AD

چگونه Easter egg را در سیزن 3 وارزون تکمیل کنیم؟

چگونه Easter egg را در سیزن 3 وارزون تکمیل کنیم؟
0 95

در بروز رسانی سیزن 3 وارزون نقشه Rebirth Island Resurgence دوباره با یک Easter egg احیا شده، اما گونه Easter egg را در سیزن 3 وارزون تکمیل کنیم؟ همچنین شما میتوانید از جزئیات پچ نوت سیزن 3 کالاف دیوتی وارزون و MW3 را در ایموجو اطلاع پیدا کنید.

سیزن 3 مربوطه به Warzone نقشه Rebirth Island Resurgence را از Warzone 1 دوباره احیا می‌کند و این به روز رسانی بزرگ شامل یک Easter egg کاملاً جدید برای تکمیل است. در این مقاله ما شما را از طریق تمام مراحل پیچیده برای تکمیل این کوئست پنهان و کسب طرح فنی جدید سلاح Redacted راهنمایی می‌کنیم.

طرح فنی سلاح Redacted این نقشه در یک جعبه در سطح بالای این ساختمان صنعتی قفل شده است. جعبه حاوی اسلحه قفل شده همچنین حاوی مواردی مانند جلیقه‌های مختلف زرهی و killstreak‌ها است. با این حال، قبل از دسترسی باید چند مرحله را طی کنید.

پیدا کردن ID card برای درب قفل شده Harbor در سیزن 3 وارزون

پیدا کردن ID card برای درب قفل شده Harbor در سیزن 3 وارزون

محل ID card کارخانه

ابتدا در بالکن پایینی Factory POI فرود آمده و وارد درب با برچسب B4 شوید. در نزدیکی مجموعه‌ای از پله‌ها، یک اتاق دردار پیدا می‌کنید که نمی‌توان آن را باز کرد، اما حاوی جعبه‌ای است که می‌توانید به آن شلیک کنید. این یک آیتم ID Card را که باید بردارید را نشان می‌دهد.

ID card را به ساختمان کوچک دو طبقه در Harbor ببرید. در طبقه دوم قفل است و برای باز کردن ID نیاز دارد. به داخل بروید و با رایانه تعامل کنید تا برق را روشن کنید.

این ساختمان دارای UAV streak نیز می‌باشد. در حالی که لازم نیست، UAV را بردارید وقتی که به مرحله بعدی می‌روید، آن را فعال کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا از هرگونه دشمنی در راه دوری کنید.

پیدا کردن نمادهای ترمینال کامپیوتر Chemical Engineering در Easter egg سیزن 3 وارزون

پیدا کردن نمادهای ترمینال کامپیوتر Chemical Engineering در Easter egg سیزن 3 وارزون

ترمینال کامپیوتر طبقه فوقانی Chemical Engineering

بعد، به  Chemical Engineering POIبروید. به طبقه بالا بروید و به اتاق گوشه پشتی بروید تا ترمینال رایانه را پیدا کنید. در سمت چپ رایانه شخصی یک عدد قرمز با یک نماد سفید در بالای آن وجود دارد. شما باید این را یادداشت کنید، یک عکس با تلفن خود بگیرید یا آن را به خاطر بسپارید.

نماد Chemical Engineering سطح متوسط در easter egg وارزون سیزن 3

نماد Chemical Engineering سطح متوسط

یک طبقه پایین بروید و یک عدد قرمز دیگر و یک نماد سفید پیدا خواهید کرد. این اطلاعات را نیز یادداشت کنید. سپس، در بخش شمالی جداگانه از Chemical Engineering POI، آخرین عدد و نماد مربوطه را برای به خاطر سپردن پیدا خواهید کرد.

نحوه تنظیم مجدد فشار آب مخازن Chemical Engineering

نحوه تنظیم مجدد فشار آب مخازن Chemical Engineering در سیزن 3 وارزون

دکمه قرمز رنگ فشار آب Chemical Engineering در سمت چپ است

با تمام این اطلاعات، به اتاقی در طبقه پایین Chemical Engineering بروید که سه مخزن نارنجی و یک دکمه قرمز روی دیوار دارد. دکمه قرمز می‌گوید تنظیم فشار آب (Reset Water Pressure) و شما می‌خواهید ابتدا آن را فشار دهید.

مخازن نارنجی نیز دارای سه علامت سفیدی هستند که قبلاً به آن اشاره کردید. شما اساساً سعی می‌کنید از این ترمینال‌ها استفاده کنید تا اعداد مخزن را مطابق با نمادی که هر کدام با آنها مطابقت دارد، بدست آورید.

تنظیم مجدد فشار آب مخازن Chemical Engineering

اعداد را با نمادهای روی این سه مخزن مطابقت دهید

سپس، باید از سه ترمینال رایانه شخصی در اتاق برای تنظیم فشار در سه مخزن نارنجی استفاده کنید. این بخش به طرز آزاردهنده‌ای پیچیده است زیرا هر ترمینال کار متفاوتی انجام می‌دهد و آن در هر مسابقه‌ای تصادفی است. یکی عدد را در هر سه مخزن تنظیم می‌کند، یکی فقط دو عدد را تنظیم می‌کند و سومی فقط یک عدد را تنظیم می‌کند. این آزمون و خطا است، بنابراین همه آنها را امتحان کنید تا زمانی که مشخص کنید که هر عمل مربوط به کدام یک است. سپس اعدادی را که قبلا جمع آوری کرده‌اید با نماد مربوطه مطابقت دهید.

نحوه باز کردن جعبه حاوی اسلحه در ساختمان صنعتی در Easter Egg سیزن3 وارزون

نحوه باز کردن جعبه حاوی اسلحه در ساختمان صنعتی در Easter Egg سیزن3 وارزون

جعبه حاوی اسلحه در ساختمان صنعتی

وقتی همه اعداد را به درستی وارد کرده باشید، ماسک‌های گاز بادوام می‌افتند. از ساختمان خارج شوید و از تونلی که به زیر نقشه منتهی می‌شود بروید. از این مسیر برای رسیدن به ساختمان صنعتی استفاده کنید. به طبقه بالا بروید و به جعبه حاوی اسلحه قفل شده بروید. یک صفحه کلید در سمت راست جعبه وجود دارد که به یک کد هشت رقمی نیاز دارد.

درصد فایل‌های کامپیوتری در easter egg سیزن 3 وارزون

درصد فایل‌های کامپیوتری

به اطراف بچرخید و صفحه رایانه شخصی را در مقابل جعبه حاوی اسلحه مشاهده کنید. این صفحه دارای نمودار اندازه فایل با درصد است. برای دریافت کد باید تمام اعداد را از درصدهایی که از بزرگترین عدد به کوچکترین اعداد می‌روند وارد کنید. فایل‌هایی  که به عنوان 0٪ برچسب زده شده‌اند را در نظر نگیرید.

مثال: اگر درصدهای شما به صورت 22٪، 39٪، 2٪، 28٪، 6٪ نشان داده می‌شود، آن را به ترتیب به صورت: 39، 28، 22، 6، 2 از طریق صفحه کلید وارد می‌کنید.

جایزه طرح فنی تفنگ تهاجمی DG-56 در Easter Egg سیزن 3 وارزون

طرح فنی سلاح برای تفنگ تهاجمی DG-56
طرح فنی سلاح برای تفنگ تهاجمی DG-56

با انجام تمام این مراحل، سه چراغ روی جعبه اسلحه باید سبز شود تا بتوانید آن را باز کنید و تمام غنایم داخل آن، از جمله طرح فنی سلاح Redacted برای تفنگ تهاجمی DG-56 را در اختیار داشته باشید. همچنین شاید تمایل به آشنایی با جدیدترین فینیشر کالاف دیوتی سیزن ۳ نیز داشته باشید.

 فقط بازیکنی که این طرح فنی را از جعبه اسلحه بر می‌دارد قفل طرح را باز می‌کند، بنابراین اگر شما هستید که تمام کارها را انجام می‌دهید، سریع آن را بردارید. مراحل باید در یک مسابقه جدید برای سایر هم تیمی‌هایی که طرح فنی را برای خود می‌خواهند تکرار شوند.

 

منبع: گیم اسپات

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.