آموزش تقلب در بازی کستل کلش با چند کلیک

0 103

کستل کلش یک بازی محبوب و انلاین  مخصوص پلتفرم اندروید در سبک استراتژیک م یباشد  که گیم پلی آن تقریبا شبیه به کلش آف کلنز است، اگه از طرفداران این سبک از گیم های اندروید هستید این بازی رو از دست ندید. بعضی از کاربران دوست دارند سریع تو این بازی پیشرفت کنند و معمولا برای این کار ساده ترین روش هک بازی یا تقلب در بازی کستل کلش می باشد. در این مقاله از آموزش بازی به شما نحوه تقلب در بازی کستل کلش را آموزش خواهیم داد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه تقلب در بازی کستل کلش

Castle Clash یک بازی محبوب و آنلاین مخصوص پلتفرم اندروید در سبک استراتژیک می باشد که گیم پلی تقریبا شبیه به کلش اف کلنز دارد، اگه از طرفداران این سبک از گیم های اندروید هستید این بازی رو از دست ندید. در ادامه نحوه تقلب در بازی کستل کلش را میخواهیم آموزش دهیم.

این بازی توسط شرکت igg  در سال ۲۰۱۳ برای اندروید منتشر شده و تا به الان اپدیت های مختلفی برای بازی ارائه داده شده که به جذابیت بازی بیش از پیش افزوده شده. امتیاز ۴.۶ گوگل استور و تعداد دانلود میلیونی نشان از محبوبیت و پرطرفداری این گیم اندرویدی می باشد.

همان طور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی این بازی بسیار شبیه به کلش آف کلنز است و وظیفه شما ساخت قلعه های مقاوم، آموزش نیروهای مختلف برای  مبارزه با دیگر بازیکنان این گیم و همچین افزایش لول خود با افزایش لول نیرو ها و ساختمان های دفاعی تون می باشد.

نحوه تقلب در بازی کستل کلش

برای نسخه اصلی بازی مود خاصی معرفی نشده و اگه به دنبال رشد سریع تو این گیم هستید میتونید از سایر سرورها این گیم استفاده کنید که شبیه به کستل کلش است. البته هیچ گونه تضمینی نیست که بازی های هک شده موجب به هم خوردن عملکرد سیستم اندرویدی شما عزیزان شوند .(پیشنهاد میکنم از نسخه اصلی بازی  استفاده کنید). با دیگر آموزش های ما در سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.