AD

چت بات جدید هوش مصنوعی مایکروسافت برای ایکس باکس

چت بات جدید هوش مصنوعی مایکروسافت برای ایکس باکس
0 110

مایکروسافت در تمام زمینه‌های کسب‌وکار خود را سخت دنبال می‌کند. و حالا چت بات جدید هوش مصنوعی مایکروسافت برای ایکس باکس در نسل بعدی این کنسول بازی، اما اینکه دقیقاً هوش مصنوعی چگونه به اکوسیستم Xbox راه پیدا می کند نامشخص است.

تام وارن (Tom Warren) در The Verge گزارش جدیدی (تأیید شده توسط مایکروسافت) دارد مبنی بر اینکه چت بات‌های هوش مصنوعی Xbox در حال آزمایش هستند که شامل کاراکتر هوش مصنوعی است و هدف صرفاً خودکار کردن وظایف پشتیبانی Xbox  ذکر شده است. این کاراکتر می تواند به سوالات پاسخ دهد و همچنین کارهایی مانند بازپرداخت بازی را انجام دهد. همچنین ما قبلا خبری مبنی بر ساخت بازی‌های ایکس باکس با هوش مصنوعی منتشر کرده ایم که شاید خواندن آن نیز برای شما جذاب باشد.

هاییان ژانگ (Haiyan Zhang)، مدیر کل هوش مصنوعی بازی در ایکس باکس، در گفتگو با The Verge می‌گوید: ما در حال آزمایش یک نماینده مجازی پشتیبانی ایکس‌باکس هستیم، یک نمونه اولیه از یک کاراکتر متحرک که می‌تواند موضوعات پشتیبانی Xbox  را با صدا یا متن عنوان کند. این نمونه اولیه کمک گرفتن در مورد موضوعات پشتیبانی با استفاده از زبان طبیعی را برای بازیکنان آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند و اطلاعات را از صفحات پشتیبانی Xbox موجود می‌گیرد.

ربات‌های گفتگوی پشتیبانی چیز جدیدی نیستند، اما ایده اینجاست که یک AI ممکن است بتواند هم کارهای بیشتری را انجام دهد و هم به طور طبیعی‌تر صحبت کند، همانطور که با هوش مصنوعی مدل زبان بزرگ دیده‌ایم.

گزارش شده است که هوش مصنوعی بخشی از نسل بعدی ایکس باکس است. این ربات پشتیبانی هنوز در حال آزمایش است و مشخص نیست چه زمانی ممکن است به طور گسترده عرضه شود. در مورد اینکه Xbox AI چه مسیری را طی می کند هر کسی حدس هایی می‌زند، اما می‌توانید شرط ببندید که با توجه به جاه‌طلبی‌های هوش مصنوعی مایکروسافت و فناوری پشت آن، آن‌ها سعی خواهند کرد با عملکردی متفاوت نسبت به سونی و نینتندو ظاهر شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.