AD

آموزش کامل ساخت اکانت کلش آف کلنز

0 1,265

آموزش نحوه ساخت اکانت در کلش آف کلنز ، چگونه می توانیم در بازی Calsh Of clans اکانت بسازیم؟

در این مقاله از سری مقالات آموزش گیم رسانه بازی موبایل ایموجو به نحوه ساخت اکانت در کلش آف کلنز می پردازیم. در ابتدا کلیاتی را در مورد بازی کلش آف کلنز خدمت شما طرفدار های عزیز ارائه کرده ایم، سپس نحوه ساخت اکانت در Clash Of Clans را برای شما شرح داده ایم، بعضی از بازیکن ها نگران این می باشند که اکانت آن ها از دستشان در بیاید یا به هر نحوی نتوانند آن را پیدا کنند ما برای آن ها نیز راهی ارائه کرده ایم که این اکانت را به اکانت جیمیلشان وصل کنند.

معرفی کلش آف کلنز (Clash of clans)

کلش آف کلنز (Clash of Clans) یکی از بازی هایی می باشد که دارای سبک استراتژیک است و شما می توانید این بازی را به صورت آنلاین و چند نفره بازی کنید. در کلش آف کلنز شما رهبری قبیله خود را در اختیار دارید، البته شما پس از ساخت اکانت در کلش آف کلنز می توانید قبیله خود را می سازید.

وظیفه اصلی شما در این بازی اداره جامعه تان می باشد، شما باید بدانید که چگونه به دشمنان خودتان انک بزنید و این نیازمند تمرین می باشد البته ما در پست دیگری آموزش اتک زدن در کلش آف کلنز را برای شما آورده ایم و در این پست می خواهیم آموزش ساخت اکانت در کلش آف کلنز را به شما بیاموزیم.

داستان کلی بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans)

بهتر است که قبل از آموزش ساخت اکانت در کلش آف کلنز در مورد داستان کلی کلش آف کلنز صحبت کنیم. همان طور که می دانید کلش آف کلنز یکی از محصولات کمپانی سوپرسل می باشد که در سال 2012 بر روی smartphone ها عرضه شد، شما در این بازی باید سرزمینی رو به گسترش بسیازید، در ابتدا زمین خیلی خالی است اما به مرور ساختمان هایی می سازید و آن ها را ارتقا می دهید.

شما در این بازی منابعی دارید، نمونه هایی از این منابع طلا، اکسیر و اکسیر مشکی می باشد. البته الماس یکی دیگر از منابع موجود در بازی می باشد که شما می توانید از آن استفاده کنید، شما با حمله به سایر سرزمین ها می توانید منابع زیادی را به دست بیاورید. الماس سبز مهم ترین منبع این بازی می باشد. شما با استفاده از عنصر الماس سبز می توانید سریع تر ساختمان ها را ارتقا دهید.

اکسیر در کلش آف کلنز نیز ماده ای به رنگ بنفش می باشد، این اکسیر بنفش رنگ از ساختمان های مخصوصی به دست می آید شما با ساخت اکانت در کلش آف کلنز و ورود به این بازی صاحب دو کارخانه رایگان این اکسیر ها خواهید شد.

در بازی جادو هایی نیز وجود دارد که برای استفاده از آن ها باید ساختمان هایش را بنا کنید. شما با ارتقا ساختمان ها می توانید قلعه قوی تری بسیازید و باید دفاع در برابر دشمن ها را در این بازی در نظر بگیرید. شما با انجام ارتقا ها و انجام دادن ماموریت های داخل بازی کلش آف کلنز می توانید پول بیشتری به دست بیاورید.

داستان کلی بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans)

نیرو ها و جادو های کلش آف کلنز (Clash of Clans)

شما برای این که بتوانید در نبرد های با دیگر دهکده ها شرکت کنید به نیرو نیاز پیدا خواهید کرد. شما این نیرو ها را در ساختمان های مخصوص می توانید پروش دهید. شما می توانید همه ی ارتش خود را دی یک ساختمان به نام اردوگاه نگه داری کنید. این که چقدر نیرو در آن جا می توان ذخیره کرد به سطح اردوگاه شما بستگی دارد.

شما با جادو می توانید از نیرو هایتان در نبرد های کلش آف کلنز (Clash of clans) محافظت کنید. این طلسم ها و جادو ها نیز برای ساخته شدن نیاز به کارخانه دارند اصطلاحا به این ساختمان ها، کارخانه ی طلسم گفته می شود. البته جادو ها یک نوع نیستند برخی از آن ها ساده می باشند و برخی دیگر جادوی سیاه می باشند. جادوی سیاه یا دارک برای حمله و آسیب زدن به دشمن طراحی شده اند.

ساختمان های کلش آف کلنز (Clash of Clans)

به نظر من جز مهم ترین ارکان بازی Clash Of Clans می باشد، زیرا همه چیز از ساختمان ها سرچشمه می گیرد، شما برای قوی بودن نیازمند ساختمان های قوی و به روز هستید. علاوه بر این که منابع شما توسط ساختمان ها تولید می شود و نیرو های شما در آن جا پرورش داده می شوند. نوعی دیگر از ساختمان ها وجو دارد که به آن ها سازه های دفاعی گفته می شود. این ساختمان ها نقش بسیار مهمی در محافظت کردن از روستای شما هنگام حمله کردن دشمن دارند. نمونه ای از این سازه های دفاعی توپ و برج کماندار می باشد.

در کل در مقابل حمله ها شما فقط باید از تالار اصلی محافظت کنید زیرا این تالار مهم ترین دارایی شما می باشد و اگر از بین برود دهکده شما به طور کامل از بین خواهد رفت.

ساختمان های منابع شما نیز بسیار مهم می باشند، این ساختمان ها با ایجاد کردن منابع شما یعنی اکسیر بنفش، طلا و اکسیر سیاه و نگهداری از آن ها باعث می شوند شما بتوانید روستای خود را به راحتی ارتقا بدهید و قوی تر شوید. البته شما نمی توانید منابع زیادی را از طریق ساختمان های منبع خودتان به دست بیاورید، و راه اصلی آن اتک زدن در کلش آف کلنز می باشد.

 


آموزش بازی کلش آف کلنز از مبتدی تا حرفه ای

 • ۲۹ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 20

 


آموزش صفر تا صد بازی کلش رویال (Calsh Royale)

 • ۲۹ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 41

 


آموزش انتقال بازی کلش آف کلنز بر روی جیمیل دیگر

 • ۲۹ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 17

 


آموزش تغییر رمز جیمیل در بازی کلش آف کلنز

 • ۲۹ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 15

 


آموزش قدم به قدم تغییر نام در بازی کلش اف کلنز

 • ۲۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 28

 


آموزش ایجاد چند اکانت در بازی کلش آف کلنز

 • ۲۷ ,خرداد, ۱۳۹۹
 • 20

نصب بازی کلش آف کلنز (Clash of Clans)

شما می توانید بسته به سیستم عامل موبایل خود بازی را از اپ استور یا google play services برای نصب دانلود کنید. ممکن است شما گوگل پلی را نداشته باشید و نیاز باشد که خود این برنامه را دانلود و نصب کنید، شما بعد از نصب کردن این برنامه می توانید کلش آف کلنز (Clash of Clans) را نصب کنید.در ابتدا شما پس از دانلود کلش آف کلنز، باید به file manager خودتان بروید و بازی کلش آف کلنز را نصب کنید.

بعد از انجام این مرحله ها گزینه باز کردن (open) را انتخاب کنید و وارد بازی شوید. پس از انجام این مراحل، برای ساخت اکانت در کلش آف کلنز باید به اینترنت متصل باشید و گرنه در مرحله قبل به مشکل برخواهید خورد. شما اگر به اینترنت متصل نباشید در زمان انتخاب کردن گزینه باز کردن با یک error مواجه خواهید شد که به آن connection error گفته می شود.

شما کار خاصی نیاز نیست در هنگام دیدن این کار کنید، فقط اینترنت خود را وصل کنید و گزینه try again را برای ورود به بازی و ساخت اکانت در Clash of Clans بزنید. پس از انجام این مرحله ها شما به داخل بازی می روید، در اولین ورود شما به بازی خود برنامه کلش آف کلنز یک سری فایل را دانلود و نصب خواهد کرد که ممکن است کمی برای شما زمان بر باشد. پس از انجام این عملیات بازی دوباره بارگیری خواهد شد.

مقدمات اولیه بازی برای ساخت اکانت کلش آف کلنز

در این قسمت آموزش های مقدماتی بازی شروع می شود که ما در آموزش ساخت اکانت در کلش آف کلنز مقداری از این قسمت را برای شما شرح می دهید، اگر شما از قبل اکانتی داشته باشید یا اکانتی را از کسی خریداری کرده باشید در بالای صفحه گزینه ای با عنوان sign –in وجود دارد که باید از آن استفاده کنید. اما ما این پست را برای کسانی که اکانت ندارند نوشته ایم و می خواهیم آموزش ساخت اکانت در کلش آف کلنز را خدمت آن ها ارائه کنیم.

در ابتدا یک خانم برای شما صحبت هایی در مورد نحوه بازی و به قولی نحوه ساخت اکانت در کلش آف کلنز در شروع بازی خواهد کرد، اگر دوست داشتید می توانید به سخن های این خانم گوش دهید اما اگر دوس نداشتید با لمس صفحه می توانید به مرحله ی بعدی آموزش بروید. حال این خانم به شما نحوه خرید سازه های دفاعی یعنی توپ خانه را خواهد گفت.

البته خوب نقد کننده های اصلی بازی کلش اف کلنز می گویند که در این قسمت به حرف های این خانم گوش ندهید، زیرا راهنمایی های او برای بازیکن های تازه وارد می باشد و یک چیز کلی می باشد، اما پیشنهاد من به شما این است که برای موفق شدن در زمان کوتاه تر بهتر است که بی خودی الماس های سبز خود یا همان جم هایتان را خرج نکنید که بعد ها شما می توانید از این الماس ها برای خریدن نیرو های کاری استفاده کنید.

مقدمات اولیه بازی برای ساخت اکانت کلش آف کلنز

گسترش ساخت اکانت در کلش آف کلنز

همان طور که گفتم باید الماس های سبز خود را ذخیره کنید و در راه هایی که نیاز نیست خرج نکنید. پس از این مرحله ها توپ خانه شما ساخته شده است، بقیه مرحله ها توسط فلش های داخل بازی به شما آموزش داده خواهد شد. شما باید این مرحله را رد کنید و به جایی برسید که بازی به شما wizard بدهد.

بعد از آن شما می توانید با استفاده از دوتای آن ها ادامه مرحله ها را بروید. سعی کنید که الکی این wizard ها را از دست ندهید چون هر چیزی که شما در آن صرفه جویی کنید بعد ها به کار شما خواهند آمد. شما در این مرحله فقط گسترش زمین های خود را انجام داده اید و هنوز ساخت اکانت در کلش آف کلنز را انجام نداده اید.

ساخت اکانت در کلش آف کلنز: خلاصه ای از نحوه بازی

کلش آف کلنز از دو قسمت تشکیل شده است، یکی بازی تک نفره و دیگری بازی چند نفره، شما در بخش بازی تک نفره در اتک زدن کمبود وقت نخواهید داشت و آزاد می باشید. شما باید حواستان به مرحله ها باشد می توانید بسیاری از مرحله ها را بدون نیاز به صرف انرژی زیاد رد کنید، به طور مثال خیلی از مراحل با استفاده از یک بالن رد می شوند، زیرا پایگاه ها محافظ هوایی یا همان air defense ندارند.

شما پس از گذراندن مرحله های آموزشی و اتمام آن ها به مرحله ی انتخاب کردن نام برای خود خواهید رسید، کمپانی سوپرسل برای انتخاب کردن اسم قانون هایی وضع کرده است که این پروسه را خیلی مهم و حساس کرده است، اسم شما باید به دور از کلمه های زشت، سیاسی و توهین باشد. اگر شما این قانون را در انتخاب اسم رعایت نکنید، در ساخت اکانت در کلش آف کلنز موفق نخواهید شد، چون اکانت شما بن خواهد شد. بعد از انتخاب اسم باید گزینه done را انتخاب کنید.

برای ارتقا دهکده خود شما باید طلا و منابع صرف کنید، که همان طور که در بالا گفتم نمی توانید این منابع را به طور کامل از طریق استخراج به دست بیاورید. راه های زیادی برای جمع کردن منابع وجود دارد، یکی از این راه ها انجام ماموریت ها می باشد، پس از افزایش سطح تالار اصلی بازی شما را به بخش achievements هدایت خواهد کرد. شما در داخل بازی امتیازاتی به دست می آورید که در مقابل آن ها به شما الماس سبز داده می شود.

ساخت اکانت در کلش آف کلنز و ذخیره کردن آن

شما تا این قسمت ساخت اکانت در کلش آف کلنز را انجام داده اید، اما خوب ممکن است که وقتی گوشی را به حالت کارخانه باز می گردانید این اکانت از روی اپلیکیشن کلش آف کلنز شما حذف شود، برای باز گرداندن این اکانت شما باید اکانت خود را ذخیره کرده باشید.

ساخت اکانت در کلش آف کلنز و ذخیره کردن اکانت کلش آف کلنز بسیار ساده می باشد، در ابتدا شما باید به تنظیمات داخل بازی بروید. در قسمت google sign in باید روی گزینه disconnect ضربه بزنید.

مرحله اول ذخیره کردن اکانت کلش آف کلنز

شما برای این که اکانت خود در کلش آف کلنز را ذخیره کنید نیاز به جیمیل خواهید داشت، تا کلش آف کلنز خودتان را به اکانت جیمیل متصل کنید. اگر بود که وارد می کنید یا اگر روی موبایل تان باشد به طور خودکار متصل می شود. اما اگر نبود باید اکانت جدید بسازید.

شما با همان انتخاب گزینه disconnect وارد صفحه جدیدی می شوید که باید گزینه ساخت اکانت گوگل یا همان get a google account را انتخاب کنید.

مرحله دوم ذخیره کردن Clash Of Clans

سپس باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید، پس از پر کردن اطلاعات باید گزینه بعدی (next) را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی بروید. سپس باید اسم جیمیل را انتخاب کنید، سعی کنید کمی پیچیدگی در اسم بگذارید تا پس از ساختن اکانت در کلش آف کلنز و گسترش آن کسی نتواند که این اکانت را از شما بدزدد. پس از این کارها باید رمز انتخاب کنید و باید این رمز پیچیده باشد.

شما پس از تکرار رمز خود با این که چطور رمز به شما در صورت فراموشی یاد آوری شود مواجه خواهید شد، باید به این سوال پاسخ دهید. سپس کدی را برای این که ثابت کنید ربات نیستید باید وارد کنید.

مرحله سوم اکانت کلش آف کلنز

این قسمت ها بارگیری می شود و پس از آن جنسیت خود را باید انتخاب کنید، پس از این مرحله ها گزینه create را انتخاب می کنید و صبر می کنید بارگیری شود، سپس گزینه sign in را انتخاب می کنید و بازی بارگیری می شود. این بار در صفحه پیام خوش آمد گویی وصل شدن به اکانت گوگل برای شما خواهد آمد. گزینه disconnect در همان قسمتی که ابتدا رفتیم باید تبدیل به connect شده باشد.

حال شما ساخت اکانت در کلش آف کلنز را انجام داده اید و زمان این رسیده است که از بازی خود لذت ببرید.

با یکی دیگر از مقالات آموزش بازی سایت ایموجو با شما همراه بودیم. در این مقاله به آموزش ساخت اکانت کلش آف کلنز پرداختیم و شما را به صورت کامل با مراحل آن آشنا ساختیم. امیدواریم که این مقاله نیز مورد توجه شما قرار گرفته باشد. برای آموزش های دیگر شما می توانید به بخش آموزش بازی سایت مراجعه کنید. همچنین با مراجعه به دسته اخبار بازی می توانید به تازه ترین اخبار گیم در دنیا دسترسی پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.