AD

One UI 6.1 باعث کندی شارژ و داغ شدن دستگاه‌های گلکسی می‌شود

One UI 6.1 باعث کندی شارژ و داغ شدن دستگاه‌های گلکسی می‌شود
0 16

طبق گزارش های کاربران، به نظر می رسد به‌روزرسانی One UI 6.1 سامسونگ باعث کندی شارژ و داغ شدن برخی از دستگاه‌های گلکسی می‌شود

به‌روزرسانی بزرگ One UI 6.1 هفته گذشته منتشر شد. این به‌روزرسانی ویژگی‌های هوش مصنوعی و تغییرات دیگری را به همراه دارد، اما به نظر می‌رسد عوارض جانبی منفی نیز دارد.

برخی از کاربران گلکسی متوجه شده‌اند که از زمان نصب به‌روزرسانی، تلفن‌هایشان داغ‌تر شده و همچنین کندتر شارژ می‌شود.

گزارش‌های مربوط به شارژ آهسته‌تر برای اولین بار در انجمن سامسونگ مشاهده شد، جایی که کاربران گزارش داده اند در Galaxy Z Fold 5، Galaxy S23  و سایر دستگاه‌های به‌روزرسانی شده با One UI 6.1.  تا 40 درصد شارژ کندتر صورت گرفته است و میزان شارژ تا حدود 15 وات کاهش یافته است که بسیار کمتر از نرخ معمول شارژ این دستگاه‌ها است.

البته SamMobile متوجه شد که Galaxy S23 به‌روزرسانی شده با One UI 6.1 هنوز هم تقریباً 20 وات شارژ می‌کند، فقط از حداکثر 25 وات. بنابراین، حداقل، این مشکلی نیست که همه کاربران را تحت تاثیر قرار دهد. اما به اندازه کافی گسترده است که نشان می دهد نوعی خطا در به روز رسانی سامسونگ وجود دارد.

فراتر از آن، برخی از کاربران همچنین متوجه شده اند که دستگاه های آنها از زمان نصب این به روز رسانی هنگام کار گرم می شود. گفته می شود، با توجه به اینکه One UI 6.1 ویژگی های جدید هوش مصنوعی را ارائه می کند، قابل قبول است که CPU در هنگام اجرای این وظایف جدید با بار بیشتری مواجه شود. با این حال، برخی از کاربران متاثر می‌گویند که دستگاه حتی زمانی که از قابلیت هوش مصنوعی استفاده نمی کند نیز گرم می شود، بنابراین این می‌تواند یکی دیگر از اشکالات این به‌روزرسانی باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.