AD

چند ترفند ساده برای قوی شدن در بازی فیفا موبایل

0 1,351

از بازی های آنلاین هیجان انگیز بازی فیفا موبایل می باشد که طرفداران زیادی را در اکثر نقاط دنیا دارد. این بازی نیز دارای ترفندهای خاص خود می باشد و برای اینکه بتوانید در بازی پیروز میدان باشید شما به انرژی نیاز دارید. انرژی به صورت صاعقه به نمایش درآمده که برای هر اونت، مسابقه آنلاین، تمرین و بازی لیگ به آن نیاز دارید. درواقع شما می توانید به بازی خود ادامه بدهید تا جایی که شما انرژی داشته باشید. برای قوی شدن در بازی فیفا موبایل شما به چند ترفند ساده نیاز دارید که در این مقاله از سایت مجله بازی موبایل ایموجو قصد داریم این ترفندها را به شما بیاموزیم. پس با ما همراه باشید.

نحوه قوی شدن در بازی فیفا موبایل

بازی فیفا موبایل یکی از بازی هایی است که گیمر ها را به ذوق می آورد. شاید یکی از دلایل آن این است که برای این بازی شما به کنسول های گران قیمت بازی نیاز ندارید. شما در ابتدای کار باید چند کار را برای شروع بازی انجام بدهید:

 • نام مورد نظر خود را به عنوان آواتار انتخاب کنید.
 • لوگو ی مورد نظرتان را انتخاب کنید.
 • تیم مورد نظر و لباس خود را انتخاب کنید.

 به طور مثال اگر قصد انتخاب لوگو و لباس تیم آرسنال را دارید می توانید به لیگ جزیره وارد شوید و این لوگو و لباس را انتخاب کنید. در مورد سایر تیم ها یا سایر لیگ ها هم می توانید به همین صورت اقدام کنید. به همین راحتی شما هم به یک گیمر فیفا موبایل تبدیل شدید.

نحوه قوی شدن در بازی فیفا موبایل

در لحظه ی ورود به این بازی شما وارد منوی اصلی می شوید که همیشه با آن سر و کار دارید. گوشه بالایی صفحه علامت زرد رنگی وجود دارد که نام فیفا موبایل را نشان می دهد. با کلیک روی این گزینه شما می توانید اورال تیمتان را افزایش دهید. شما همچنین می توانید بازیکن بخرید یا پک اسکیل بوستس باز کنید (اسکیل بوستس اورال اضافه برای بازیکن همراه دارد) . فیفا پویت را درکنار فیفا موبایل که با رنگ زرد نمایش داده شده بود، مشاهده می کنید که که با رنگ سبز نشان داده شده است. شما می توانید با آن پک های مختلف می خرید و فیفا موبایل و انرژی می خرید.

در واقع می توان گفت این فیفا پوینت به عنوان یک اعتبار برای شماست که به طور مثال می توانید با آن بازیکن فیفا موبایل بخرید. مسلما آپشن های بیشتری که شما خریداری کنید کمک می کند که شما به عنوان یک گیمر FIFA Mobile قوی تر به نظر بیایید.

 


خرید الایت پس و الایت باندل فری فایر به صورت فوری!

 • ۱۶ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 5

 


حل مشکلات رایج بازی dota 2 تنها با چند کلیک!

 • ۱۶ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 7

 


آموزش قدم به قدم بازی فوتبال ۲۰۲۰ در Ps4

 • ۱۶ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 7

 


آموزش گروهی بازی کردن در بازی فری فایر (Free Fire)

 • ۱۶ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 7

 


روش های سریع و آسان گرفتن بازی رایگان در Ps4

 • ۱۶ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 8

 


آموزش قدم به قدم بازی ماین کرافت در Ps4

 • ۱۵ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 9

گزینه my team و قوی شدن در بازی فیفا موبایل

خب حالا بیاید به اصل موضوع این مقاله یعنی قوی شدن در بازی فیفا موبایل بپردازیم. گوشه بالا سمت چپ نوشته MY TEAM دیده می شود که با زدن بر روی آن شما به منوی بازیکنان، ترکیب تیم و… خود وارد می شوید. در این منو مشاهده می کنید که کنار هر بازیکن اورال بازیکن نوشته شده است. هرچه میزان اورال بازیکنان شما بیشتر باشد در نتیجه مهارت بازیکنان بیشتر می شود و شما در این بازی قوی تر می شوید.

همانطور که هر گیمر موفقی می داند برتری بازیکنان یک بازی به تجربه بازیکنان بستگی دارد. هرچه تجربه بازیکنان بیشتر باشد بازیکن قوی تر خواهد بود. فیفا موبایل هم از این قضیه مستثنی نیست. البته داشتن آپشن های کمکی راهی آسان را برای قوی شدن در بازی فیفا موبایل باز می کند که زود تر به این هدف برسید. در این بازی بخش تمرین کردن برای گیمر ها در نظر گرفته شده است. شما با تمرین در این بخش مهارت لازم را برای رویارویی با حریفتان به دست می آورید.

در این مقاله از مجموع مقالات آموزش گیم به نحوه قوی شدن در بازی فیفا موبایل را به شما آموزش دادیم. در حقیقت برد یک گیمر در این بازی ارتباط مستقیمی با مهارت او دارد. به شما توصیه می کنم حتما از بخش تمرینات بازی استفاده کنید. امیدوارم با کسب توانایی و قدرت لازم حریفان خود را یک به یک شکست بدهید. شما می توانید نظرات، سوالات و تجربیات خود را در بازی با ما به اشتراک بگذارید و از آن لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.