AD

آپدیت بازی Royal Revolt 2 در دهمین سالگرد

آپدیت بازی Royal Revolt 2 در دهمین سالگرد
0 2

آپدیت بازی Royal Revolt 2 در دهمین سالگرد این بازی محبوب توسط استودیوی Upright Games منتشر شد.

استودیوی Upright Games دهمین سالگرد بازی Royal Revolt 2 جشن می‌گیرد و به بازیکنان اجازه می‌دهد در جشن‌های به‌روزرسانی دهمین سالگرد آن شرکت کنند. این بازی استراتژی جذاب برای اولین بار در مارس 2014 راه اندازی شد و از آن زمان، بازیکنان در سراسر جهان هر ماه از فصل های حماسی و همچنین به روز رسانی های مداوم که همه چیز را از پت پال ها گرفته تا اژدهاهای جالب را اضافه می کند، لذت می برند.

در Royal Revolt 2، می‌توانید مشتاقانه منتظر شرکت در نبردهای استراتژیک بزرگی باشید که در مود Conquest شامل یک گروه عظیم 260 نفره می‌شوند. همچنین می‌توانید در ماموریت‌های Alliance، و همچنین در Mirror World که در آن جوجه‌ها می‌توانند مبارزه کنند و کنترل‌ها معکوس شوند، مهارت‌های رزمی خود را به چالش بکشید.

در طول یک دهه از این بازی،Player Alliance  و Alliance Wars همراه با PvE Ninja Levels، Runes، Weekly Special Events، بیش از 16 یونیت و بیش از 50 کاراکتر منحصر به فرد عرضه شدند. با برگزاری جشن‌های دهمین سالگرد، اکنون می‌توانید از یک سطح جدید Throne Room نیز لذت ببرید، که تقریباً همه چیز را ارتقا می‌دهد، سومین Rune Slot  برای آیتم‌ها، Obstacle ها ، یونیت ها و Spell ‌ها، و سومین Perk slot  برای Items، یک  Perk Extraction Slot کاملا جدید و به همراه قابلیت انتقال Perk از یک آیتم به آیتم دیگر با Perk Token جدید.

برای اولین بار از زمان انتشار اولیه Royal Revolt 2، بازیکنان می توانند یک Leaderboard جدید را فتح کنند، دوستان جدیدی پیدا کنند و در سرور دوم و کاملا جدید Alliance تشکیل دهند.

اگر هنوز به Royal Revolt 2 نپیوسته‌اید، می‌توانید همین الان با دانلود آن از اپ استور یا فروشگاه گوگل پلی، از همه این مزایا بهره مند شوید. این یک تایتل رایگان برای بازی با خریدهای درون برنامه ای است.

 

دانلود بازی Royal Revolt 2 برای اندروید از گوگل پلی

دانلود بازی Royal Revolt 2 برای IOS  از اپل استور

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.