اضافه شده است.این نقشه یک نسخه به روز شده از نقشه Sphere  از Call of Duty: Vanguard است که از یک مکان آزمایشی به یک لانه مواد مخدر در جنگل هایی واقع در کوهپایه های دورافتاده تبدیل شد.

نقشه جدید Growhouse در سیزن 3 کالاف دیوتی

فرنچایز Call of Duty به طور کلی سابقه طولانی در دوست داشتن ماری جوانا و کشیدن علف دارد، بنابراین دیدن این اعلان های اخیر  تعجب آور نیست.

 

منبع: GAMESPOT

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.