AD

بهترین ترفندهای بازی فیفا موبایل برای حرفه ای شدن

0 530

بازی فیفا موبایل یک بازی ورزشی آنلاین هست که در بین علاقمندان به ورزش فوتبال محبوبیت بیشتری دارد این بازی هر ساله از طرف شرکت سازنده اش به روزرسانی می شود. شما می توانید نسخه به روز این بازی را می توانید از طریق گوگل، پلی استور و یا حتی مایکت و دیگر برنامه های نظیر اینها دریافت کنید. به گفته کاربران سطح نسخه به روز این بازی نسبت به نسخه های قبلی آن سخت تر هست. اگر می خواهی در این بازی حرفه ای شوید باید ترفندهایی رو بلد باشید. به همین منظور در این مقاله از سایت رسانه بازی موبایل ایموجو قصد داریم شما را با بهترین ترفندهای بازی موبایل فیفا برای حرفه ای شدن آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بنر بعد از x پاراگراف در هر مقاله

ترفندهای بازی فیفا موبایل برای حرفه ای شدن

همانطور که گفتیم بازی FIFA Mobile یک بازی ورزشی مورد علاقه طرفداران فوتبال می باشد. در این بازی هم مانند سایر بازی ها یک سری نکات و ترفندهای بازی فیفا موبایل وجود دارد که کاربران با دانستن این ترفندها و بکار بردن آن ها می توانند عملکرد بهتری در این بازی داشته باشند. در ادامه شما را با برخی از ترفندهای بازی فیفا موبایل آشنا خواهیم ساخت.

خون سرد بود در حین بازی فیفا موبایل

از جمله ترفندهای بازی فیفا موبایل این است که خونسردی خود را حفظ کنید واضح تر بخواهم بگوییم مثلا وقتی بازیکن تیم حریف به سمت دروازه ی شما حرکت کرد و قصد گلزنی داشت شما به جای اینکه عجله کنید و با به هم زدن موقعیت بازیکنان خود سعی در پیشروی به سمت بازیکن تیم حریف و گرفتن توپ از او داشته باشید خونسردی خود راحفظ کنید و با نگه داشتن بازیکنان در موقعیت مناسب و کمترین تحرک بهترین دفاع را ارائه دهید.

دقت در دفاع کردن در بازی فیفا موبایل

از دیگر ترفندهای بازی فیفا موبایل می توان به دقت در دفاع کردن اشاره کرد. به این معنا که در طول بازی بیشتر حواستان به زمین خودتان و دفاع از زمین خودتان باشد. همیشه آرایش دفاعی تیم خود را به گونه ای بچینید که انگار در مقابل یکی از قویترین تیم ها قرار است دفاع کنید.

دقت در دفاع کردن در بازی فیفا موبایل

دقت در میزان سرعت بازیکن بازی FIFA Mobile

در ادامه می توان به یک اشتباه بزرگ بازیکنان اشاره کرد و آن این است که برخی بازیکنان در طول بازی فقط و فقط دستشان روی دکمه سرعت هست و فک می کنند که با افزایش سرعت پیروز میدان می شوند که این اشتباه محض می باشد. زیرا وقتی سرعت بازیکن زیاد باشد کنترل توپ از دستش خارج می شود. با داشتن سرعت مناسب می توانید کنترل بهتری روی توپ داشته باشید و فقط در مواقعی که بازیکنی در اطرافتان نیست با سرعت حرکت کنید.

 


نقد و بررسی بازی فیفا موبایل ؛ نقاط قوت و ضعف بازی

 • ۹ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 28

 


نقد و بررسی بازی Crysis 1 (کرایسیس ۱)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 30

 


نقد و بررسی بازی Bioshock 1 (بایوشاک)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 28

 


نقد و بررسی بازی Fifa 18 (فیفا ۱۸)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 37

 


نقد و بررسی بازی Hitman 2 (هیتمن ۲)

 • ۱ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 45

 


نقد و بررسی بازی eFootball PES 2020) PES 2020)

 • ۳۱ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 33

حفظ موقعیت در بازی فیفا موبایل

از دیگر ترفندهای بازی فیفا موبایل این است که بازیکنان خود را در موقعیت خودشان حفظ کنید. در این حالت کارایی بیشتری دارند تا اینکه دائم در حال جابجایی بازیکنان باشید. کنترل مناسبی روی دروازه بان خود داشته باشید بهتر است که دروازه بانی را بیشتر یاد بگیرید. دروازه بان خود را بی دلیل از دروازه خارج نکنید که این کار احتمال گل خوردن شما را افزایش می دهد با حرکت مناسب و به جای دروازه بان جلوی گل خوردن را بگیرید.

هنر پاس دادن در بازی FIFA Mobile

برای دیگر ترفندهای بازی FIFA Mobile می توان گفت هنر پاس دادن را بیاموزید بهتر است در طول بازی و به مروز زمان انواع و اقسام پاس دادن را یاد بگیرید چون در هر موقعیتی طریقه خاصی از پاس دادن به شما کمک می کند. البته باید هنر پاس فریبنده را نیز بیاموزید در این بازی با زدن دکمه پاسو سپس فشار دادن دکمه ی (X) پاس فریبنده بدهید. این یکی از بهترین روش ها برای رهایی از بازیکنانی هست که در نزدیکی شما کمین کرده اند با انجام پاس فریبنده زمان کافی برای حرکت به جلو برای شما فراهم می شود.

شناخت روی تیم و بازیکنان در بازی FIFA Mobile

و در اخر برای ترفندهای بازی فیفا موبایل باید گفت بهتر است تیم خود را بشناسید هر یک از بازیکنان توانایی و استعداد خاصی دارند که اگر در جای مناسب خود بکار بروند این استعدادشان شکوفا می شود.

در ابن مقاله شما را با بهترین ترفندهای بازی فیفا موبایل برای حرفه ای شدن آشنا ساختیم. با بکار گیری این ترفندها شما می توانید به راحتی در بازی پیروز شوید و از بازی کردن لذت ببرید. برای دیگر مطالب کاربردی و مفید در حوزه گیم می توانید به بخش آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید. همچنین شما می توانید با مراجعه به دسته اخبار بازی سایت از تازه ترین و جدید ترین اخبار بازی روز در دنیا اطلاع پیدا کنید.

بنر انتهای هر مقاله
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.