AD

Immersive View و سایر ویژگی‌های هوش مصنوعی درGoogle Maps

Immersive View و سایر ویژگی‌های هوش مصنوعی درGoogle Maps
0 815

Google Maps ویژگی Immersive View برای مسیرها دریافت می‌کند که از هوش مصنوعی، Street View  و تصاویر هوایی برای پیش نمایش هر مرحله از سفر استفاده می‌کند.

به گفته گوگل، وقتی کاربران مسیرهایی را برای رانندگی، پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری دریافت می‌کنند، Google Maps  «تجربه‌ای چند بعدی» ارائه می‌کند که می‌تواند برای پیش‌نمایش خطوط دوچرخه، پیاده‌روها، تقاطع‌ها و پارک کردن در طول مسیر استفاده شود.

از یک نوارtime slider  می‌توان برای مشاهده اطلاعات کیفیت هوا و نحوه ظاهر مسیر با تغییر آب و هوا در طول روز استفاده کرد، در حالی که هوش مصنوعی می‌تواند شبیه‌سازی کند که در یک زمان معین چند خودرو ممکن است در جاده باشند.

شاید بخوانید: نحوه انداختن پین در نقشه گوگل

Immersive View برای مسیرها در آمستردام، بارسلون، دوبلین، فلورانس، لاس وگاس، لندن، لس آنجلس، میامی، نیویورک، پاریس، سانفرانسیسکو، سن خوزه، سیاتل، توکیو و ونیز در اندروید و iOS در حال اجراست.

علاوه برImmersive View  برای مسیرها، جستجو با Live View  باLens  در Maps جایگزین شده است که از هوش مصنوعی و واقعیت افزوده برای کمک به کاربران برای جهت‌یابی خود در منطقه جدید استفاده می‌کند.

علاوه بر این، نقشه ناوبری با رنگ‌های به روز شده، ساختمان‌های واقعی تر و جزئیات خطوط بزرگراه بهبود یافته است. این به‌روزرسانی‌ها در ماه‌های آینده در ۱۲ کشور از جمله ایالات متحده، کانادا، فرانسه و آلمان منتشر می‌شوند.

در همین حال، ایالات متحده همچنین قرار است اطلاعاتی در مورد خطوط خودروهای پرشمار (HOV) در طول یک مسیر دریافت کند و در اروپا، اطلاعات محدودیت سرعت مبتنی بر هوش مصنوعی به 20 کشور گسترش می‌یابد. هر دو ویژگی در ماه‌های آینده در اندروید، iOS  و خودروهای دارای Google Built-in عرضه خواهند شد.

در نهایت، گوگل می‌گوید که راننده‌های EV در اندروید و iOS اکنون اطلاعات مفیدتری از ایستگاه شارژ را مشاهده خواهند کرد، از جمله اینکه آیا شارژر با وسیله نقلیه آنها سازگار است و آیا شارژرهای موجود سریع، متوسط یا کند هستند. این قابلیت همچنین شامل قابلیت مشاهده آخرین زمان استفاده از شارژر است تا بدانید شارژر خراب نیست. این به‌روزرسانی‌ها از این هفته در iOS و Android در هر جایی که اطلاعات ایستگاه شارژ EV در دسترس باشد، در سطح جهانی عرضه می‌شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.