AD

آموزش گروهی بازی کردن در بازی فری فایر (Free Fire)

0 926

گروهی بازی کردن در بازی فری فایر باعث می‌شود تا موفقیت ما در این بازی زیاد شود. زیرا فرض کنید وارد یک میدان جنگ می‌شوید و به جز خودتان کس دیگری کنارتان نیست. همه‌ی کسانی که در این میدان جنگ هستند، دشمن یکدیگرند. حقیقتا بدون دوست و گروه، زنده ماندن در این میدان جنگ کاری بسیار سخت و البته شاید ناممکن باشد. پس چه بهتر که اگر بتوانیم در این بازی مرگ آسا، گروهی بازی کنیم.

زمانی که شما گروهی بازی می‌کنید، حاشیه امنیت‌تان در بازی افزایش پیدا می‌کند و راحت‌تر بازی را ادامه می‌دهید. برای این که با نحوه گروهی بازی کردن در بازی فری فایر آشنا شوید، با سایت رسانه بازی موبایل ایموجو همراه باشید.

معرفی بازی فری فایر

این بازی یکی از پرچمداران بازی‌های موبایلی می‌باشد. سبک این بازی از پابجی موبایل گرفته شده است. در مقایسه این بازی با پابجی، می‌توان به چندین نکته اشاره کرد. مثلا تعداد حداکثر افراد حاضر در بتل رویال در بازی فری فایر نصف بازی پابجی موبایل می‌باشد. یعنی 50 نفر در بتل رویال حضور دارند. شاید این موضوع در ابتدا نشانه ضعف این بازی باشد، اما بازی فری فایر، به نوعی یکی از پرچمداران این سبک بازی است.

بازی فری فایر یک بازی آنلاین می‌باشد. یعنی برای این که بتوانید از این بازی هیجانی لذت ببرید، باید دستگاه خود را به اینترنت متصل کنید. در این بازی حدود 20 شخصیت اصلی وجود دارد که می‌توانید هر یک از آن‌ها را برای انجام مسابقه انتخاب کنید. هر یک از این شخصیت‌ها، ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خود را دارند. برخی از آن‌ها سرعتی و برخی هم در زنده ماندن بیشتر، مهارت دارند. به هر حال، باید یک سبک بازی برای خود انتخاب کنید و سپس بر اساس آن بهترین شخصیت ممکن را انتخاب کنید.

در بازی Free Fire مهمترین مسئله، زنده ماندن است. یعنی این گونه نیست که هر کسی بیشتر دشمنانش را نابود کند، برنده می‌شود. پس برای نابود کردن یک نفر زندگی خود را به خطر نیندازید. همیشه در گوشه و کناره‌ها جایگیری کنید. یعنی به مکانی که هیچ گونه جایی برای پناه گرفتن و مخفی شدن وجود ندارد، نروید. زیرا همیشه در بین 50 بازیکن، بازیکن‌هایی هستند که فقط در یک نقطه کمین می‌کنند و منتظر آمدن حریف‌های ساده‌ای مثل شما هستند. پس هیچ وقت در مکان‌های عمومی بازی نکنید.

معرفی بازی فری فایر

انواع حالت‌های انجام بازی برای گروهی بازی کردن در بازی فری فایر

فری فایر یک بازی موبایلی و اینترنتی است. مثل کنسول پلی استیشن یا ایکس باکس نیست که بتوان یک بازی را در حالت آفلاین، چند نفره بازی کرد. اما برای این که بتوانیم در این بازی گروهی بازی کنیم، باید با انواع حالت‌های آن آشنا شویم و سپس روش‌های موجود را برای انجام بازی‌های گروهی، بررسی کنیم.

در بازی فری فایر دو حالت برای انجام بازی گروهی وجود دارد. این حالت‌ها یا دو نفره هستند و یا چهار نفره. در حالت دو نفره، شما و یکی از دوستانتان با یکدیگر تیم تشکیل می‌دهید و وارد بازی بتل رویال فری فایر می‌شوید. هر گاه در این بازی به یکدیگر نیاز داشتید، می‌توانید از هم کمک بگیرید. همچنین، می‌توانید یک دیگر را از مرگ نجات دهید. اصطلاحا به این عمل Revive کردن می‌گویند.

در حالت چهار نفره هم، همه کارهای بالا را می‌توانید انجام دهید. اما با تعداد نفرات و دوستان زیادتر. هنگامی که با یکدیگر تیم چهار نفره و یا دو نفره تشکیل می‌دهید، باید از اول تا آخر این بازی، کنار هم باشید. چون اگر قرار است در نزدیکی و همسایگی همدیگر نباشید، بهتر است که اصلا تیمی هم تشکیل ندهید.

 


نقد و بررسی بازی فیفا موبایل ؛ نقاط قوت و ضعف بازی

 • ۹ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 28

 


نقد و بررسی بازی Crysis 1 (کرایسیس ۱)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 28

 


نقد و بررسی بازی Bioshock 1 (بایوشاک)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 27

 


نقد و بررسی بازی Fifa 18 (فیفا ۱۸)

 • ۳ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 36

 


نقد و بررسی بازی Hitman 2 (هیتمن ۲)

 • ۱ ,تیر, ۱۳۹۹
 • 42

 


نقد و بررسی بازی eFootball PES 2020) PES 2020)

 • ۳۱ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 32

نحوه گروهی بازی کردن در بازی فری فایر

بعد از این که با مزایا و حالت‌های تشکیل گروه آشنا شدیم، وقت آن رسیده که با نحوه انجام این کار هم آشنا شویم. روشی که قرار است گفته شود، تنها روش تشکیل گروه در بازی فری فایر می‌باشد و به راحتی هم می‌توانید آن را فرا بگیرید. پس اگر مشتاق به انجام بازی به صورت گروهی هستید، مراحل زیر را به دقت و پشت سر هم انجام دهید.

 • در صفحه اول بازی یک آدمک با علامت + وجود دارد. آن را انتخاب کنید.
 • در صفحه جدید باز شده، گزینه سوم یا ADD را لمس کنید.
 • آیدی یا اسم کسی که می‌خواهید با آن آنلاین بازی کنید را در کادر موجود وارد کنید و آن را جستجو کنید.
 • اگر کسی که آیدی آن را سرچ کرده‌اید، آنلاین باشد، یک علامت + در کنار اسم آن ظاهر می‌شود که با انتخاب آن علامت، دوست شما به بازی اضافه می‌شود.
 • در پایان، در صفحه اول بازی، آدمک سمت راست بالایی را انتخاب کنید و در میان گزینه‌های آن، حالت دو یا چهار نفره را، با توجه به تعداد دوستانی که بازی اضافه کردید، انتخاب کنید.
 • همچنین، اگر می‌خواهید، درخواست کسی را برای بازی قبول کنید، باید در صفحه باز شده در مرحله دوم، گزینه Request را انتخاب کنید.
 • سپس در صورت تمایل برای انجام بازی به صورت گروهی با شخص درخواست دهنده، گزینه AGREE را لمس کنید. در غیر این صورت، گزینه، REJECT را انتخاب کنید.

نحوه گروهی بازی کردن در بازی فری فایر

نتیجه گیری

یکی از بهترین بازی‌های موبایلی جهان، یعنی بازی فری فایر این روزها توانسته جایگاه ممتازی را در میان بازی‌های موبایلی جهان پیدا کند و روز به روز هم بر این موفقیت، افزوده می‌شود. دلیل آن هم کیفیت و آپشن‌های بسیار زیاد و دوست داشتنی این بازی است. مثلا یکی از بهترین آپشن‌های آن، امکان انجام این بازی به صورت گروه‌های دو یا چهار نفره است. برای مشاهده دیگر مطالب مفید و کاربردی در حوزه گیم می توانید به دسته آموزش بازی در سایت ایموجو مراجعه کنید و سوالات خود را با کارشناسان و مشاوران آن در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.